Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #8  
Παλιά 29-11-17, 21:08
Το avatar του χρήστη ΙΠΠΟΛΥΤΟΣ
ΙΠΠΟΛΥΤΟΣ Ο χρήστης ΙΠΠΟΛΥΤΟΣ δεν είναι συνδεδεμένος
Member
 
Εγγραφή: 01-10-2017
Περιοχή: ΜΑΡΟΥΣΙ
Μηνύματα: 61
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από invisiblesurfer Εμφάνιση μηνυμάτων
Άριστο! Μπράβο για την κατασκευή. Μηπως θα μπορουσες να δειξεις σε φωτογραφια πώς ακριβως εκανες τις συνδεσμολογια μεταξυ ντουι και μπαλαστ;

Ευχαριστώ
Το καθε μπαλαστ εχει τη δικη του συνδεσμολογια η οποια ειναι αποτυπωμενη επανω στο σωμα του το συγκεκριμενο εχει και δυνατοτητα ντιμαρισματος την οποια δεν χρησιμοποιησα το να σου δειξω σε φωτογραφια της συνδεσμολογιας δεν βοηθαει


Στάλθηκε από το HT17Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
-------------------------
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από rottbea Εμφάνιση μηνυμάτων
Νοικοκυρεμενη κατασκευη.Μπραβο.Η μονη απορια ειναι αν το πλαστικο καναλι και η ταινια αντεχει στις θερμοκρασιες των λαμπων.
Ρωτησα και μου ειπαν οτι αντεχει λογω του οτι περνανε καλωδια σε αυτα και πρεπει να εχουν συγκεκριμενη αντοχη σε θερμοκρασιες για να μην λιωνουν και προξενηθει πυρκαγια θα δειξει αλλωστε 3 μερες που λειτουργουν απο περιπου 9-10 ωρες απλως ειναι ζεστα τιποτα αλλο οσο για την συγκεκριμενη ανακλαστικη ταινια την ειχα απο παλια την εχω χρησιμοποιησει σε τριβαλιτσο μοτοσυκλετας με μαυρο χρωμα που ανεβαζει θερμοκρασιες το καλοκαιρι και ουτε εχει ζαρωσει ουτε εχει ξεκολησει παρολο που ειναι εκτεθειμενη στις καιρικες συνθηκες εδω και δυο χρονια

Στάλθηκε από το HT17Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
__________________
Το νου σας ρεμάλια... η φύση ψάχνει τον τρόπο για την καταπολέμηση της τσιμεντοειδούς άλγης που δημιουργείται από το ανθρωποβακτήριο !!!

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη ΙΠΠΟΛΥΤΟΣ : 29-11-17 στις 21:08 Αιτία: Automerged Doublepost
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01436 seconds with 11 queries