Greek Aquarist's Boards - Φόρουμ συζητήσεων γιά το χόμπυ του Ενυδρείου

Greek Aquarist's Boards - Φόρουμ συζητήσεων γιά το χόμπυ του Ενυδρείου (http://www.aquatek.gr/vb/index.php)
-   Πανελλήνιος Σύλλογος Φίλων του Ενυδρείου (http://www.aquatek.gr/vb/forumdisplay.php?f=18)
-   -   Αν.Μακ. και Θρακη, συναντήσεις (http://www.aquatek.gr/vb/showthread.php?t=23252)

Πάνος 04-09-09 17:48

τελεια!!!! κυριακη μεσημερι αλεξ-πολη..η ωρα ανοιχτη...;)

λουσυ τα εχασα κι εγω...μονο γκρινταλ εχω που τωρα μεγαλωνω ..ξεκινω μια καθαρη καλλιεργεια γιατι οι αλλες 3 μαγαριστικαν απο τα μυγακια...μα καλα...εχω δοκιμασει τα παντα (εκτος απο ultrex)..αυτα παλι μπαινουν.

douran_p 04-09-09 17:56

!!!!!
 
κυριακη δουλευω γαμωτο......

ευκαιρια ηταν να ερθω.....!!!!! πανο <αλεξ/πολη> στην επομενη συναντηση στειλε κανενα μηνυμα.......

Πάνος 04-09-09 18:03

οκ....αλλα γενικοτερα να βαλεις αυτο το thread στα θεματα που παρακολουθεις..απο εδω κανονιζουμε παντα.;)

douran_p 04-09-09 18:11

Παράθεση:

Αρχική Δημοσίευση από panos-alex/polis (Μήνυμα 372880)
οκ....αλλα γενικοτερα να βαλεις αυτο το thread στα θεματα που παρακολουθεις..απο εδω κανονιζουμε παντα.;)


πως το κανω αυτο????

Πάνος 04-09-09 18:13

οπως διαβαζεις το ποστ επανω γραφει "εργαλεια θεματων"...πατα παρακολουθηση θεματος..μετα το βλεπεις απο τον πινακα ελεγχου.."θεματα που παρακολουθειτε..."

Kisifer 04-09-09 20:40

Δυστυχώς δεν θα μπορέσω να έρθω, φεύγω για Θεσσαλονίκη το πρωί της Κυριακής. Καλά να περάσετε :)

lucy 05-09-09 10:22

Παράθεση:

Αρχική Δημοσίευση από panos-alex/polis (Μήνυμα 372873)
τελεια!!!! κυριακη μεσημερι αλεξ-πολη..η ωρα ανοιχτη...;)

λουσυ τα εχασα κι εγω...μονο γκρινταλ εχω που τωρα μεγαλωνω ..ξεκινω μια καθαρη καλλιεργεια γιατι οι αλλες 3 μαγαριστικαν απο τα μυγακια...μα καλα...εχω δοκιμασει τα παντα (εκτος απο ultrex)..αυτα παλι μπαινουν.

Τούλι δοκίμασες; λούσου με τούλι και θα δεις! :D:D:D θα πούμε λεπτομέριες από κοντά! :)

madfdg 05-09-09 12:33

Δεν λέμε και λεπτομέρειες??Που θα βρεθούμε , ώρα κτλ κτλ ??

lucy 05-09-09 13:16

Ναι βρε παιδιά ... λέτε εσείς που ξέρετε την Αλεξανδρούπολη!

Εγώ είπα για ώρα, αλλά θα το ξαναπώ θα είμαι εκεί μετά τις 11:00 και χωρίς υποχρεώσεις.

Αν μπορείτε και βρεθούμε στον φάρο για καφέ -πριν το φαγητό - θα με βόλευε για να ξαμολίσω τα αγόρια μου στο λούνα παρκ. Να πιώ κι ένα καφεδάκι με την ησυχία μου!

Πάνος 05-09-09 14:44

τουλι δοκιμασα...παλι μαγαριζονται..:D..και το τουλι το πολυ πολυ λεπτο..ουτε αερας περνα καλα καλα...τωρα εβαλα 3 στρωσεις απο αυτο το τουλι να δουμε..
παιδια ειμαι απο νυχτα και θα κοιμηθω το πρωι..οποτε δε ξερω ουτε ποσο εφιαλτικη μπορει να ειναι η νυχτα..ουτε τι ωρα θα ξυπνησω..αν ειμαι ξεκουραστος τοτε ευχαριστως και καφεδακι...αλλα αν οχι...τοτε με βλεπω να σηκωνομαι κατα τη μια...εσεις οι free αν θελετε βρισκεστε νωριτερα...οσο νωρις μπορεσω θα επικοινωνησω...

paco 05-09-09 18:23

βαλτο σε διαφανη πλαστικο αυτα που δινουν τις σαλατες στα σουπερ μαρκετ μια τρυπα απο πανω και στουμπωμενω υαλοβαμβακα αν δεν ειναι αυτο δες το χωμα σου μηπως θελει ανανεωση

Πάνος 05-09-09 19:36

θα δοκιμασω κι αυτο μολις χωρισω καλλιεργειες...το χωμα το ανανεωνων συχνα...πριν μια βδομαδα μαλιστα....αλλα τα μυγακια παντου!:smt065

aaaooll 05-09-09 22:18

Πανο, σου βρηκα την λυση.. :D:D:D







http://files.advertolog.com/files/pa...ew_320_260.jpg


περα απο την πλακα τωρα, αυτο με το ταπερ κ το βαμβακι, ειναι το καλυτερο...


τωρα για αυριο, ισως μπορεσω να ερθω πιο αργα τελικα, ετυχαν επισκεψεις στο σπιτι... θα σε παρω τηλ αυριο να σου πω... ;)

Πάνος 10-11-09 22:36

.........σαν τα χιονια!!!!:p
τωρα που χειμωνιασε λοιπον για τα καλα...δεν ειναι καιρος να ανασυνταχθουμε??
μια μινι συναντηση εγινε...κατι καφεδες απο εδω και απο εκει για στησιματα νεων ενυδρειων....δε χασαμε την επαφη...
αντε να κανουμε και μια λαοσυναξη ομως ξανα οι εδω της αν.μακ και θρακης..
ακουω προτασεις για μερα και μερος....:rolleyes:
σας επιθυμησα βρε!!!:p:p

ΑΝΤΩΝΗΣ1980 10-11-09 22:40

εγω μεσα. Αν δεν δουλευω σιγουρα θα ειμαι παρων.

lucy 11-11-09 08:20

Παρούσα και με βολεύει Σάββατο απόγευμα ή Κυριακή μέρα ότι ώρα νά 'ναι.

Με βολεύει σε όλες τις πόλεις αλλά προτιμώ Αλεξανδρούπολη ... έχω κάτι μισοτελειωμένες δουλειές ... ευκαιρία!!!

:smt052

madfdg 11-11-09 16:34

Όποτε θέτε μέσα και εγώ!

Ρε Αντώνη ζείς εσύ βρε παιδί??:rolleyes:

Πάνος 11-11-09 22:32

..ζει....ζει...σαν τον μεγαλεξανδρο ενα πραγμα!
αυτο το σαββατοκυριακο λοιπον... κυριακη δουλευω απογευματινος οποτε επειδη για πρωινο καφε μας βλεπω λιγο δυσκολους..τι λετε για σαββατο?? θα βολευε κι εσας??
για γαστρονομικες αμαρτιες σε ταβερνα η για απογευματινο καφε??

Πάνος 12-11-09 22:57

για πειτε και οι αλλοι....
ωρα?? οσοι δε μπηκαν ακομη θα ειδοποιηθουν τηλεφωνικα...;)

lucy 13-11-09 10:27

Τελικά αυτό το Σ/Κ δεν θα μπορέσω. Θα έχουμε επισκέπτες.

lucy 21-11-09 09:00

Τελικά βρεθήκατε; Θα βρεθούμε; τι γίνετε; πείτε κανένα νέο!

Πάνος 21-11-09 11:17

καποιοι βρεθηκαμε....αλλα "οι της αλεξανδρουπολης"...καθως οι υπολοιποι ειχαν υποχρεωσεις....
οποτε θελετε μεσα για μια νεα συναντηση.....;)

chemical mac 21-11-09 13:33

Μέσα για Τρίτη ή Τετάρτη απόγευμα - βράδυ που θα βρίσκομαι στα μέρη σας :D

Πάνος 21-11-09 13:41

βρε βρε...καλως να μας ερθεις!....τεταρτη Μακη δουλευω απογευμα. την τριτη αισιοδοξω να εχω επιστρεψει σχετικα νωρις μιας και απουσιαζω...
οι υπολοιποι μπορειτε??

chemical mac 21-11-09 15:59

και μπορώ να σας φέρω και μερικά μονομαχάκια (1m, 4f)

giannisqq 08-01-10 12:17

θα γινει καμια συναντηση???

Πάνος 08-01-10 19:33

να γινει...να γινει!!!! :p
σαν καιρο δεν εχουμε να μαζευτουμε????...τεμπεληδες....αντε κουνηθειτε απο τις καρεκλες σας ..φτανει οσο φαγατε στις γιορτες...τωρα πρεπει να φαμε και ολοι μαζι...:D:D
για προτεινετε.....

Γιώργος Κ 08-01-10 19:35

Παράθεση:

Αρχική Δημοσίευση από panos-alex/polis (Μήνυμα 402936)
να γινει...να γινει!!!! :p
σαν καιρο δεν εχουμε να μαζευτουμε????...τεμπεληδες....αντε κουνηθειτε απο τις καρεκλες σας ..φτανει οσο φαγατε στις γιορτες...τωρα πρεπει να φαμε και ολοι μαζι...:D:D
για προτεινετε.....

Οπου γαμος και γιορτη ... ο Πανος ... μεσα!!!
:D:D

Πάνος 08-01-10 19:37

ναι...τη Βασιλω την καθαρισα γιατι μου επιανε τη θεση....:D:D

Δημητρης89 08-01-10 19:42

να μαζεψουμε λεφτα για να παρουμε ενα εισητηριο στον georgarask,να ερθει για φαγητο για να μην ζηλευει:D


Όλες οι ώρες είναι GMT +2. Η ώρα τώρα είναι 22:25.

Forum engine powered by : vBulletin Version 3.8.8
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Copyright 2000-2016 Greek Aquarists Board

Page generated in 0,03513 seconds with 11 queries