Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #14  
Παλιά 27-11-17, 17:01
Το avatar του χρήστη WiSe
WiSe Ο χρήστης WiSe δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 26-09-2017
Περιοχή: Καλύβια Αττικής
Μηνύματα: 528
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Γιώργος Κ Εμφάνιση μηνυμάτων
Λογικο ειναι σε ενα φορουμ να ακους πολλες γνωμες ισως μερικες φορες και αντιθετες ... Αυτο το βλεπω υγιές καθως για αυτο υπαρχουν τα φορουμ. Απο εκει και περα ο καθενας αποφασιζει τι ειναι πιο "λογικο" και εφικτο για αυτον. Αλλιως θα ηταν μια απλη-νεκρη σελιδα με αρθρα

Το θεμα της καραντινας ειναι σημαντικο και ακομα και οσοι το γνωριζουν (δε βγαζω τον εαυτο μου εξω) δε το κανουν! Ειναι ομως επικίνδυνο -και λογικο ειναι- καθως τα πιο πολλα ψαρια ολο και κατι θα εχουν και τα εισαγουμε ολα στο ενυδρειο! Μπορει να τιναξει ολο το ενυδρειο στον αερα (μετα τη τελευταια φορα που το επαθα θα την ακολουθω τη καραντινα ευλαβικά - αλλα ετσι ειναι τα πραγματα ... μερικες φορες πρεπει να παθεις για να μαθεις).
Συμφωνω απολυτα

Δε νομιζω οτι κινουμαι πολυ εκτος απο τη κοινη λογικη ασχετως της ξεροκεφαλιας μου.

Παραδειγμα: Την ακουσα τη γνωμη για την αμμο. Την κρατησα την εχω ξαναδιαβασει. Θα παω στον ΕΡΜΗ να παρω ψιλη αν εχει. Κ οταν με το καλο βρω την ορεξη να κανω ολο αυτο το χαμο να την αλλαξω θα γινει.

Δε γινεται απο τα γραφωμενα επειδη καποιος γραφει "καπως" να βγαινουν ευκολα συμπερασματα οτι δεν ακουει. Φυσικα κ ακουει, γιαυτο γραφτηκε για να ακουσει. Αλλα δε γινονται ολα οπως τα θελουμε και ουτε οποτε τα θελουμε για διαφορους λογους.

Στο θεμα μας. Το ενυδρειο ανεβηκε μεσα σε 12 ωρες στους 30c. Να παρω Costapur ή οχι? Να παρω καποιο αλλο? Τι προτεινετε? Καραντινα δεν υπαρχει δυστυχως.
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01527 seconds with 11 queries