Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #20  
Παλιά 17-11-17, 10:18
SpirosLo Ο χρήστης SpirosLo δεν είναι συνδεδεμένος
Member
 
Εγγραφή: 23-04-2014
Περιοχή: αθηνα
Μηνύματα: 151
Smile

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από voas Εμφάνιση μηνυμάτων
SpirosLo: πιστευω πως θα μπαινω στο δωματιο με το ενυδρειο και θα ειναι σαν το παλιο καλο pus+soda


--------------------------------------------

ααααα ωραίες εποχές τότε.....

για πες μου και απέναντι του, μέσα στο στενό το θυμάσαι?
Loft φιλε μου και εμπαζε νερα απο την στεγη
-------------------------
https://www.youtube.com/watch?v=xoF3...EWhCOjpVyOyldH




τι μου θυμισες τωρα
-------------------------
Καλημέρα σε οΟοΟΟοΛο το Φορουμ και τους συμφορουμιτες .
Ελπιζω να μην εχουμε αλλη τετοια παλιοκατασταση με πλυμμηρες και ευχομαι να αποκατασταθουν γρηγορα οι ζημιες . λυπουμαι πολυ για της ζωες μονο. ελπιζω ολοι οι φιλοι μας εδω στο φορουμ να μην ειχαν απωλειες απο την τελευταια νεροποντη .

Στο θεμα μας τωρα.. Ετοιμαζω παραγγελεια Λεντ απο εξωτερικο αν θελει κανεις να προσθεση τπτ στειλτε μου μηνυμα.
Αποριες για τροφοδοσια φωτιστικου , εχω 5χ50 βατ 250βατ συνολο , ποσο πρεπει να ειναι το τροφοδοτικο για να δουλευει οσο πιο χαλαραγινεται ? σκεφτομουν για 450αρι. Συστημα ανατολησ δυσης πως θα του φτιαξω ? τι πρεπει να προμηθευτω για αυτο ? γιατι διαβαζω για διαφορους κοντρολερ και εχω χασει την μπαλα. ντιμμερ πρεπει να παρω ξεχωριστο απο τον κοντρολερ θα γινοντε ολα ?
αυτα τα ολιγα εχω για σημερα ... ξερω ... ενα ερωτηματικο μοναχο ειμαι εδω και ενα χρονο με τον υφαλο .,.. μην με παρεξηγητε ..
Ευχαριστω εκ των προτερον για της απαντησεις που θα δωσετε .

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη SpirosLo : 17-11-17 στις 10:18 Αιτία: Automerged Doublepost
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01822 seconds with 10 queries