Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #12  
Παλιά 15-09-06, 22:12
Το avatar του χρήστη CASPER
CASPER Ο χρήστης CASPER δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 16-09-2005
Περιοχή: ΑΛΙΜΟΣ
Μηνύματα: 679
Lightbulb

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από George1961
Πώς θα επανορθώσεις τώρα για την δικαστική πλάνη σε βάρος των herotilapia και την επιβεβλημένη ποινή (απομάκρυνση) . Εεεε…. Πώς ???
Μήπως θέλεις να σου δώσω 5 – 6 μωρά για μεγάλωμα, για να εξιλεωθείς απέναντι τους???
Λοιπόν, αγαπητέ Γιώργο......
Ας αρχίσουμε από τα βασικά: ΔΕΝ ΗΤΑΝ ΔΙΚΣΤΙΚΗ ΠΛΑΝΗ !!!!! Με τα (αξιαγάπητα κατά τα άλλα) herotilapia, είχαμε "ΜΕΤΑΦΟΡΕΣ Ο ΜΗΤΣΟΣ". Και τι μεταφέραμε??? .... Τα φυτά μου μεταφέραμε. Από τη μία μεριά του ενυδρείου στην άλλη, και τούμπαλιν .
Για να μη σου πω ότι μπορεί αυτοί οι δύο κυριούληδες να χάλασαν τον αψεγάδιαστο χαρακτήρα των δύο αθώων ποτέμκιν μου και άρχισαν να μου μασουλίζουν τη hygrophylla μου !!

Και έτσι για την ιστορία, τα herotilapia μου, τα έδωσα στην καινούρια τους μαμά (Χotikouli), και μάλιστα πάνω που είχα την απορία αν το μικρό είναι πράγματι θηλυκό, μου έστειλε η Xotikouli κάτι υπέροχες φωτογραφίες με το ζεύγος να προσέχει τα αυγά τους , και λίγο μετά, το ζεύγος να προσέχει τα μωράκια !!!

Πράγμα που το χάρηκα ιδιαίτερα πολύ, γιατί ειδικά εσύ, ξέρεις τη συμπάθεια που είχα και την προσπάθεια που έκανα να συμβιβαστώ με το ζεύγος

Οπότε μια και φρόντισα για την πάρα πολύ καλή αποκατάστασή τους, νομίζω ότι εξιλεώθηκα
Ε????????
__________________
Μαριλένα
το καμάρι μου
....
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,02798 seconds with 11 queries