Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #6  
Παλιά 22-05-17, 09:58
Zante Ο χρήστης Zante δεν είναι συνδεδεμένος
Member
 
Εγγραφή: 27-03-2017
Περιοχή: Ζακυνθος
Μηνύματα: 94
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Λάμπρος.Τ Εμφάνιση μηνυμάτων
Καλή σου ημέρα.

Καλό ξεκίνημα στην Αφρική.

Το στήσιμο από τη στιγμή που δεν θέλεις να πάς σε "βιοτοπικό" είναι υποκειμενικό και θέμα γούστου.

Εγώ για παράδειγμα κάποιες πέτρες στον αριστερό λόφο που φαίνονται ότι έχουν τοποθετηθεί από άνθρωπο η μία πάνω στην άλλη, θα τις άλλαζα να φαίνονται πιο φυσικές και όχι απλά στιβαγμένες.
ΌΠως επίσης θα έβγαζα και την ρίζα που δεν έχει καμιά δουλειά σε αφρικάνικο (εκτός και στήσεις Ποτάμι Αφρικής όπου εκεί μιλάμε για άλλα πράγματα)
Καλημερα το βιοτοπικο θα στηθει σε λιγο καιρο στο 2μετρο που ετοιμαζεται....ολα θα φαίνονται πιο φυσκικα και χωρις οσο ειναι δυνατον την ανθρώπινη παρέμβαση.....
-------------------------
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Κλεόβουλος Εμφάνιση μηνυμάτων
Καλοτάξιδο!
Μια χαρά για ξεκίνημα αλλά με ένα βασικό λάθος (αν και νομίζω είχαμε συζητήσει για την σύνθεση) : τα estherae με τα labidochromis έχουν την τάση να υβριδίζουν.
Εγώ θα πρότεινα να βγάλεις τα πρώτα και να αυξήσεις (+4) τα ντεμασόνι.
Καλημερα Κλεοβουλε περα απ το οτι μου αρεσαν λογω ομορφιας τα πρωτα τα εβαλα μαζι λογω μικρου μεγεθους και με την προυποθεση οτι συντομα θα βρισκονται σε πολυ μεγαλυτερο χώρο.....

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Zante : 22-05-17 στις 09:58 Αιτία: Automerged Doublepost
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01712 seconds with 11 queries