Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #6  
Παλιά 07-06-06, 20:15
Το avatar του χρήστη marilou
marilou Ο χρήστης marilou δεν είναι συνδεδεμένος
Junior Member
 
Εγγραφή: 19-04-2006
Περιοχή: Βύρωνας
Μηνύματα: 7
Προεπιλογή

Παιδιά στο μαγαζί που μου τα προμηθεύσανε, μου είπαν να αλλάζω το νερό μια φορά το μήνα και έτσι κάνω.Μετρήσεις παίρνω με sticks. Το ενυδρείο είναι του carfour, αλλά όταν υπολόγισα τα λίτρα ανάλογα με τις διαστάσεις, 120 έβγαινε. Άλλαξα και κυκλοφορητή, γιατί αυτός που είχε μέσα ήταν πολύ μικρός. Το ενυδρείο το είχα ξαναστήσει πέρισυ, χωρίς όμως να αλλάξω τίποτα από ότι είχε μέσα και είχα χρυσόψαρα. Βέβαια, επειδή ήμουν εντελώς άσχετη και κανείς από τους μαγαζάτορες που είχα πάει δεν μου είχε δώσει σωστές συμβουλές, για παράδειγμα, είχα χρωματιστή αμμο, χάλια κυκλοφορήτή, δεν είχα καν siporax, αλλα κάτι άσχετα μακαρόνια, και κανείς δεν μου είπε να τα βγάλω, τα ψόφησα τα κακόμοιρα τα ψαράκια. Τέλος πάντων. Νομίζω πως αυτή τη φορά το ψάχνω καλύτερα. Το πάθημα, μάθημα λένε. Απλά βρε παιδιά, έχω μπερδευτεί κι εγώ. Στο μαγαζί που πάω τώρα, ο μαγαζάτορας απλά μου είπε κάποια πραγματα παραπάνω και δείχνει και αρκετό ενδιαφέρον. Δεν ξέρω βέβαια αν κι εκεί τελικά πρέπει να έχω εμπιστοσύνη. Αυτός μου είπε ότι και ο αριθμός των ψαριών είναι οκ. Τι να πω....
__________________
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01317 seconds with 10 queries