Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #33  
Παλιά 24-06-06, 12:52
Το avatar του χρήστη klaz
klaz Ο χρήστης klaz δεν είναι συνδεδεμένος
Banned
 
Εγγραφή: 13-09-2005
Περιοχή: εις την συμπρωτευουσαν....
Μηνύματα: 3.900
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από leonm
Δεν το είπα σε σχέση με φιλτράρισμα κ.λ.π. αλλά κυρίως σε σχέση με το πως δείχνει το ενυδρείο και πόσο άνετοι με το διαθέσιμο χώρο που έχουν είναι οι δίσκοι.
Στο δικό μου μέχρι χθες ήταν 6 των 10cm περίπου.Το βράδυ πήρα ενα στα 14cm και το ενυδρείο μου φαίνετε πολύ <<φορτωμένο>>.Προβληματίζομε αν θα τον γυρίσω ή θα πάω σε μεγαλύτερο ενυδρείο.
Δυστυχώς για μας το rio 400 δεν είναι ούτε 450 λιτρα(βλέπε προφίλ) ούτε καν 400.
Αν έβαζες μια φωτογραφεία...
γιατι το λες αυτο..???το αν φαινεται φορτωμενο οπως λες,εχει και να κανει με το ακουασκειπινγκ,και οχι μονο με το μεγεθος των ψαριων σου.σε μενα το θεαμα ειναι''αυτοκρατορικο'',και να φανταστεις οτι υπαρχει και ενα κοπαδακι 12 ροδοστομων,μαζι με ενα ζευγαρι απιστογραμμα αγκαζιζι...........τωρα για τα λιτρα του τανκ δεν συμφωνω,αφου μεικτα τα λιτρα του ειναι 478.....αρα στην''χειροτερη'' μιλαμε για 400 καθαροτατα.......(ΥΓ.τον 14ιντσο...αν δεν το θελεις......ξερεις.....)... .φωτογραφια,απλα την ξεχναμε για τους γνωστους λογους,εκτος και αν μεχρι τον νοεμβριο(που πιστευω οτι θα ειμαι ετοιμος για την παρουσιαση)βρω τιμιο ξυλο απο το αγιο ορος,κρεμασω τετραφυλλο τριφυλλι,λαγοποδαρα,σκορδα κλπ,κλπ.......

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη klaz : 24-06-06 στις 12:55
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,02722 seconds with 10 queries