Greek Aquarist's Boards - Φόρουμ συζητήσεων γιά το χόμπυ του Ενυδρείου

Greek Aquarist's Boards - Φόρουμ συζητήσεων γιά το χόμπυ του Ενυδρείου (http://www.aquatek.gr/vb/index.php)
-   Bettas (http://www.aquatek.gr/vb/forumdisplay.php?f=39)
-   -   Ζητειται Μονομαχος μοντελο,για την Εκθεση Ζωοτεχνια. (http://www.aquatek.gr/vb/showthread.php?t=7219)

mikenuke 26-01-05 20:32

Ζητειται Μονομαχος μοντελο,για την Εκθεση Ζωοτεχνια.
 
Αν καποιο μελος-χρηστης απο Θεσσαλονικη ή κοντινη περιοχη,εχει καποιο ομορφο μονομαχο και εχει την καλη διαθεση να τον διαθεσει για 4-5 μερες ωστε να κανει το μοντελο στο ενυδρειο της εκθεσης να επικοινωνησει μαζι μου.
Το ενυδρειο που θα τον φιλοξενησει θα ειναι 25 λιτρων με θερμανση και φιλτρο,δηλαδη ενα πληρες συστημα, και φυτεμενο.

Σκοπος ειναι να βρεθει καποιος μονομαχος ο οποιος θα ειναι εξαιρετικα ομορφος και οχι σαν τους πολλους που κυκλοφορουν στα μαγαζια.
Επειδη το βασικο κριτηριο ειναι η ομορφια του, καντε ενα upload μια foto του σε αυτο το θεμα.Αν προκειται και για ζευγαρι,ακομα καλυτερα.

Σκοπος της παρουσιασης στην εκθεση ειναι η ενημερωση του κοινου για τη σωστη διατηρηση του ειδους σε ενυδρειο,και οχι σε γυαλες και ποτηρια.

mikenuke 29-01-05 20:00

Παιδια κανεις?
που πηγαν τα ομορφοπαιδα σας?
Αντε να δω δραστηριοποιηση απο τα μελη,ελα και εχουμε και σκουληκακια σε καλλιεργειες για τον νικητη!

Αντε το βαλα το βραβειο!
Δωρο μια καλιεργεια απο grindal στο τυχερο ζευγαρι για πολλους και γερους απογονους!

dim 30-01-05 05:51

είχα έναν πολύ όμορφο αλλα μας άφησε. τώρα έχω αυτόν. είναι πολύ όμορφος(έτσι λέει ο καθένας για τα παιδιά του,τα δικά του είναι τα πιό ωραία!) αλλα είναι λιγάκι μικρός ακόμη και τα πτερύγιά του δεν έχουν μεγαλώσει αρκετά. αν παρ'όλα αυτά τον θές στείλε ΠΜ να το κανονίσουμε. έχω και 4-5 θυληκές.

dim 30-01-05 21:48

υποψήφιος Νο2 Μονομάχος.! τον συγκεκριμένο μονομάχο τον αδικούν οι φοτο. είναι πολύ ωραίος και έχει πολύ όμορφα μακριά πτερύγια. είναι και αυτός διαθέσιμος αν τον θέλετε.

mikenuke 16-02-05 23:41

Και ο τυχερος νικητης που θα τρωει φρεσκα ζουμερα σκουλικακια ειναι ο.....

dim 17-02-05 00:00

αυτή είναι η καλύτερη φοτο απο όλες.!!
άντε να του δώσουμε κανα ζωντανό να τον καρδαμώσουμε να τον κάνουμε πατέρα.!!! :lol:

ASCCO1 19-02-05 17:08

Εγω θα προτιμουσα τον Νο 2 << ΜΠΛΕ>> Ειναι ποιο καθαρος οσο αφορα το χρωμα...
τελος παντων...
γιατι δεν τους βαζεται και τους δυο???

annivas2000 19-02-05 20:49

Παράθεση:

Αρχική Δημοσίευση από ASCCO1
.... γιατι δεν τους βαζεται και τους δυο???

Που Μανθο????? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

AFRIKANOFILOS 19-02-05 21:04

Εισουν λιγο καθυστεριμενος λιγο οσο παταει η γατα :D :D :D

mikenuke 21-02-05 00:24

μανθο μαλλον εχασες πολλα επισοδια!

dim 21-02-05 02:19

θα βάλω σε λίγο καιρό κάποιον απ τους 2 να ζευγαρώσει. Δώστε καμιά ιδέα. πιον προτιμάτε απο τους 2? τον μπλέ η τον άλλο?
υπάρχει στην θεσ/νίκη κανένα μαγαζί που εκτός απο τους συνηθισμένους μονομάχους να πουλάει κάτι διαφορετικό? κανα halfmoon ας πούμε? είδε κανείς πουθενά παιδιά? αν δεν βρω εδώ λέω να παραγγείλω απο Αθήνα γιατί απ ότι διάβασα έχουν κάτω. αν ετοιμάζετε κανείς για παραγγελία ας ρίξει κανα ΠΜ και σε μένα ή αλλιώς όποιος θέλει να ψωνίσει απο κάτω να κανονίσουμε.

ΚΩΣΤΑΣ1234 17-06-08 11:09

μονομαχοσ
 
θελω να σε ρωτησω επειδη εχω και εγω εναν μονομαχο πως γινεται να τον παω σε εκθεση?και τι κανουν εκει περα? αν βραβευουν την ομορφια του :Dψαριου

alan boy 17-06-08 11:14

αργησες 3 χρονακια

και καλως ηρθες

Maverick 17-06-08 11:55

Καλώς ήρθες, αυτό είναι ένα παλίο ποστ και είναι για την έκθεση ζωοτεχνία. Δεν υπάρχει έκθεση η διαγωνισμός μόνο για μονομάχους στην ΕΛλάδα (τουλαχιστον όχι ακόμα :)). Για ότι άλλες απορίες έχεις άνοιξε ένα νέο thread (κάνε και μία αναζήτηση στο φόρουμ έχει πολλά ενδιαφέροντα θέματα).


Όλες οι ώρες είναι GMT +2. Η ώρα τώρα είναι 09:27.

Forum engine powered by : vBulletin Version 3.8.8
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Copyright 2000-2016 Greek Aquarists Board

Page generated in 0,01557 seconds with 11 queries