Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #11  
Παλιά 31-08-06, 10:17
Το avatar του χρήστη Strahos
Strahos Ο χρήστης Strahos δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 31-10-2005
Περιοχή: Θεσσαλονίκη
Μηνύματα: 1.930
Προεπιλογή

τα δικά μου το έκαναν αυτό καθαρά ανταγωνιστικά και το πιο δυνατό κυνηγούσε το πιο αδύναμο και δεν το άφηνε να φάει και μερικές φορές να βγεί από κρυψώνα. παρατήρησε και τα δικά σου να δεις οτι κυνηγιούνται. Εγώ είμαι σίγουρος οτι είναι ανταγωνισμός αλλά επειδή βλέπω οτι δεν το πιστεύεις σου λέω να κάτσεις να τα παρατηρήσεις αρκετά μπας και το προσέξεις κι εσύ.

όσο για τα μάτια... το οτι έχει μόνο το ένα όπως λες σκούρα μάτια δεν σημαίνει πως είναι όλα εντάξει.στη δική μου περίπτωση καθώς έπεφταν σταδιακά τα νιτρικά τα μάτια πρώτα του ενός άνοιξαν και μετά από καιρό άνοιξαν και του 2ου (προφανώς του πιο ευαίσθητου). Στη δική σου περίπτωση αν όντως είναι μόνο του ενός τα μάτια έτσι (αν και στο βίντεο φαίνονται όλα έτσι) σημαίνει οτι τα νιτρικά σου είναι στο όριο να μαυρίσουν τα μάτια και των άλλων ή να ασπρίσουν τα μάτια και του τελευταίου

στη φώτο "Α" τα νιτρικά μου έιναι στον θεό (πάνω από 40) και κανένα ψάρι δεν αναπτύσεται έστω και λίγο για μήνες
στη φώτο "Β" τα νιτρικά είναι περίπου 15 και επιτέλους από εκεί και πέρα όλα τα ψάρια μου αναπτύσονταν κανονικά. πρόσεξε τα μάτια τους...


Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01696 seconds with 11 queries