Greek Aquarist's Boards - Φόρουμ συζητήσεων γιά το χόμπυ του Ενυδρείου

Greek Aquarist's Boards - Φόρουμ συζητήσεων γιά το χόμπυ του Ενυδρείου (http://www.aquatek.gr/vb/index.php)
-   Εξοπλισμός - Τεχνολογία Γλυκού νερού (http://www.aquatek.gr/vb/forumdisplay.php?f=19)
-   -   Eco Aqualazizer (http://www.aquatek.gr/vb/showthread.php?t=40897)

Krisos 01-06-10 16:35

Eco Aqualazizer
 
Μπηκα προσφατα στην σελιδα ενος Pet Shop στην Κηφισια και διαβασα καποιες πληροφοριες αλλα δεν πολυκαταλαβα περι τινος προκειτε ? εχει κανεις στο ενυδρειο του Eco Aqualazizer ? περι τινος προκειτε ? μειωνει οντως κατα 75% τις αλλαγες νερου?

ΧρήστοςΠ 01-06-10 16:40

άστο φίλε μου δεν ισχύει κάτι τέτοιο ;)

Τσιόνογλου Σταύρος 01-06-10 22:53

Εγω τόκανα δωρο στον Perazzi για το δισκοενυδρείο του και αυτός το έκανε φλογέρα και το παίζει δισκοβοσκός,ΑΧΡΗΣΤΟ ΠΡΑΜΑ.

Perazzi 01-06-10 22:58

Παράθεση:

Αρχική Δημοσίευση από Τσιόνογλου Σταύρος (Μήνυμα 452141)
Εγω τόκανα δωρο στον Perazzi για το δισκοενυδρείο του και αυτός το έκανε φλογέρα και το παίζει δισκοβοσκός,ΑΧΡΗΣΤΟ ΠΡΑΜΑ.


Ακόμα το έχω δουλεύει μ μια αντλία 600αρα Juwell , διαφορά ? 0

Krisos 02-06-10 00:14

...υπαρχει τιποτα που να κανει εξοικονομιση νερου? και τι προσφρει δηλαδη αυτη η συσκευη? :)

Τσιόνογλου Σταύρος 02-06-10 00:30

Παράθεση:

Αρχική Δημοσίευση από Krisos (Μήνυμα 452164)
...υπαρχει τιποτα που να κανει εξοικονομιση νερου? και τι προσφρει δηλαδη αυτη η συσκευη? :)

Στο είπαμε και πιο πάνω δεν κάνει τίποτε,για εξοικονόμιση νερου κάνεις πιο μικρο ενυδρείο :D

ΧρήστοςΠ 02-06-10 06:33

ή κάνεις φυτεμένο ενυδρείο με λίγα ψάρια μέσα ;)

Παναγιά μου τι γραφω πρωί πρωί άρρωστος θα είμαι :D

Krisos 02-06-10 09:18

Τζαμπα τα λεφτα δηλαδη? zwzw ..ευχαριστω

kostasagk 02-06-10 09:30

το εχω κανα δυο χρονια και δουλευει τωρα να πω οτι βλεπω εμφανη διφορα ...τι να πω θα πρεπει να υπαρχουν καποια στανταρ μετρησεις για να το συκρινης ειναι σαν τα τεστ οπτικα δεν βλεπεις το πεχα το μετρας και το συγκρινης με τα ορια που υπαρχουν αν δεν υπηρχαν ορια τι θα λεγαμε οτι εχω 6 πεχα ..ωραια τι ειναι καλο? κακο? οποτε δεν μπορω να δωσω μια σαφη απαντηση προσωπικα μιλαω και για αυτο δεν ειμαι απολυτος οτι κανει δουλεια η οχι, επειδη ειναι αμερικανικο προιον αυτοι δουλευουν λιγο διαφορετικα απο εμας δεν βγαζουν κατι απλως και μονο για να πουλησουν γιατι αν τους παρει χαμπαρι ο κοσμος τους κανουν μπουκοταζ-οχι σαν και εμας με το γαλα αν ξερεις την περιπτωση- αυτα φιλε μου απο μενα η αποφαση δικη σου

Krisos 02-06-10 11:00

Παράθεση:

Αρχική Δημοσίευση από kostasagk (Μήνυμα 452252)
το εχω κανα δυο χρονια και δουλευει τωρα να πω οτι βλεπω εμφανη διφορα ...τι να πω θα πρεπει να υπαρχουν καποια στανταρ μετρησεις για να το συκρινης ειναι σαν τα τεστ οπτικα δεν βλεπεις το πεχα το μετρας και το συγκρινης με τα ορια που υπαρχουν αν δεν υπηρχαν ορια τι θα λεγαμε οτι εχω 6 πεχα ..ωραια τι ειναι καλο? κακο? οποτε δεν μπορω να δωσω μια σαφη απαντηση προσωπικα μιλαω και για αυτο δεν ειμαι απολυτος οτι κανει δουλεια η οχι, επειδη ειναι αμερικανικο προιον αυτοι δουλευουν λιγο διαφορετικα απο εμας δεν βγαζουν κατι απλως και μονο για να πουλησουν γιατι αν τους παρει χαμπαρι ο κοσμος τους κανουν μπουκοταζ-οχι σαν και εμας με το γαλα αν ξερεις την περιπτωση- αυτα φιλε μου απο μενα η αποφαση δικη σου

..απλα διαβασα γι'αυτο αλλα δεν ειμουν σιγουρος γι'αυτο και ηθελα να μαθω απο εδω σιγουρααα! ;) :) :)


Όλες οι ώρες είναι GMT +2. Η ώρα τώρα είναι 05:42.

Forum engine powered by : vBulletin Version 3.8.8
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Copyright 2000-2016 Greek Aquarists Board

Page generated in 0,01417 seconds with 10 queries