Greek Aquarist's Boards - Φόρουμ συζητήσεων γιά το χόμπυ του Ενυδρείου

Greek Aquarist's Boards - Φόρουμ συζητήσεων γιά το χόμπυ του Ενυδρείου (http://www.aquatek.gr/vb/index.php)
-   Greek Aquarist's Boards (http://www.aquatek.gr/vb/forumdisplay.php?f=23)
-   -   Αυτη η αναφορα επρεπε να γινει (http://www.aquatek.gr/vb/showthread.php?t=83416)

Ορφας 22-11-14 11:37

Αυτη η αναφορα επρεπε να γινει
 
Ειμαι μελος σε αυτο το φορουμ μερικους μηνες τωρα και ενιωσα και εγω την αναγκη να σας ευχαριστισω ολους για οσα μου εχετε προσφερει και γενικα για οσα εχετε προσφερει σε αυτο το φορουμ κανοντας το απο ενα απλο φορουμ σε μια οικογενεια.Απλος νιωθω ευγνωμων σε μερικους ανθρωπους και ηθελα να τους ευχαριστήσω .Σας ευχαριστω ολους!!!:D:D:D

PETROS_AFRICANOS 22-11-14 12:34

Παράθεση:

Αρχική Δημοσίευση από Ορφας (Μήνυμα 863484)
Ειμαι μελος σε αυτο το φορουμ μερικους μηνες τωρα και ενιωσα και εγω την αναγκη να σας ευχαριστισω ολους για οσα μου εχετε προσφερει και γενικα για οσα εχετε προσφερει σε αυτο το φορουμ κανοντας το απο ενα απλο φορουμ σε μια οικογενεια.Απλος νιωθω ευγνωμων σε μερικους ανθρωπους και ηθελα να τους ευχαριστήσω .Σας ευχαριστω ολους!!!:D:D:D


Καλημέρα φίλε,κι εμείς ευχαριστούμε που μας εμπιστεύτηκες κι ήρθες κοντά μας, καθώς και για τακαλά σου λόγια. Θα σημειώσω ένα μέρος του λόγου σου που μου έδωσε χαρά που το αισθάνθηκες!!!!! :p :p :p :p :p

Ειμαι μελος σε αυτο το φορουμ μερικους μηνες τωρα και ενιωσα και εγω την αναγκη να σας ευχαριστισω ολους για οσα μου εχετε προσφερει και γενικα για οσα εχετε προσφερει σε αυτο το φορουμ κανοντας το απο ενα απλο φορουμ σε μια οικογενεια.Απλος νιωθω ευγνωμων σε μερικους ανθρωπους και ηθελα να τους ευχαριστήσω .Σας ευχαριστω ολους!!!:grin::grin::grin:

lifefx 25-12-14 17:10

Χρόνια πολλά,κι εμείς σε ευχαριστούμε για την εμπιστοσύνη που μας δείχνεις.Όντως οικογενεια είμαστε εδώ και θα το διαπιστωνεις συχνα

ChocolatePuma 25-12-14 20:38

Καλησπέρα και χρόνια

Θα συμπληρώσω στα παραπάνω ποστ, πως ελπίζω κι ευχομαι ποτέ μα ποτέ να μην γίνουμε κλίκα, πάντα να προάγουμε το χόμπι...και μέχρι εκεί
Οι ξερόλες και οι ισχυρογνώμονες, μακριά απο δω...

Σε αντίθεση με άλλα φορουμ του χωρου, που ο μοναδικός στόχος ειναι οι διαφημίσεις και το άλλα λόγια να αγαπιόμαστε (ασχετοσύνη στο μεγιστο)

kgf12345 25-12-14 21:35

Παράθεση:

Αρχική Δημοσίευση από ChocolatePuma (Μήνυμα 867827)
Καλησπέρα και χρόνια

Θα συμπληρώσω στα παραπάνω ποστ, πως ελπίζω κι ευχομαι ποτέ μα ποτέ να μην γίνουμε κλίκα, πάντα να προάγουμε το χόμπι...και μέχρι εκεί
Οι ξερόλες και οι ισχυρογνώμονες, μακριά απο δω...

Σε αντίθεση με άλλα φορουμ του χωρου, που ο μοναδικός στόχος ειναι οι διαφημίσεις και το άλλα λόγια να αγαπιόμαστε (ασχετοσύνη στο μεγιστο)

+1;)

Τάκης 25-12-14 21:38

Καλησπέρα και Χρόνια Πολλά και απο εμένα.
Μια παρέα είμαστε όλοι με μοναδικό σκοπό να βελτιωθούμε σε αυτό που μας αρέσει να κάνουμε

Παράθεση:

Αρχική Δημοσίευση από ChocolatePuma (Μήνυμα 867827)
Καλησπέρα και χρόνια

Θα συμπληρώσω στα παραπάνω ποστ, πως ελπίζω κι ευχομαι ποτέ μα ποτέ να μην γίνουμε κλίκα, πάντα να προάγουμε το χόμπι...και μέχρι εκεί
Οι ξερόλες και οι ισχυρογνώμονες, μακριά απο δω...

Σε αντίθεση με άλλα φορουμ του χωρου, που ο μοναδικός στόχος ειναι οι διαφημίσεις και το άλλα λόγια να αγαπιόμαστε (ασχετοσύνη στο μεγιστο)

Κακέ ;)

:):):):)

stav 26-12-14 05:51

Παράθεση:

Αρχική Δημοσίευση από ChocolatePuma (Μήνυμα 867827)
Καλησπέρα και χρόνια

Θα συμπληρώσω στα παραπάνω ποστ, πως ελπίζω κι ευχομαι ποτέ μα ποτέ να μην γίνουμε κλίκα, πάντα να προάγουμε το χόμπι...και μέχρι εκεί
Οι ξερόλες και οι ισχυρογνώμονες, μακριά απο δω...

Σε αντίθεση με άλλα φορουμ του χωρου, που ο μοναδικός στόχος ειναι οι διαφημίσεις και το άλλα λόγια να αγαπιόμαστε (ασχετοσύνη στο μεγιστο)

Χρονια πολλα,θα διαφωνησω σε ολα τα φορουμ υπαρχουν ατυπες κλικες,ξερολες και ισχυρογνωμονες.

ChocolatePuma 26-12-14 10:19

Παράθεση:

Αρχική Δημοσίευση από stav (Μήνυμα 867869)
Χρονια πολλα,θα διαφωνησω σε ολα τα φορουμ υπαρχουν ατυπες κλικες,ξερολες και ισχυρογνωμονες.

Χρονια πολλά και καλα
Η διαφορά ειναι πως πχ αν είχες γράψει το συγκεκριμενο σε άλλο φορουμ, θα το είχαν διαγράψει πολυ ευγενικά ;)
Επίσης ο βαθμός ισχυρογνωμοσύνης, ευτυχώς διαφέρει...

Κλεόβουλος 26-12-14 12:42

Χρόνια Πολλά κι Ευτυχισμένα σ' όλη τη μεγάλη οικογένεια του GAB!! :smt052
(όλες οι οικογένειες έχουν και κάνα μαύρο πρόβατο ή κάνα πολύχρωμο σαν κι εμένα :D, αλλά σ' αυτήν εδώ δεν υπάρχουν κλίκες και συμφέροντα. Υπάρχει μόνο αφιλοκερδής προσφορά γνώσης και εμπειρίας μεταξύ φίλων που μοιράζονται την ίδια αγάπη για το χόμπυ. Κι αν κάποιος φίλος μας είναι λίγο ξεροκέφαλος προσπαθούμε να τον στρώσουμε :smt021:smt056)

Diskus fan 26-12-14 23:29

Παράθεση:

Αρχική Δημοσίευση από Κλεόβουλος (Μήνυμα 867888)
Χρόνια Πολλά κι Ευτυχισμένα σ' όλη τη μεγάλη οικογένεια του GAB!! :smt052
(όλες οι οικογένειες έχουν και κάνα μαύρο πρόβατο ή κάνα πολύχρωμο σαν κι εμένα :D, αλλά σ' αυτήν εδώ δεν υπάρχουν κλίκες και συμφέροντα. Υπάρχει μόνο αφιλοκερδής προσφορά γνώσης και εμπειρίας μεταξύ φίλων που μοιράζονται την ίδια αγάπη για το χόμπυ. Κι αν κάποιος φίλος μας είναι λίγο ξεροκέφαλος προσπαθούμε να τον στρώσουμε :smt021:smt056)


ΔΕΝ σε... κατάλαβα; :smt106
Το ξέρεις ότι έχω το... κλόπυright; :smt084
:smt016 :smt110

:grin:

AntoniosR 26-12-14 23:52

Παράθεση:

Αρχική Δημοσίευση από ChocolatePuma (Μήνυμα 867827)
Καλησπέρα και χρόνια

Θα συμπληρώσω στα παραπάνω ποστ, πως ελπίζω κι ευχομαι ποτέ μα ποτέ να μην γίνουμε κλίκα, πάντα να προάγουμε το χόμπι...και μέχρι εκεί
Οι ξερόλες και οι ισχυρογνώμονες, μακριά απο δω...

Σε αντίθεση με άλλα φορουμ του χωρου, που ο μοναδικός στόχος ειναι οι διαφημίσεις και το άλλα λόγια να αγαπιόμαστε (ασχετοσύνη στο μεγιστο)

Χρόνια πολλά, με υγεία σε σας και στους αγαπημένους σας! Να πω κι εγώ το δικό μου ευχαριστώ και να ξεχωρίσω την κουβέντα του φίλου για την "κλίκα"!
Γιατί δυστυχώς στο άλλο μου χόμπι το μεγαλύτερο Ελληνικό φόρουμ του είναι αυτό ακριβώς! Ο ορισμός της κλίκας!:grin: Καλές Γιορτές!!!!!

Κλεόβουλος 27-12-14 09:28

Παράθεση:

Αρχική Δημοσίευση από Diskus fan (Μήνυμα 867973)
ΔΕΝ σε... κατάλαβα; :smt106
Το ξέρεις ότι έχω το... κλόπυright; :smt084
:smt016 :smt110

:grin:

εγώ μιλούσα για πρόβατα...εσύ τι τσιμπάς πολύχρωμε γερόλυκε? :smt081:smt039

Diskus fan 27-12-14 20:36

Παράθεση:

Αρχική Δημοσίευση από Κλεόβουλος (Μήνυμα 867993)
εγώ μιλούσα για πρόβατα...εσύ τι τσιμπάς πολύχρωμε γερόλυκε? :smt081:smt039


:smt031 :smt042

:smt056

:smt043


Όλες οι ώρες είναι GMT +2. Η ώρα τώρα είναι 22:41.

Forum engine powered by : vBulletin Version 3.8.8
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Copyright 2000-2016 Greek Aquarists Board

Page generated in 0,01753 seconds with 10 queries