Greek Aquarist's Boards - Φόρουμ συζητήσεων γιά το χόμπυ του Ενυδρείου

Greek Aquarist's Boards - Φόρουμ συζητήσεων γιά το χόμπυ του Ενυδρείου (http://www.aquatek.gr/vb/index.php)
-   Greek Aquarist's Boards (http://www.aquatek.gr/vb/forumdisplay.php?f=23)
-   -   Έχει καταντήσει κουραστικό (http://www.aquatek.gr/vb/showthread.php?t=71575)

sharred 05-05-13 16:27

Έχει καταντήσει κουραστικό
 
Έμπαινα κάθε μέρα στο GAB για να διαβάσω τα ωραία και ποικίλα θέματα. Δυστυχώς τον τελευταίο καιρό κάποιοι spamάρουν τα forums ανελλιπώς για να ανέβουν επίπεδο βάση των posts κάτι που πραγματικά δεν έχει νόημα και έτσι ξεθάβονται άσχετα θέματα και δεν μπορούμε να ξεχωρίσουμε τα νέα και σημαντικά θέματα(τουλάχιστον εμείς που μπαίνουμε απο το κινητό). Δεν νομίζετε ότι πρεπει να γινει μια παρέμβαση απο τους συντονιστές του forum;

maria p 05-05-13 17:00

Χριστός Ανέστη!!!!!

Dimitris77 05-05-13 17:18

Θα πρεπει,με καποιο τροπο,να γινει κατανοητο απο μερικους οτι δεν μπορουν να ανοιγουν θεματα με οτι τους κατεβει στο κεφαλι μονο και μονο για να φτασουν τα 10000 ποστ.
Ολα εχουν ενα οριο(smilies,smilies,smilies,smilies,smilies)

TRYFONAS K. 05-05-13 17:22

Παράθεση:

Αρχική Δημοσίευση από maria p (Μήνυμα 761166)
Χριστός Ανέστη!!!!!

χαχαχα..
-------------------------
Παράθεση:

Αρχική Δημοσίευση από sharred (Μήνυμα 761165)
Έμπαινα κάθε μέρα στο GAB για να διαβάσω τα ωραία και ποικίλα θέματα. Δυστυχώς τον τελευταίο καιρό κάποιοι spamάρουν τα forums ανελλιπώς για να ανέβουν επίπεδο βάση των posts κάτι που πραγματικά δεν έχει νόημα και έτσι ξεθάβονται άσχετα θέματα και δεν μπορούμε να ξεχωρίσουμε τα νέα και σημαντικά θέματα(τουλάχιστον εμείς που μπαίνουμε απο το κινητό). Δεν νομίζετε ότι πρεπει να γινει μια παρέμβαση απο τους συντονιστές του forum;

εχεις δικιο φιλε!!!εχει ξαναγινει θεμα..αλλα δεν γινετε τιποτα δυστυχως...οι mods εχουν το πανω χερι..κ ειναι στο χερι τους..αλλα απο την στιγμη που γινονται συνεχεια συστασεις για τις μικρες αγγελιες πρεπει να γινονται κ για ολες τις κατηγοριες κ για την κανονικη λειτουργεια της κοινοτητας..

(χωρις να θελω να προσβαλω τους mod ΕΝΝΟΕΙΤΕ)

bloskas 05-05-13 17:45

εγω μαζι σου φιλε μου συμφωνω 1000%.

ChocolatePuma 05-05-13 17:55

+1000 για το θέμα...!!!

nazgul 05-05-13 17:56

Θα συμφωνησω και εγω απολυτα. Εχει καταντησει αρκετα κουραστικο στα ορια του εντελως ενοχλητικου, οταν προσπαθεις να παρακολουθησεις μια συζητηση και πεταγονται spams ολη την ωρα. Και τον τελευταιο καιρο, ειναι παντου και παντα.

Γιώργος Κ 05-05-13 18:08

Πρεπει να το προσεγγίσουμε το θεμα παιδαγωγικα!! :smt051
Πιο πολυ κουραστικο ειναι για τους mods που περνανε απο πισω με τη σκουπα ... εγω τουλαχιστον οπου βλεπω τετοια ποστ τα σβηνω κατευθειαν οταν αξιωθω να τα δω ... αλλα το "κακο" εχει ηδη γινει!

Για αυτο θα παρακαλεσω
- οχι ασχετα θεματα ...
- οχι μηνυματα με "ευχαριστω" "ποιο ειναι το ονομα σου" "τα λεμε μετα" και τετοια ....
- οχι μηνυματα με φατσουλες χωρις κειμενο κοκ!!

lingistis 05-05-13 18:39

Χρόνια Πολλά σε όλη την παρέα του GAB :smile:

Παράθεση:

Αρχική Δημοσίευση από sharred (Μήνυμα 761165)
Έμπαινα κάθε μέρα στο GAB για να διαβάσω τα ωραία και ποικίλα θέματα. Δυστυχώς τον τελευταίο καιρό κάποιοι spamάρουν τα forums ανελλιπώς για να ανέβουν επίπεδο βάση των posts κάτι που πραγματικά δεν έχει νόημα και έτσι ξεθάβονται άσχετα θέματα και δεν μπορούμε να ξεχωρίσουμε τα νέα και σημαντικά θέματα(τουλάχιστον εμείς που μπαίνουμε απο το κινητό). Δεν νομίζετε ότι πρεπει να γινει μια παρέμβαση απο τους συντονιστές του forum;

Συμφωνώ 100%
Κάτι να γίνει γιατί έχουν χαλάσει ωραία θέματα με τα spam... και αν πάρω από εμένα δυστάζω να γράψω σε θέματα γιατί γίνονται παιδικά χαρά. Άλλο να έχει ένα θέμα πλάκα, χιούμερ και χαβαλέ και άλλο αυτό που βλέπουμε ;)

Κλεόβουλος 05-05-13 19:03

Χρόνια Πολλά σε όλους!!


Παράθεση:

Αρχική Δημοσίευση από TRYFONAS K. (Μήνυμα 761168)
εχεις δικιο φιλε!!!εχει ξαναγινει θεμα..αλλα δεν γινετε τιποτα δυστυχως...οι mods εχουν το πανω χερι..κ ειναι στο χερι τους..αλλα απο την στιγμη που γινονται συνεχεια συστασεις για τις μικρες αγγελιες πρεπει να γινονται κ για ολες τις κατηγοριες κ για την κανονικη λειτουργεια της κοινοτητας..

(χωρις να θελω να προσβαλω τους mod ΕΝΝΟΕΙΤΕ)

μόλις έσβησα μια διπλή αγγελία σου :confused:

Εδώ θέλουμε γκουβερνάντα, όχι mods :p

Κουραμπιές 05-05-13 19:04

Ρε γιωργο (και μαρια που τοχεισ παρει πατριωτικα το θεμα) το θεμα εχει παρει τραγικες διαστασεις. Τιποτα αλλο δεν κανει. Και δεν ειναι καλο ουτε γιαυτον μιας και δεν κανει τιποτα ουσιαστικο, ουτε για το φορουμ. Και μενα πμ μουστειλε. Δεν ειμαστε παιδαγωγοι. Ειναι κατω των 13;; Αυτο ειναι το οριο που λεει η vbulletin νομιζω. Για καποιο λογο υπαρχει. Και μην νομιζετε οτι τον "προφυλασετε" απο κατι αλλο απλα αφηνοντας τον.

Dimis 05-05-13 19:14

Xρονια Πολλα!

Ενα δικιο το εχετε...Θα γινουν ΞΑΝΑ οι απαραιτητες συστασεις και δεν γινει κατι με αυτο,τοτε θα γινουν δυστυχως οι καταλληλες ενεργειες,σε ολους του τομεις του φορουμ.

Σας ευχαριστουμε και Υγεια σε εσας και τις οικογενειες σας!

chrisvari 05-05-13 19:16

Εγώ πάντως να το ξέρετε.Βίδες θα δώσω!;)
Χριστός Ανέστη!Χρόνια πολλά!

ChocolatePuma 05-05-13 19:19

Παράθεση:

Αρχική Δημοσίευση από chrisvari (Μήνυμα 761182)
Εγώ πάντως να το ξέρετε.Βίδες θα δώσω!;)
Χριστός Ανέστη!Χρόνια πολλά!

Εγω εχω χάσεις τις λίγες που μου είχαν απομείνει:confused:

Καιρός είναι για κάποια μέτρα...γιατι έρχονται και οι διακοπές του καλοκαιριού διαρκείας 2.5 μηνών!!!!!:smt119

maria p 05-05-13 19:24

Παράθεση:

Αρχική Δημοσίευση από Κουραμπιές (Μήνυμα 761180)
(και μαρια που τοχεισ παρει πατριωτικα το θεμα) το θεμα εχει παρει τραγικες διαστασεις. Τιποτα αλλο δεν κανει. Και δεν ειναι καλο ουτε γιαυτον μιας και δεν κανει τιποτα ουσιαστικο, ουτε για το φορουμ. Και μενα πμ μουστειλε. Δεν ειμαστε παιδαγωγοι. Ειναι κατω των 13;; Αυτο ειναι το οριο που λεει η vbulletin νομιζω. Για καποιο λογο υπαρχει. Και μην νομιζετε οτι τον "προφυλασετε" απο κατι αλλο απλα αφηνοντας τον.

χρόνια πολλά!!!
δεν το χω πάρει πατριωτικά. το βλέπω όπως όλοι σας, σαν πρόβλημα και ισχύουν όσα ειπώθηκαν πιο πάνω και για μένα. ο καθένας μας έχει τον τρόπο του. φυσικά δεν θα ήθελα να στεναχωρεθεί. θα έλεγα κάποιος υπεύθυνος να το επισημάνει. δεν είναι στο δικό μου χέρι κουραμπιέ μου, μην τα βάζεις μαζί μου :) αν θέλεις να μου πεις να κάνω κάτι διαφορετικά, πες το μου ευθέως

LAKI 05-05-13 19:47

Παράθεση:

Αρχική Δημοσίευση από Dimitris77 (Μήνυμα 761167)
Θα πρεπει,με καποιο τροπο,να γινει κατανοητο απο μερικους οτι δεν μπορουν να ανοιγουν θεματα με οτι τους κατεβει στο κεφαλι μονο και μονο για να φτασουν τα 10000 ποστ.
Ολα εχουν ενα οριο(smilies,smilies,smilies,smilies,smilies)

Ξερω ξερω ξερω ξερω.:smt119Σιγουρα ενας απο αφτους γιασενα ειμαι εγω:smt040αυτο τοχω κοψει.:mrgreen:

Dimis 05-05-13 19:47

Το θεμα πλεον ειναι στα χερια των συντονιστων.

Οποτε το θεμα θα κλειδωθει για ευνόητους λογους.


Όλες οι ώρες είναι GMT +2. Η ώρα τώρα είναι 20:33.

Forum engine powered by : vBulletin Version 3.8.8
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Copyright 2000-2016 Greek Aquarists Board

Page generated in 0,01823 seconds with 10 queries