Greek Aquarist's Boards - Φόρουμ συζητήσεων γιά το χόμπυ του Ενυδρείου

Greek Aquarist's Boards - Φόρουμ συζητήσεων γιά το χόμπυ του Ενυδρείου (http://www.aquatek.gr/vb/index.php)
-   Πανελλήνιος Σύλλογος Φίλων του Ενυδρείου (http://www.aquatek.gr/vb/forumdisplay.php?f=18)
-   -   Συναντηση Θεσσαλονικεων και περιχωρων. (the Sequel!) (http://www.aquatek.gr/vb/showthread.php?t=5493)

mikenuke 25-02-04 19:48

Συναντηση Θεσσαλονικεων και περιχωρων. (the Sequel!)
 
Ας οργανωσουμε αλλη μια συναντηση με τα μελη του board που βρισκονται στην Θεσσαλονικη και τις γυρω περιοχες (Κιλκις,Γιαννιτσα,Βεροια,Σερρες,Κατερινη,κλπ.).

Αυτη τη φορα θα την κανουμε μεσοβδομαδα Τριτη-Πεμπτη. Διαλεξτε μια μερα αναμεσα στις 2 και τις 4 Μαρτιου Να βρεθουμε ενα απογευμα σε μια καφετερια που θα βολευει τους περισσοτερους.

Θα ειναι ευκαιρια και να σας χαιρετησω αφου την επομενη βδομαδα θα φευγω φανταρος και θα αργησω να ειμαι ευκαιρος για τετοιες δουλειες.

Ετσι θα κανονισουνε οσοι ειναι, απο τωρα να εχουν κενο για να τα καταφερουν αυτη τη φορα!

fidel 25-02-04 23:21

Να ξαναπώ όπως και την άλλη φορά ότι εγώ είμαι ήδη μέσα ότι ώρα και μέρα (έλπίζω) αποφασίσετε.

halvas69 25-02-04 23:56

Re: Συναντηση Θεσσαλονικεων και περιχωρων. (the Sequel!)
 
Παράθεση:

Αρχική Δημοσίευση από mikenuke
την επομενη βδομαδα θα φευγω φανταρος

ΩΩΩΩΩ θα πήξεις ποντίκι χι,χι,χι :)
Άντε αγόρι μου με το καλό να υπηρετήσεις την μαμά πατρίδα.
Αν έρθεις με μετάθεση στα μέρη μας, να μου το πείς να την κοπανήσω όσο προλαβαίνω !!! :lol:

nhreas 26-02-04 02:43

α!!μπραβο να σας δουμε και μεις ρε παιδια!!! :lol: .ειμαι μεσα περιμενω να ορισεται τα υπολοιπα!!νομιζω μπορουμε να πιουμε και ενα καφεδακι μεσα στην βδομαδα και οχι μονο ΠΣΚ.τι να φερουμε στο ποντικι ??κανενα λουκετο!!

lasal 26-02-04 03:17

Παράθεση:

Αρχική Δημοσίευση από nhreas
τι να φερουμε στο ποντικι ??κανενα λουκετο!!

Καμιά γυάλα σε μέγεθος τσέπης με κανένα ψεύτικο ψαράκι μέσα. :wink:
Και γω είμαι μέσα για την συνάντηση.

PIRANHA 26-02-04 03:20

Είμαι μέσα όποια μέρα και να διαλέξεις ΜΑΝ .

Γρηγορης 26-02-04 15:36

Ειμαι και εγω μεσα σε μια συναντηση φιλων του ενυδρειου.Γρηγορης Κατερινη. :)

paparatsi 26-02-04 15:59

Aντε με το καλο η νεα συναντηση (αν και λιγες μερες πριν τις εκλογες και με μεγαλο φορτο εργασιας).

Μιχαλακη ,και οποιος αλλος μπορει να βοηθησει :wink: , το ΣΚ συναντηση στο σπιτι μου..........
...............Αυτη την φορα για το κολλημα του ενυδρειου!!!!!!!!! :twisted:

salcon 26-02-04 22:10

να ρθω και εγωωω ??????????????.............χικ.................... .........χικ :? :shock: :shock: +-8....................
σπιτι σου

γαυρος 26-02-04 23:05

η μεν σαρξ προθυμη,το πνευμα ομως??????? +-6 +-6 +-6 +-6 +-6
1.θα σου κανουν αλκοτεστ και ξερεις τι θα γινει.....:D :D
2.αντι να πας στο γαλλικο σε βλεπω για ιταλικο..... :D :D
3.με τη σουρα που θαχεις ακομη και με αλεξιπτωτο να πεσεις δεν προκειται να τους βρεις !! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
ορεστη ε ορεστη !! :D :D :D :D :D :D

lasal 27-02-04 02:12

Παράθεση:

Αρχική Δημοσίευση από paparatsi
Μιχαλακη ,και οποιος αλλος μπορει να βοηθησει :wink: , το ΣΚ συναντηση στο σπιτι μου..........
...............Αυτη την φορα για το κολλημα του ενυδρειου!!!!!!!!! :twisted:

Θα συνεννοηθούμε με τον Μιχάλη για να έρθουμε σπίτι σου.
Χωρίς εμάς.... δεν κολλάς ;)

mikenuke 27-02-04 14:55

Αφηστε τα προσωπικα, αυτα τα λεμε ετσι κι αλλιως. Λοιπον Προτεινω ημερα και ωρα.

Τριτη 2 Μαρτιου και ωρα 19:30.

Οποιος δεν μπορει για τριτη το λεει και παμε για τεταρτη αν ειναι.Το μερος θα το βρουμε μετα πρωτα ημερα και ωρα.

nhreas 27-02-04 15:12

ok mike ειμαι μεσα θα φερω μαλλον και ενα φιλο aquarista απο την λαρισα που δεν ειναι στο συλλογο .δεν νομιζω να πειραζει??

jovanis 27-02-04 15:49

1. Gnorizeste metaksi sas h prokeitai gia radevou sta tifla?
2. Xoraei ki enas pareisaktos stin parea?

mikenuke 27-02-04 16:23

Θα ελεγα οτι γνωριζομαστε σκοπος ομως της συναντησης δεν ειναι να τα πουνε μονο οι φιλοι και οι γνωστοι αλλα και να γνωρισουμε και αλλα μελη του board.

Να τονισω εδω φιλε Νηρεα οτι δεν προκειται για συναντηση των μελων του συλλογου αλλα συναντηση των μελων του board-forum.
Ολοι ειναι ευπροσδεκτοι ακομη και αν δεν μπαινουν στο ιντερνετ και δεν εχουν μπει ποτε στο board αρκει να τους αρεσουν τα ενυδρεια.
(Μονη απαιτηση ειναι να τους αρεσουν τα ενυδρεια για τον εξης απλο λογο!
Να μην βαρεθουν απο τις ενυδρειο-συζητησεις μας!) :lol:

lasal 27-02-04 16:40

Για την ημέρα και ώρα είμαι μέσα.
Μένει το μέρος μόνον.

Γρηγορης 27-02-04 17:02

Γεια απο Κατερινη.Ειμαι μεσα σε οποιαδηποτε συνκεντρωση αρκει να ειναι απογευματινη ωρα.Επεισης μηπως ξερει καποιος να μας πει ποιο μαγαζι στην Θεσσαλονικη εχει πολλα και σε καλες τιμες θαλλασινα ασπονδη :o λα και ψαρια?

mikenuke 27-02-04 17:10

αυτο ειναι ενα ασχετο θεμα για το οποιο μπορεις να ανοιξεις ενα σχετικο τοπικ στο θεμα με τα θαλασσινα ή να το συζητησουμε στην συναντηση.Μην ξεφευγετε απο το θεμα μας.


Την τελέυταια φορα στο manrey ηταν ωραια και ησυχα. Εγω προτεινω παλι το ιδιο μαγαζι.

asteris 27-02-04 20:46

Καθημερινή μετά τις 7, μπορώ και γώ, όποια μέρα θέλετε.
Είμαι νέος και θέλω να σας γνωρίσω.

salcon 27-02-04 22:50

τι εγινε ρε παιδια?θα ειμαστε πανω απο 4 ατομα????????? :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:

ΙΧΘΥΣ 28-02-04 00:34

Κι εγω μαζι σας. :lol: :lol:

basilhs 28-02-04 00:44

Για τρίτη λέτε ε?
Ίσως να μπορέσω κ γω αν κ δουλεύω μέχρι αργά κ μετά είμαι πτώμα.
Αρκεί να είναι κάπου κεντρικά η συνάντηση.
:wink:

ΙΧΘΥΣ 28-02-04 11:51

Ωραία έχει και μια συναυλία εκείνη την μέρα με τους DI PERPUL
Φέρτε και κανένα κλάδεμα τα λέμε. :twisted: :evil:

thediscusman 28-02-04 17:58

Και εγώ είμαι μέσα. Θα προτιμούσα Πέμπτη αλλά αν δε βολεύει τους υπόλοιπους όχι πολύ αργά την Τρίτη. Γύρω στις 7 καλά είναι.
Το κόλλημα πότε θα γίνει Βαγγέλη. Αν είναι για Κυριακή μπορώ να έρθω και εγώ να βοηθήσω

nhreas 28-02-04 19:08

υπαρχει περιπτωση να μου φερει κανενας σας μερικα SAE?ΜΕ το αζημιωτο φυσικα.πιστευω ταιριαζουν με δισκους.αποφασισαμε τελικα για την μερα ωρα κλπ???

lasal 29-02-04 02:27

Παράθεση:

Αρχική Δημοσίευση από nhreas
υπαρχει περιπτωση να μου φερει κανενας σας μερικα SAE?ΜΕ το αζημιωτο φυσικα.πιστευω ταιριαζουν με δισκους.αποφασισαμε τελικα για την μερα ωρα κλπ???

Αργησες λίγο να πείς για τα SAE.
Τη δευτέρα είναι κλειστά τα απόγευμα τα περισσότερα καταστήματα.
Πάντως αν βρεθούν.... γιατί όχι.
Η βολικότερη ώρα για όλους απότι δείχνει θα είναι στις 7 το απόγευμα.
Μένει μόνον το μέρος που κατα πάσα πιθανότητα θα είναι το Manray κατόπιν συννενοήσεως με τον mikenuke.
Εχει αρκετό χώρο, όμορφο περιβάλλον, είναι βολικό και το κυριότερο..... είναι γνωστό μαγαζί.

nhreas 29-02-04 09:07

τελικα τριτη (lasal ειναι ανοικτα τριτη :wink: )που κοντα ειναι το μαγαζι?στειλτε μου και κανενα κινητο νουμ. pm για καλο και για κακο.απο λαρισα θα ερθουν δυο φιλοι!ωραια.

Δημητριαδης δημητρης 29-02-04 21:38

μεσα και εγω παιδια. :) αλλα το μαγαζι σε ποια περιοχη ειναι? :roll: περιμενω απαντηση. απο οτι φαινετε θα ειμαστε πολλοι.

lasal 01-03-04 01:25

Τηλέφωνα απο μαγαζιά θα βρείτε εδώ.
http://studio.aaquaria.com/board/viewtopic.php?t=976
Τώρα αν βρείτε SAE ή οχι αυτο είναι άλλο θέμα.
Εχει τηλέφωνα απο
Quiko
Piranha
ΜΠΙΖΙΚΗ ΛΑΜΠΡΙΝΗ
ΑΜΑΖΟΝΙΟ

asteris 01-03-04 01:50

Lasal, μάλλον για το μαγαζί που θα συναντηθούμε μιλάει ο Δημήτρης που είναι το

Man ray
(Bar-Restaurant)
Μεγαλου Αλεξάνδρου & Καθηγητή Ρωσσίδη 1 - T.K. 54655
τηλ. 0310 403683 - 403682

Ακριβώς απέναντι από την Express Service στο Ποσειδώνειο.


Όλες οι ώρες είναι GMT +2. Η ώρα τώρα είναι 07:24.

Forum engine powered by : vBulletin Version 3.8.8
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Copyright 2000-2016 Greek Aquarists Board

Page generated in 0,02573 seconds with 10 queries