Greek Aquarist's Boards - Φόρουμ συζητήσεων γιά το χόμπυ του Ενυδρείου

Greek Aquarist's Boards - Φόρουμ συζητήσεων γιά το χόμπυ του Ενυδρείου (http://www.aquatek.gr/vb/index.php)
-   Άλλα ζώα (http://www.aquatek.gr/vb/forumdisplay.php?f=69)
-   -   να σας συστησω τον ερμη (http://www.aquatek.gr/vb/showthread.php?t=12467)

rita 29-06-06 22:10

να σας συστησω τον ερμη
 
2 Συνημμένο(α)
ο ερμακος θα ειναι απο σημερα μελος της οικογενειας!ειναι μποξερ,11 μηνων και κουκλος!!!
τον πουλουσε ενα ζευγαρι που η κοπελα ηταν εγγυος και απο τη μυρωδια του σκυλου εκανε συνεχεια εμετους κ κοντεψε να παθει αποκολληση!!....
θα μου πειτε γιατι τον πηρα μεγαλο..δεν ξερω..ειναι πολυ υπακουος,μαθημενος σε διαμερισμα,εκπαιδευμενος και πανεξυπνος!!:D

george 29-06-06 22:18

Να τον χαίρεσαι τον κούκλο !

filoxenos 29-06-06 22:19

Yes!
 
Τι είπες? Μποξέρ είναι? Και ποιος του μαύρισε το μάτι, αμα είναι... μποξέρ? :D :)
Να σου ζήσει Ρίτα μας και να τον χαίρεσαι τον κούκλο σου! ;) Πάντα υγειής και καλός!

PascM 29-06-06 22:25

Πανέμορφο σκυλί Ρίτα να σου ζήσει και να τον χαίρεσε για πολλάααα χρόνιααα!!!!!!!

soza 29-06-06 22:38

Βρε τι γλυκο μωρο ειναι αυτο ???
Α Ριτακι.... το σκυλακι σου ειναι κουκλι...
Εχει καταπληκτικη φατσα... ειδικα το μαυρισμενο ματι.. ολα τα λεφτα :D:D
Λες να τον βαλουμε να κανει παρεα με την δικια μου? Την δικια μου την λενε Ηρα...
Βεβαια.. δεν ξερω πως θα τα πας με τον Ερμη.. αλλα εμενα η Ηρα κοντευει να μου γκρεμισει το σπιτι .. :smt100:D:D

halvas69 29-06-06 23:07

Να τον χαίρεσαι τον σκυλάκο.
Το ότι τον πήρες τώρα και όχι πολύ μικρό δεν είναι κακό αφού τον έχουν εκπαιδευμένο, γλυτώνεις πολλά μπλεξίματα έτσι.
Είχα και εγώ παλιότερα ένα Ολλανδικό μπόξερ (Johnny) πολύ παιχνιδιάρης και αξιαγάπητος
Μην ξεχνάς να τον πηγαίνεις βόλτες, τις λατρεύουν. :)

Mariel 30-06-06 01:23

να τον χαιρεσαι τον σκυλακο σου!!!ειναι πανεμορφος :D !!!κι εγω πιστευω οτι θα γλυτωσεις μιας και τα μωρα ειναι τρελοκομεια...

βεβαια η γνωμη μου γενικα ειναι υπερ της υιοθεσιας αδεσποτων ημιαιμων σκυλιων αντι του να αγοραζουμε καθαροαιμα,μιας και το προβλημα στην ελλαδα ειναι τεραστιο....αλλα αυτο σηκωνει μεγαλη κουβεντα...

Lsourtzo 30-06-06 01:32

λίγο αργά θυμήθηκες να πάρεις μποξερ ...
το 2004 πέρασε ... με λίγη τύχη ίσως προλάβεις του Πεκίνου !!

να σου ζήσει …

Lsourtzo 30-06-06 01:36

Μην ξεχάσω … :smt108

Πρόσεχε τον γιατί λατρεύουν να μασουλάνε ότι βρεθεί μπροστά τους … έπιπλα … παπούτσια … τηλεκοντρόλ ! :rolleyes: και σύμφωνα με ανεπιβεβαίωτες πληροφορίες … και ενυδρεία !!! :D

KOKORAS 30-06-06 07:32

Να τον χαίρεσαι!!!

rita 30-06-06 08:02

ευχαριστω πολυ για τα καλα σας λογια!θα του τα μεταβιβασω!
μαριελ κ εγω υπερ αυτης της ιδεας ειμαι,αλλα τον ηθελε πολυ και η μητερα μου(που εδωσε και τα χρηματα;) ) οποτε...
σημερα θα παμε ζακυνθο για εναμιση μηνα...οποτε στην εξοχη θα περασει ζωη και κοτα(η μηπως σκυλο?).
στο σπιτι δεν εκανε καμια ζημια,απλα πηγαινε περαδωθε ολη την ωρα πανω στο φρεσκοσφουγγαρισμενο ξυλινο πατωμα που τωρα εχει γεμισει σκυλοπατουσες!!:D :Dχαλαλι του!!

melitropos 30-06-06 08:03

ωωωωωωωααααααααααηηηηηητοοοοο!!!
 
:smt046...!!!


πολυ ωραιος αλλα δεν τον θελω:D να σου ζησει!!!

γινονται πολυ δυνατα οταν μεγαλωνουν και αγαπουν τα παιδια.

(αν γαυγιζε το ψαρι μου....)

Nrgman 30-06-06 08:10

Κούκλος είναι
Έχουμε και έμεις ένα θυληκό στο σπίτι 11 χρονών την Julie .
Πάντα παιχνιδιάρα . Και πολύ δυνατή.

klaz 30-06-06 08:41

να τον χαιρεσαι.....
 
πολλους χαιρετισμους στο νεο μελος της οικογενειας σου απο μενα και τον danilo.......:smt047 :smt047 :smt047 :p :p :p

dimitris21 30-06-06 08:45

Άντε, καλωσόρισες στο club!!!

crazyio 30-06-06 18:06

Παράθεση:

Αρχική Δημοσίευση από rita
σημερα θα παμε ζακυνθο για εναμιση μηνα...

Αν πάρεις εμένα στην Ζάκυνθο για ενάμιση μήνα αν θές μπορώ να σου γαυγίζω εγώ .... και δεν θα κάνω και ζημιές :D :D :smt079
πολύ όμορφος ο νέος σου φίλος ..... Μ'αρέσουν τα σκυλιά αλλά προυποθέτουν και χώρο ... :(
και 11 μηνών δεν είναι και μεγάλος ... μια χαρά είναι !! να σου ζήσει !! :p

rita 02-07-06 14:49

ενταξει,αρκει να μην κυνηγας τις γατες,να μην λερωνεις το σπιτι, να γαβγιζεις στους ξενους,να σε βολευει το πατωμα και να μου φερνεις την μπαλα οταν στην πεταω!!:D
χαιρετισματα σε ολους απο ζακυνθο:smt046
εχτες εκανα το πρωτο μου μπανιο στη θαλασσα:D

rita 31-10-06 23:38

2 Συνημμένο(α)
αφου εδειξε η σοναι φωτο της ηρας...
ας σας δειξω κι εγω μερικες καινουριες του ερμη μου!!τα λογια ειναι περιττα!!

Tkagem 01-11-06 00:45

Παράθεση:

Αρχική Δημοσίευση από rita
τα λογια ειναι περιττα!!

Αυτό ξαναπέστο!Είναι κούκλος, να σου ζήσει!!!!

Mariel 01-11-06 02:21

κι ο δικος σου κουκλι ειναι Ριτακι:D !!!!!!!!

rita 02-11-06 09:22

ειδατε με τι μαεστρια γλυφει τη μυτη του??:D :D


Όλες οι ώρες είναι GMT +2. Η ώρα τώρα είναι 17:40.

Forum engine powered by : vBulletin Version 3.8.8
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Copyright 2000-2016 Greek Aquarists Board

Page generated in 0,02006 seconds with 11 queries