Greek Aquarist's Boards - Φόρουμ συζητήσεων γιά το χόμπυ του Ενυδρείου

Greek Aquarist's Boards - Φόρουμ συζητήσεων γιά το χόμπυ του Ενυδρείου (http://www.aquatek.gr/vb/index.php)
-   Ψάρια για δεξαμενές (τεχνητές λίμνες) (http://www.aquatek.gr/vb/forumdisplay.php?f=106)
-   -   ΝΕΟ (ΠΡΟΣΩΡΙΝΟ) ΚΑΤΟΙΚΙΔΙΟ <<ΒΑΤΡΑΧΑΚΙ>>.... (http://www.aquatek.gr/vb/showthread.php?t=55939)

douran_p 18-09-11 18:02

ΝΕΟ (ΠΡΟΣΩΡΙΝΟ) ΚΑΤΟΙΚΙΔΙΟ <<ΒΑΤΡΑΧΑΚΙ>>....
 
10 Συνημμένο(α)
πριν δυομιση μηνες επιασα μερικα κουνουπαψαρα απο τον ποταμο αρδα και μαζι επιασα και δυο γυρινους τους οποιους κρατησα σε ενα κουβα στο μπαλκονι με ελαχιστη φροντιδα..... και σημερα μεταμορφωθηκε ο ενας σε βατραχο..... θα περιμενω και τον αλλων και θα παω να τα ελευθερωσω στο σημειο που τα βρηκα..... παραθετω φωτο απο το βατραχακι αλλα και μια απο το σημειο που τα ψαρεψα

stratigos24 18-09-11 18:06

Πολυ ομορφος και πολυ ωραιο το μερος που ειναι στην τελευταια φωτο. Να φανταστω εκει τον βρηκες ε? Απορω τι κανουμε εδω στην Αθηνα...:(

irongud 18-09-11 18:07

στην τελευταια φωτο ειναι η λιμνη σου? χεχε

IoannisV 18-09-11 18:10

Γλύκας είναι ο μικρούλης :p
Μπράβο από μένα για την φιλοξενία του μικρού ;)

janickrules 18-09-11 19:41

πριν χρονια εκανα ακριβως το ιδιο,και ειχα για μερικα χρονακια τον θρασυβουλο(βατραχος) σε αυλη!!!!!!!!!!
παντως διαφωνω στο να τα πιανουμε και αυτα και τα κουνουποψαρα!λιγο κριμα...
αποψη μου!
φιλικα!;)

douran_p 18-09-11 23:10

Παράθεση:

Αρχική Δημοσίευση από stratigos24 (Μήνυμα 619106)
Πολυ ομορφος και πολυ ωραιο το μερος που ειναι στην τελευταια φωτο. Να φανταστω εκει τον βρηκες ε? Απορω τι κανουμε εδω στην Αθηνα...:(


απο κοντα ειναι ομορφοτερο το μερος αλλα μην νομιζεις και μεις εδω πανω αστικο τροπο ζωης κανουμε..... μια κυριακη και ΑΝ παμε καπου κοντα στην φυση δυστυχως...... εφυγα απο την αθηνα πριν 4 χρονια και εχω ακριβως την ιδια ρουτινα....... απλα σε πιο χαλαρους ρυθμους.....!!!!
-------------------------
Παράθεση:

Αρχική Δημοσίευση από irongud (Μήνυμα 619107)
στην τελευταια φωτο ειναι η λιμνη σου? χεχε

οχι το ποταμι μου χαχαχαχαχα
-------------------------
Παράθεση:

Αρχική Δημοσίευση από janickrules (Μήνυμα 619125)
πριν χρονια εκανα ακριβως το ιδιο,και ειχα για μερικα χρονακια τον θρασυβουλο(βατραχος) σε αυλη!!!!!!!!!!
παντως διαφωνω στο να τα πιανουμε και αυτα και τα κουνουποψαρα!λιγο κριμα...
αποψη μου!
φιλικα!;)

για αυτο 8α τον ελευθερωσω....!!!!!

Γιώργος Κ 19-09-11 01:29

Ομορφουλης ο μπομπιρας!! :p:p
Παράθεση:

Αρχική Δημοσίευση από janickrules (Μήνυμα 619125)
παντως διαφωνω στο να τα πιανουμε και αυτα και τα κουνουποψαρα!λιγο κριμα...

Βασικα τα κουνουποψαρα δεν ειναι Ελληνικα ψαρια αλλα μερικοι (κακως) τα εχουν εισαγει στα ποταμια και τις λιμνες κανοντας κακο στα "ντοπια" ειδη ψαριων!! :(

douran_p 19-09-11 11:54

Γιώργος Κ


το κειμενο κατω τινος ειναι???? μοιαζει με Τασο λειβαδιτη!!!!!

Γιώργος Κ 19-09-11 17:23

Αλκυόνη Παπαδάκη ;)


Όλες οι ώρες είναι GMT +2. Η ώρα τώρα είναι 13:14.

Forum engine powered by : vBulletin Version 3.8.8
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Copyright 2000-2016 Greek Aquarists Board

Page generated in 0,01330 seconds with 11 queries