Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #15  
Παλιά 29-05-06, 09:30
Το avatar του χρήστη mikenuke
mikenuke Ο χρήστης mikenuke δεν είναι συνδεδεμένος
Γηραιοί του GAB
 
Εγγραφή: 17-05-2003
Περιοχή: Θεσσαλονίκη
Μηνύματα: 2.517
Προεπιλογή

H εκδρομη ειχε πολυ μεγαλη επιτυχια, εγω προσωπικα, δεν πιστευα οτι ο διοργανωτης θα τα καταφερει αφου ειναι αχρηστος, αλλα τελικα ολα πηγαν κατ'ευχην.
Το ενυδρειο ειχε πολυ ενδιαφερον, ο κυριος Γιαννης εχει πολυ μερακι για αυτο που κανει και τα συγχαρητηρια του αξιζουν.
Η βαρκαδα ηταν τελεια, ο καπετανιος μας ο Μιχαλης, πολυ εξυπηρετικος και φιλικος, μας εκανε και ξεναγηση με την Βοηθεια του Μιχαλη (Μαγδος) που δε σταματησε να του κανει ερωτησεις! Οποιος θελει να κανει βαρκαδα θα τον βρει στο λιμανακι του χωριου Μανδρακι.
Η Ταβερνα στη Μακρινιτσα στην κεντρικη πλατεια του χωριου μετα απο μια διαδρομη στους προποδες του βουνου με χιλιαδες πεταλουδες δεξια και αριστερα στο δρομο, ηταν καταπληκτικη. Οι σπεσιαλιτε απο βουβαλο φανταστικες και τα γλυκα επισης πολυ ωραια. Τους ευχαριστουμε για την αψογη εξυπηρετηση!
Η συμμετοχη των μελων και των φιλων και οικογενειων ηταν πολυ ενθαρυντικη, ειχαμε σχεδον 30 ατομα (28 για την ακριβεια) και ενα Κομβοϊ απο 9 αυτοκινητα με κολλημενα αυτοκολλητα του συλλογου στο πισω παρμπριζ!
Η επομενη εκδρομη πιστευω θα εχει μεγαλυτερη συμμετοχη.

Και μη ξεχνατε αυτη την Κυριακη εχουμε συναντηση και εκλογες κλιμακιου.
__________________
Και ειπε το χρυσοψαρο:"Πρεπει να υπαρχει Θεος, αλλιως ποιος αλλαζει το "νερο"."
Το παλιό 90λιτρό μου Ο βιότοπος Tanganyika μου Το 120λιτρό μου Ο 2ος βιότοπος Tanganyika μου To παλιο 35λιτρο Amano μου
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01319 seconds with 11 queries