Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #12  
Παλιά 04-07-17, 21:45
mansos Ο χρήστης mansos δεν είναι συνδεδεμένος
Member
 
Εγγραφή: 21-05-2015
Περιοχή: ΠΕΙΡΑΙΆΣ
Μηνύματα: 217
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από kgf12345 Εμφάνιση μηνυμάτων
αν εξαιρεσω το πρηξιμο και τα ματια του που βλεπω να ειναι λιγο πρησμενα,καλα φαινεται το ψαρι

το πρηξιμο στα ματια ειναι επισης ανησυχητικο,αλλα ισως υποχωρησει και αυτο.
δες πως θα παει τις επομενες δυο μερες και αν δεν δεις μεγαλη βελτιωση θα πας σε φαρμακα μαλον.
εκτος αν ξεγελανε το ματι μου οι φωτογραφιες.
περιμενε να παρεις και καμια αλλη γνωμη.

η δικια μου ειναι οτι προκληθηκαν και τα δυο απο στρες και δεν ειναι κατι βακτηριακο,αλλα δεν θελω να σε παρω στο λαιμο μου.
ειναι απλα η εντυπωση που εχω.
Επειδή σου έχω εμπιστοσύνη λογω της προηγούμενης (εστω και δυσαρεστης) εμπειρίας, τα μάτια πρέπει να είναι η φωτογραφία.
Παντως νομίζω οτι θα τον αφήσω μονιμα στην ησυχια του, στο 20λιτρο.
Στο μεγαλο υπάρχει πρόβλημα με τη ροη του φίλτρου.
Προσπαθησα ματαια να την μείωσω με ενυδρείακο βαμβακι αλλα αμεσως ανέβασε αμμωνία το ενυδρείο.

Στάλθηκε από το Redmi 4 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
-------------------------
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Demetra Εμφάνιση μηνυμάτων
Η γνώμη μου είναι ότι μάλλον το παράτησες και μάλιστα κάποια τροφή με πολύ πρωτεΐνη και σε συνδυασμό με το στρες δεν μπορεί να κάνει καλή χώνεψη προτείνω να το αφήσεις αταϊστο μία μέρα και μετά δοκίμασε να το δόσεις μια τροφή με λιγότερη πρωτεΐνη σε μικρή ποσότητα για τοις επόμενες μέρες η κάποια ζωντανή η παγωμένη πάλι σε μικρή ποσότητα μιας και είναι ποιο εύκολοχώνευτη
Ναι μου το ειπαν και αλλοι αυτό το ενδεχόμενο και για αυτό δεν ταϊσα καθολου σήμερα.
Απο τροφη του δινω αυτη.
Παντως εγω δεν το πολυπιστευω αυτό το ενδεχόμενο γιατί ο μονομαχος δεν πολυετρωγε, αυτό το διάστημα.
Αν και εύχομαι να κανω λάθος και να είναι μονο αυτο.


Στάλθηκε από το Redmi 4 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη mansos : 04-07-17 στις 21:45 Αιτία: Automerged Doublepost
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01567 seconds with 10 queries