Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #6  
Παλιά 25-05-06, 22:56
Το avatar του χρήστη filoxenos
filoxenos Ο χρήστης filoxenos δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 15-07-2005
Περιοχή: Αθήνα - Βύρωνας
Μηνύματα: 646
Post

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από γαυρος
ωπα ρε αρχηγε!!! δεν καταλαβα δηλ, δεν μπορει να πει καποιος την γνωμη του? πρεπει να αρεσει η να μην αρεσει σε ολους? δεν υπαρχει η επιλογη να πει καποιος οχι δε μαρεσει? οταν καποιος ρωταει την γνωμη καποιων, οι απαντησεις η μαλλον οι αποψεις θα ειναι διαφορετικες. η πρεπει να κανουμε καραγκιοζιλικια σαν κατι αλλους, που ψηφισανε σαν καλυτερο ενυδρειο την ...βυθισμενη ακροπολη της κορινθου? εχω την εντυπωση οτι το γλυψιμο και το καλακαδορικο μπραβο ειναι τελειο (κι ας ειναι για το ρεμα) , δεν εχει θεση εδω στο Gab. ο καθενας ειναι ελευθερος να πει οτι θελει αρκει να μην προσβαλει τον αλλον.
αυτα αγαπητε δον φιλοξενε...
Στρατηγέ μου......
ξαναδιάβασα και ξαναδιάβασα και ξαναδιάβασα (...) αυτά που έγραψα πριν... και κατόπιν ωρίμου σκέψεως, συμπερασματικά έχω να παρατηρήσω ότι:
- Ο στρατός - και δη οι βαθμοί στο στρατό (βλέπε λοχίες κλπ), βλάπτουν σοβαρά την υγεία!, ξεκινώντας από τα μάτια (άλλα είναι γραμμένα και άλλα διαβάζεις/βλέπεις...), συνεχίζοντας με τη νόηση (άλλα διαβάζεις και άλλα καταλαβαίνεις...) και καταλήγοντας στο... πνεύμα.
- Θεωρείς δηλαδή ότι αυτά που έγραψα είναι λάθος? Και μην ξαναπείς για "απαγόρευση έκφρασης γνώμης" γιατί δεν αναφέρθηκα σε κάτι τέτοιο, αλλά στον ΤΡΟΠΟ !
Ούτε είπα να πει κανείς ότι ήταν καλό, ενώ ένοιωθε άλλα...
Ο ΤΡΟΠΟΣ είναι το πρόβλημά μου και πιστεύω ότι θα έπρεπε να είναι και δικό σου...
Ειλικρινά, με εξέπληξε η αντίδρασή σου και η απάντησή σου...
__________________
-ΒΓΑΛΤΕ τους Μονομάχους από τα βάζα! Δεν είναι ελιές..!
-Προσπαθώ να μαθαίνω για να γίνομαι καλύτερος...
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01578 seconds with 11 queries