Greek Aquarist's Boards - Φόρουμ συζητήσεων γιά το χόμπυ του Ενυδρείου

Greek Aquarist's Boards - Φόρουμ συζητήσεων γιά το χόμπυ του Ενυδρείου (http://www.aquatek.gr/vb/index.php)
-   Malawi (http://www.aquatek.gr/vb/forumdisplay.php?f=10)
-   -   THE RETURN 2 (http://www.aquatek.gr/vb/showthread.php?t=32219)

panagiotis k 12-05-09 22:59

THE RETURN 2
 
Γεια σας και παλι...

Πριν με ξανακανετε ban, θα ηθελα να σας παρακαλεσω να ενημερωσετε και τα υπολοιπα μελη του φορουμ για τα π.μ. που μου εχετε στηλει και τι γραφετε σε αυτα. Καλο θα ηταν να μαθουν και τα υπολοιπα μελη.

Τα απανωτα ban που μου εκανε αυτο το δημοκρατικο φορουμ δεν με εμποδιζουν να ξαναμπω σε αυτο, η αληθεια ειναι ομως οτι με κουραζουν γιαυτο...

ΑΝΤΕ ΓΕΙΑ ! ! ! ΒΕΤΕRΑΝΟS

sifnos 12-05-09 23:01

πρωταθλημα ξανα στο πειραια :Dελα ρε θρυλαρα

να ρωτησω..η τανια ειναι σικουελ??εχει πολλες συνεχειες?

POURITANOS 12-05-09 23:16

Φίλε Βετεράνε.
Όλοι έχουμε πληγωθεί εδώ μέσα είτε από συντονιστές είτε από αλλά μέλη
Αλλά αποκτήσαμε και φίλους επίσης.

Δείξε ότι αξίζεις και προσπάθησε να κερδίσεις την εκτίμηση των υπολοίπων με της γνώσεις και της εμπειρίες σου.

Θεωρώ ότι όλοι έχουμε παρεκτραπεί κάποια στιγμή και είναι κάτι ανθρώπινο εν μέρη.
Πιστεύω ότι αν αγαπάς και το φόρουμ και εκτιμάς κάποιους από δω μέσα προσπάθησε με ένα πμ με τους admin να τα βρείτε.
Δεν είναι λύση ούτε για σένα να κανείς συνεχεία καινούργιους λογαριασμούς ούτε οι admin να κάθονται να τα διαγραφούν.
Αν υπάρχει καλή διάθεση και από της 2 πλευρές ίσως όλα να γίνουν.

Φυσικά μιλάω αόριστα δεν ξερώ το τι πραγματικά μπορεί να έχει γίνει

sifnos 12-05-09 23:17

Παράθεση:

Αρχική Δημοσίευση από POURITANOS (Μήνυμα 354478)
Φίλε Βετεράνε.
Όλοι έχουμε πληγωθεί εδώ μέσα είτε από συντονιστές είτε από αλλά μέλη
Αλλά αποκτήσαμε και φίλους επίσης.

Δείξε ότι αξίζεις και προσπάθησε να κερδίσεις την εκτίμηση των υπολοίπων με της γνώσεις και της εμπειρίες σου.

Θεωρώ ότι όλοι έχουμε παρεκτραπεί κάποια στιγμή και είναι κάτι ανθρώπινο εν μέρη.
Πιστεύω ότι αν αγαπάς και το φόρουμ και εκτιμάς κάποιους από δω μέσα προσπάθησε με ένα πμ με τους admin να τα βρείτε.
Δεν είναι λύση ούτε για σένα να κανείς συνεχεία καινούργιους λογαριασμούς ούτε οι admin να κάθονται να τα διαγραφούν.
Αν υπάρχει καλή διάθεση και από της 2 πλευρές ίσως όλα να γίνουν.

Φυσικά μιλάω αόριστα δεν ξερώ το τι πραγματικά μπορεί να έχει γίνει


+1;)το χομπι ειναι για να περναμε καλα

panagiotis k 12-05-09 23:25

Παράθεση:

Αρχική Δημοσίευση από POURITANOS (Μήνυμα 354478)
Φίλε Βετεράνε.
Όλοι έχουμε πληγωθεί εδώ μέσα είτε από συντονιστές είτε από αλλά μέλη
Αλλά αποκτήσαμε και φίλους επίσης.

Δείξε ότι αξίζεις και προσπάθησε να κερδίσεις την εκτίμηση των υπολοίπων με της γνώσεις και της εμπειρίες σου.

Θεωρώ ότι όλοι έχουμε παρεκτραπεί κάποια στιγμή και είναι κάτι ανθρώπινο εν μέρη.
Πιστεύω ότι αν αγαπάς και το φόρουμ και εκτιμάς κάποιους από δω μέσα προσπάθησε με ένα πμ με τους admin να τα βρείτε.
Δεν είναι λύση ούτε για σένα να κανείς συνεχεία καινούργιους λογαριασμούς ούτε οι admin να κάθονται να τα διαγραφούν.
Αν υπάρχει καλή διάθεση και από της 2 πλευρές ίσως όλα να γίνουν.

Φυσικά μιλάω αόριστα δεν ξερώ το τι πραγματικά μπορεί να έχει γίνει

Δεν θελω να επιστρεψω φιλε μου.

Να σε καλα.

aaaooll 12-05-09 23:45

Παράθεση:

Αρχική Δημοσίευση από panagiotis k (Μήνυμα 354485)
Δεν θελω να επιστρεψω φιλε μου.

Να σε καλα.

Δεν καταλαβαινω, αν δεν θές να επιστρέψεις, γιατι ξανα γραφεσε??

Tolis 12-05-09 23:46

Οπως ειπα και στο αλλο ποστ, για να βαλει αγγελια...

panagiotis k 13-05-09 01:06

Nωμιζω πως δεν χριαζετε πολυ μυαλο για να καταλαβει καποιος οτι εαν ο σκοπος μου ηταν η αγγελια θα την ειχα περασει χωρις κανεις να καταλαβει πως ειμαι εγω.
Ομως ειμαι σιγουρος πως αρκετοι καταλαβαν τις προθεσεις μου.


Υ.Γ. Μεινετε ησυχοι- δεν ξαναγραφωμαι.


ΓΕΙΑ ΧΑΡΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ.

chemical mac 13-05-09 10:41

Παράθεση:

Αρχική Δημοσίευση από panagiotis k (Μήνυμα 354507)
Nωμιζω πως δεν χριαζετε πολυ μυαλο για να καταλαβει καποιος οτι εαν ο σκοπος μου ηταν η αγγελια θα την ειχα περασει χωρις κανεις να καταλαβει πως ειμαι εγω.
Ομως ειμαι σιγουρος πως αρκετοι καταλαβαν τις προθεσεις μου.


Υ.Γ. Μεινετε ησυχοι- δεν ξαναγραφωμαι.


ΓΕΙΑ ΧΑΡΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ.

Αν όμως το ξανακάνεις, κάν'το με Ο σε παρακαλώ

MiziGr 13-05-09 13:27

Παράθεση:

Αρχική Δημοσίευση από chemical mac (Μήνυμα 354544)
Αν όμως το ξανακάνεις, κάν'το με Ο σε παρακαλώ


:D:D:D Μάκη είσαι θεός!!!:D:D:D

Τώρα με τον συγκεκριμένο κύριο νομίζω πως πολύ ασχοληθήκαμε....

blackghost7 13-05-09 14:57

Παράθεση:

Αρχική Δημοσίευση από chemical mac (Μήνυμα 354544)
Αν όμως το ξανακάνεις, κάν'το με Ο σε παρακαλώ



+2:smt023

γιωργος χανια 13-05-09 15:04

τι εγινε ρε παιδια με το μελος και εχω χασει επεισοδια?

Πάνος 13-05-09 15:40

τωρα αυτη την εμμονη ενω "δε ξαναγυρνας" να θες να γραφτεις για να πεις την τελευταια κουβεντα (πραγμα που δε γινεται)....την ερμηνευουν καπως οι ψυχολογοι....

δε θα σταθω στο πρωην μελος beteranos....
θα πω ομως -για να μη νομιζουν ορισμενοι πως εδω καποιοι κοβουν και ραβουν-(και για να λυσω την απορια του φιλου "γιωργος χανια")...οτι:
μπαινουμε σε ενα φορουμ που ειναι ενα σημειο συναντησης και διαλογου με ατομα με κοινα ενδιαφεροντα....ειναι σαν να βρισκομασταν σε ενα σπιτι...αλλα αυτο ειναι ενα μεγαλο ηλεκτρονικο σπιτι...
οποτε ..οπως και σε ενα σπιτι..
προσεχουμε τη συμπεριφορα και τα λογια μας...δεν προκαλουμε....δεν μιλαμε μονο για να δημιουργησουμε εντυπωσεις ή να προκαλεσουμε εριδες...δεν απεχουμε απο το να βοηθησουμε αν ξερουμε...δεν κανουμε μονο το κομματι μας...δε το παιζουμε ξερολες....δεχομαστε παρατηρησεις απο τους αλλους οταν οι αλλοι εχουν δικιο..ειτε ειναι amdin ειτε mod ειτε μελη...ειμαστε διαλλακτικοι...εχουμε ενα κοινο στοχο...
βοηθαμε και ακουμε ο ενας τον αλλο εστω και αν διαφωνουμε πολλες φορες...για να γινουμε ολοι καλυτεροι....
οποιος δε μπορει να ενστερνιστει την παραπανω φιλοσοφια....θεωρω πως δεν εχει χωρο εδω μεσα....
προσωπικη μου αποψη.....
beterane ωρα σου καλη και στο επομενο φορουμ η στην επομενη εγγραφη σου εδω....ευχομαι να καταλαβεις τι ζηταμε ολοι εδω μεσα....

madfdg 13-05-09 15:54

Παράθεση:

Αρχική Δημοσίευση από aaaooll (Μήνυμα 354490)
Δεν καταλαβαινω, αν δεν θές να επιστρέψεις, γιατι ξανα γραφεσε??

Μάλλον την βρίσκει να τρώει ban:smt033:smt033

sifnos 13-05-09 16:01

εμενα παντως μου εστειλε ενα αντρικιο πμ που δειχνει πως οταν θελουμε ολοι μπορουμε να ειμαστε Κυριοι

Πάνος 13-05-09 16:33

και το ερωτημα ειναι ............"αφου οταν θελουμε, μπορουμε....τοτε ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΘΕΛΟΥΜΕ?"

sifnos 13-05-09 16:35

Παράθεση:

Αρχική Δημοσίευση από panos-alex/polis (Μήνυμα 354613)
και το ερωτημα ειναι ............"αφου οταν θελουμε, μπορουμε....τοτε ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΘΕΛΟΥΜΕ?"

:smt102


Όλες οι ώρες είναι GMT +2. Η ώρα τώρα είναι 04:42.

Forum engine powered by : vBulletin Version 3.8.8
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Copyright 2000-2016 Greek Aquarists Board

Page generated in 0,02010 seconds with 11 queries