Greek Aquarist's Boards - Φόρουμ συζητήσεων γιά το χόμπυ του Ενυδρείου

Greek Aquarist's Boards - Φόρουμ συζητήσεων γιά το χόμπυ του Ενυδρείου (http://www.aquatek.gr/vb/index.php)
-   Πανελλήνιος Σύλλογος Φίλων του Ενυδρείου (http://www.aquatek.gr/vb/forumdisplay.php?f=18)
-   -   Συνάντηση Πατρινών κλπ κλπ (http://www.aquatek.gr/vb/showthread.php?t=5525)

halvas69 04-03-04 17:26

Συνάντηση Πατρινών κλπ κλπ
 
Επειδή ΕΣΚΑΣΑ από την ζήλια μου, με την συνάντηση των καρντάσηδων, λέω να κάνουμε και εμείς κατιτίς. :)
Μην πει κανένας ότι δεν έχουμε λαό, γιατί στα περίχωρα περιλαμβάνω μέχρι και την Ξάνθη αν με ζορίσετε.

Άντε γιατί μας πήραν φαλλάγι.
Δεν λέω καλά είναι που μαζευόμαστε σπίτια μας 2-3 κάθε φορά αλλά δεν αντέχω να βλέπω τον Σάλκονα να μπεκροπίνει, με μάρτυρες ολόκληρη καφετέρεια :lol: :lol: :lol:

Ρϊχτε καμμια ιδέα ....... να οργανωθούμε ρε γμτ !!!

Ευπρόσδεκτοι όλοι.

salcon 04-03-04 18:51

Μεσα ..ερχομαι +-8 +-8

Maria 04-03-04 18:56

Με ένα πρόχειρο υπολογισμό που έκανα, τα τελευταία 2 1/2 χρόνια από την ίδρυση του Greek Aquarist's Boards και 1 χρόνο από την ίδρυση του ΠΣΦΕ, έχω πλύνει περί τα 2.768 πιάτα, 58 ντουζίνες μαχαιροπίρουνα, και περίπου 4.500 κούπες του καφέ...
:lol: :lol: Έχουμε καταναλώσει περίπου μία κτηνοτροφική μονάδα από χοιρίδια (τεμαχισμένα), βοοειδή ελευθέρας βοσκής, αμνοερίφια και λοιπά ζώα της τροφικής αλυσίδας και περίπου 1500 λίτρα κόκκινο κρασί! :lol:
Και θες να πείσεις τα πλήθη ότι για όλα αυτά ευθύνονται 2-3 άτομα;;;;; :twisted:
Να σου υπενθυμίσω μόνο, ότι το 1ο συμπόσιο ακουαριστών πραγματοποιήθηκε στην Πάτρα και μόνο εκείνη τη φορά καταναλώθηκαν μαζί με τα κινέζικα εδέσματα (ο θεός να τα κάνει!!!) και 5 κιλά ρύζι BASMATI!
Αλλά καλέ μου χαλβά, έχεις δίκιο! Το μόνο που δεν έχουμε κάνει είναι να πιούμε καφεδάκι ΟΛΟΙ ΜΑΖΙ... δημοσία θέα! :lol:

Αν συμφωνούν και οι υπόλοιποι, θα έλεγα ότι αυτό το τετραήμερο (Παρασκευή - Δευτέρα) προσφέρεται για συνάντηση.
(Θα έλεγα επίσης, να σπεύσουμε ταχέως να ενημερώσουμε και τους Πατρινούς - μέλη του συλλόγου που δεν έχουν πρόσβαση στο Board)

Μέρα, ωρα και καφετέρια... θα τα βρούμε...
(προτείνω: Σάββατο, 7.00, ΔΑΝΑΟΣ)

Ευπρόσδεκτοι όλοι... :wink:

γαυρος 04-03-04 22:16

καλε μαρια,εχουμε εκλογες το ξεχασες??ηδη σημερα τα ΕΛΤΑ εδωσαν δυναμικα :wink: το παρων στη μαχη 8)8)8) !! κιεσυ θες να μας κανεις να απεχουμε? απαπα,ασε που η λιμνη θαναι αδεια και εγω αμα δεν εχω αυτες τις ψωμομενες μυγες :oops: :oops: να κυνηγαω ,νοιωθω οτι κατι μου λειπει !
π/σ/κ ειναι δυσκολες μερες που πρεπει να τρεξουμε λιγο το βαγονι !! ολοι ολοι... :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:

Takis 04-03-04 23:01

Τι τραβατε και εσεις οι ταχυδρομικοι!!!! :lol:
Μεσα στον αγωνα!!!!!
Η συναντηση ομως θα γινει..... Μαλλον...... :oops:

yiatse 05-03-04 01:41

Μέσαααααα......!!! :D :D :D και όλοι γενική φώτο με μπύρες ανά χείρας!!!!
θα τους δείξουμε εμείς........όσοι πιστοί ευπρόσδεκτοι..... 8) 8) 8)
Θα γίνει χαμός....

mikenuke 05-03-04 14:53

Μηπως να κατεβω και εγω κανα 2 μερες νωριτερα πριν παρουσιαστω στην Τριπολη να συμμετεχω κι εγω?
Δυστυχως θα αργησω να δω φωτο μου φαινεται,μεχρι να παρω αδεια ορκομωσιας. :wink:

Maria 06-03-04 14:12

Λοιπον,

η συνάντηση κανονίστηκε για σήμερα,
Σάββατο 6 Μαρτίου, 7 το απόγευμα, καφετέρια ΔΑΝΑΟΣ (περιοχή Πελεκάνος)

Είστε καλεσμένοι όλοι! :D


(έχουν ήδη ειδοποιηθεί και όλα τα εκτός Board μέλη)

Maria 08-03-04 13:42

Μια μικρή γεύση από Πάτρα
(είχαμε και 3 απουσίες :lol: )

lasal 08-03-04 14:24

Παράθεση:

Αρχική Δημοσίευση από Maria
Μια μικρή γεύση από Πάτρα
(είχαμε και 3 απουσίες :lol: )

Nα υποθέσουμε πως ό ένας απο τους τρεις ήταν ο γαύρος? :)
Βασμάτι είχε? ;)

Maria 08-03-04 15:13

Παράθεση:

Nα υποθέσουμε πως ό ένας απο τους τρεις ήταν ο γαύρος? :)
Βασμάτι είχε? ;)
Με πιέσατε οπότε θα τα πω όλα!!!! :lol:
Έλειπαν οι: pavlos, Βασίλης & Θανάσης (οι δύο τελευταίοι είναι μέλη του ΠΣΦΕ αλλα δεν είναι μέλη του board ακόμα)

Βασμάτι δεν είχε.. γιατί αποφασίσαμε να κάνουμε ομαδική δίαιτα όσο ήταν παρόντες οι Γιαπωνέζοι με τις φωτογραφικές μηχανές!!! :lol:

mikenuke 09-03-04 03:48

Βλεπω και η πατρα εχει πολυ δυνατο πυρηνα!
Ομορφα!

Ελπιζω να καταφερω να σας επισκεφτω τωρα που θα ειμαι εκει κοντα.

lasal 09-03-04 03:52

θα μας εκπροσωπήσεις επάξια mikenuke :)

ΜΑΡΙΑΝΝΑ 18-04-04 23:58

ALLO
 
ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΠΑΙΔΕΣ -+5 !!ΕΓΩ ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΕΧΑΣΑ ΤΗΝ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗΠΕΡΙΜΕΝΩ ΠΩΣ ΚΑΙ ΠΩΣ ΟΜΩΣ ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ!!!!PLEASE ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΣΥΝΤΟΜΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ +-3 +-3


Όλες οι ώρες είναι GMT +2. Η ώρα τώρα είναι 14:57.

Forum engine powered by : vBulletin Version 3.8.8
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Copyright 2000-2016 Greek Aquarists Board

Page generated in 0,01834 seconds with 11 queries