Greek Aquarist's Boards - Φόρουμ συζητήσεων γιά το χόμπυ του Ενυδρείου

Greek Aquarist's Boards - Φόρουμ συζητήσεων γιά το χόμπυ του Ενυδρείου (http://www.aquatek.gr/vb/index.php)
-   Πανελλήνιος Σύλλογος Φίλων του Ενυδρείου (http://www.aquatek.gr/vb/forumdisplay.php?f=18)
-   -   Αν.Μακ. και Θρακη, συναντήσεις (http://www.aquatek.gr/vb/showthread.php?t=23252)

glazar 01-05-08 22:11

Χαιρετω ολη την παρεα. Μια χαρα ειστε εκει .
Δεν το γυρνατε σε μεσογειακο καλυτερα και να αφηστε τα μποστανια.
Διπλα σας ειναι η θαλασσα .Και την θαλασσα εεε!!!!
Τωρα που φτιαχνει ο καιρος καλυτερα να κανουμε τις συναντησεις εκει.3 ωριτσες ειναι ΧΑΛΑΡΑ ,αλλα η Αλεξανδρουπολη σε αποζημιώνει και με το παραπανω.Αντε για κανενα ταξιδακι αστραπη ειμαι παλι.
Κωστα οταν αρχισεις το κουρεμα στα κοραλια στειλε ενα μηνυμα :).
Ελπιζω να ερθετε και στην συναντηση εδω!!

Πάνος 01-05-08 22:19

χριστινα καλως ηρθες και απο εδω!!!!!..κλαδεματα θα ακολουθησουν κι αλλα..απλα δεν ηξερα οτι θα υπηρχαν ακομη περσσοτεροι με φυτεμενα...
αντωνη ευχαριστουμε για τις φωτο.....
τασουλη ποτε θα σε δειρω εσενα που απουσιασες??
γιωργο να πανε ολα καλα και απο ψαρακια και φυτα επεται συνεχεια...
στρατηγε μου θα χαρουμε να μας ξανατιμησετε!!..να παμε και για κανενα ψαρομεζε-ουζακι....
θοδωρη δε προλαβαμε να πουμε και πολλα αλλα ηταν να μη γινει η αρχη.....θα εχουμε ευκαιριες πολλες!
γιωργο βεβαιως και θα αρχισεις τα ταξιδακια...εχουμε πολλες παραλιες για μπανιο τωρα που ανοιγει ο καιρος!!!

Τσιόνογλου Σταύρος 01-05-08 23:09

Αυτό που θέλω να πω σε όλους είναι ότι όλα τα παιδιά και τα κορίτσια ήταν εξαιρετικα σαν χαρακτήρες και αυτό επιβεβαιώνει για ακόμη μια φορα (αν και το ζώ τακτικά λόγω συζύγου απο την περιοχή ) ότι οι Θρακιώτες είναι απο τους πιο ευχάριστους ,φιλόξενους και αγαπητούς ανθρώπους (Έλληνες) που έχω γνωρίσει ,αν και έχω ζήσει σχεδόν σε όλες τις περιοχές τις Ελλάδος λόγω επαγγέλματος,νάσται καλά παιδια και θα τα λέμε τακτικά.

Πάνος 01-05-08 23:23

Παράθεση:

Αρχική Δημοσίευση από Τσιόνογλου Σταύρος (Μήνυμα 258337)
Αυτό που θέλω να πω σε όλους είναι ότι όλα τα παιδιά και τα κορίτσια ήταν εξαιρετικα σαν χαρακτήρες και αυτό επιβεβαιώνει για ακόμη μια φορα (αν και το ζώ τακτικά λόγω συζύγου απο την περιοχή ) ότι οι Θρακιώτες είναι απο τους πιο ευχάριστους ,φιλόξενους και αγαπητούς ανθρώπους (Έλληνες) που έχω γνωρίσει ,αν και έχω ζήσει σχεδόν σε όλες τις περιοχές τις Ελλάδος λόγω επαγγέλματος,νάσται καλά παιδια και θα τα λέμε τακτικά.

οταν τα λογια αυτα βγαινουν απο το στομα του αγαπητου μας στρατηγου...εχουν αλλη βαρυτητα.....ενα ευχαριστω εκ μερους ολων που ειχαν τη χαρα να σας γνωρισουν....
να τα λεμε..να τα λεμε:p..ευκαιρια ψαχνουμε κι εμεις :D !!!

aaaooll 01-05-08 23:24

Παράθεση:

Αρχική Δημοσίευση από panos-alex/polis (Μήνυμα 258319)
τασουλη ποτε θα σε δειρω εσενα που απουσιασες??

δουλεια δουλεια κ παλι δουλεια...:(:rolleyes:

Παράθεση:

Αρχική Δημοσίευση από Τσιόνογλου Σταύρος (Μήνυμα 258337)
Αυτό που θέλω να πω σε όλους είναι ότι όλα τα παιδιά και τα κορίτσια ήταν εξαιρετικα σαν χαρακτήρες και αυτό επιβεβαιώνει για ακόμη μια φορα (αν και το ζώ τακτικά λόγω συζύγου απο την περιοχή ) ότι οι Θρακιώτες είναι απο τους πιο ευχάριστους ,φιλόξενους και αγαπητούς ανθρώπους (Έλληνες) που έχω γνωρίσει ,αν και έχω ζήσει σχεδόν σε όλες τις περιοχές τις Ελλάδος λόγω επαγγέλματος,νάσται καλά παιδια και θα τα λέμε τακτικά.

:smt023

gaitan_chris 02-05-08 11:34

Αργισα λίγο αλλά ήρθα κ γω στην παρέα σας..η συνάντηση ηταν perfect..τα χαιρετίσματα μου σε όλους τούς θρακιωτες κ στον Στρατηγό που μας τίμησε κ.Σταυρο..

madfdg 02-05-08 11:38

Χρήστο καλωσήρθες!!!!:D:D:D

gaitan_chris 02-05-08 11:41

Παράθεση:

Αρχική Δημοσίευση από madfdg (Μήνυμα 258402)
Χρήστο καλωσήρθες!!!!:D:D:D

Γεια σου γείτονα..:smt052

harpies 02-05-08 12:46

Kαλωσήρθες και απο μενα !!!

lucy 02-05-08 13:20

Τελευταία πάλι δεν μπορώ να ξεπορτίσω και αυτό μου δημιουργεί σύνδρομο στέρησης ενυδρειοσυναντήσεων :mad:

Να καλοσορίσω κι εγώ με την σειρά μου όλους τους νέους φίλους μας κι εύχομαι να γνωριστούμε σύντομα κι από κοντά.:p

Μήπως κανένα Θρακιοτόπουλο θα πάει στην συνάντηση της Θεσσαλονίκης; Μήπως βολεύει να περάσει από Δράμα; Κάτι καλόπαιδα κάποτε έκαναν τον κόπο!!! :D
Πρέπει να στείλω κάτι σκουληκάκια και ...είπαμε εγώ "δεν" και αυτή την φορά.:(

chemical mac 02-05-08 13:46

Αν βρεις κάποιον βρε λούση στείλε και μια αποικία για μένα (αν είναι εύκολο)

Πάνος 02-05-08 15:06

Παράθεση:

Αρχική Δημοσίευση από chemical mac (Μήνυμα 258434)
Αν βρεις κάποιον βρε λούση στείλε και μια αποικία για μένα (αν είναι εύκολο)

μακη να παρεις των οματιων σου και να ερθεις επανω....αντε βολτουλα....εχω κι εγω...(λουσυ απο τα δικα σου ειναι...αυγαταινουν!!!..και παλι ευχαριστω..)
αν ερθω θεσ.νικη συντομα (λιγο χλωμο ετσι οπως ειναι τα πραγματα στη δουλεια..) θα σου φερω...

lucy 02-05-08 17:48

Μάκη πολύ ευχαρίστως να σου στείλω, αλλά πως; Δεν ξέρω αν θα περάσει κανείς από εδώ!
Παναγιώτη να σου ζήσουν για να καλοτρώνε τα ψαράκια σου!

Πάνος 02-05-08 17:51

Παράθεση:

Αρχική Δημοσίευση από lucy (Μήνυμα 258491)
Παναγιώτη να σου ζήσουν για να καλοτρώνε τα ψαράκια σου!

να μου ζησουν τα ψαρακια?? ευχαριστω...γιατι αν αναφερεσαι στα σκουλικακια...δεν θα ζησουν και πολυ.....γινονται αναρπαστα!!!

ΑΝΤΩΝΗΣ1980 03-05-08 19:29

Παιδια για Δραμα ποτε λετε? στις 25-05-2008 ημερα Κυριακη ειναι καλα?

Πάνος 03-05-08 19:35

Παράθεση:

Αρχική Δημοσίευση από ΑΝΤΩΝΗΣ1980 (Μήνυμα 258754)
Παιδια για Δραμα ποτε λετε? στις 25-05-2008 ημερα Κυριακη ειναι καλα?

οτι πειτε...μονο να το ξερω εγκαιρα (θα με κυνηγανε στη δουλεια..ολο επιθυμιες βαζω στο προγραμμα...:smt120)

madfdg 03-05-08 19:43

Εγώ μέχρι στιγμής είμαι μέσα!!!

harpies 03-05-08 22:38

εγω παιδια δεν μπορω να πω απο τωρα!!
Έχω γενέθλια στης 24 και δεν ξέρω σε τι κατάσταση θα είμαι :smt030

kalagio 03-05-08 23:45

Eγώ δυστύχως γυρίζω απο ενα συνεδριο στις 24 το βραδυ απο Θεσσαλονικη κι είναι λιγο προβλημα να ξαναταξιδευω την επόμενη μέρα.Οποτε μάλλον δε θα μπορέσω.

ΑΝΤΩΝΗΣ1980 04-05-08 04:35

Παράθεση:

Αρχική Δημοσίευση από kalagio (Μήνυμα 258839)
Eγώ δυστύχως γυρίζω απο ενα συνεδριο στις 24 το βραδυ απο Θεσσαλονικη κι είναι λιγο προβλημα να ξαναταξιδευω την επόμενη μέρα.Οποτε μάλλον δε θα μπορέσω.

Μπορεις να μην γυρισεις. Κατσε Θεσ/κη ενα βραδυ και ελα Κυριακη κατευθιαν Δραμα. ΑΝ μπορεις.

tina 04-05-08 13:27

Δυστυχώς εμας δεν μας βολεύει..Έχουμε να πάμε σε βαφτίσια..:(

kalagio 04-05-08 13:49

Παράθεση:

Αρχική Δημοσίευση από ΑΝΤΩΝΗΣ1980 (Μήνυμα 258858)
Μπορεις να μην γυρισεις. Κατσε Θεσ/κη ενα βραδυ και ελα Κυριακη κατευθιαν Δραμα. ΑΝ μπορεις.

Θα το προσπαθήσω αλλά δε μπορώ να πω απο τώρα οτι θα είμαι σίγουρα.

BLACKBIRT 04-05-08 18:08

Δυστηχώς αλλά στις 25 Μαιου έχει γενεθλια η γυναίκα μου και δεν ξέρω αν θα μπορώ.

aaaooll 04-05-08 23:02

δεν λεμε αλλη καμιά εναλλακτική, για να διαλέξουμε πια βολεύει τους περισσότερους?

lucy 05-05-08 08:13

Δεν μπορώ. Έχουν γενέθλεια και γιορτή μαζί τα παιδιά μου, (21 και 23 ) και θα τα γιορτάσουμε στις 25!

Αφού βλέπω ότι οι περισσότεροι έχουν κόλημα ας βρούμε άλλη ημερομηνία!

Γενικά ο Μάιος είναι φορτομένος μήνας για μένα -γιορτή, γενέθλεια, εκδρομή του συλλόγου γονέων και κηδεμόνων, εκδηλώσεις με τον σύλλογο του κρασιού, και το αμπέλι να "τρέχει" στην πρώτη του βλάστηση και να τρέχω κι εγώ να το προλάβω ... λίγο δύσκολο για μένα τον Μάιο!!!

madfdg 05-05-08 08:16

Επειδή βλέπω και εγώ πως πολλοί δεν μπορούν να βάλουμε την 1 Ιουνίου??

lucy 05-05-08 08:19

Κώστα 1 Ιουνίου είναι η συνάντηση στη Θεσσαλονίκη.

Για 18 Μαΐου σας φαίνετε πολύ κοντά για να προετοιμαστείτε; Αυτό το Σ/Κ μου είναι ελεύθερο και λέω μήπως βολεύεστε κι εσείς!

madfdg 05-05-08 08:22

Φτού δεν το είδα!!!15 Ιουνίου??

aaaooll 05-05-08 15:29

για 18 εγω μπορω που λεει η λουση, αλλα μεσα στον ιουνιο κωστα ειναι πολυ δυσκολο... τι λετε κ εσεις για 18 μαίου?

madfdg 05-05-08 15:52

Δυστηχώς δεν μπορώ στις 18 λόγω δουλειάς :(


Όλες οι ώρες είναι GMT +2. Η ώρα τώρα είναι 12:27.

Forum engine powered by : vBulletin Version 3.8.8
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Copyright 2000-2016 Greek Aquarists Board

Page generated in 0,02864 seconds with 11 queries