Greek Aquarist's Boards - Φόρουμ συζητήσεων γιά το χόμπυ του Ενυδρείου

Greek Aquarist's Boards - Φόρουμ συζητήσεων γιά το χόμπυ του Ενυδρείου (http://www.aquatek.gr/vb/index.php)
-   Πανελλήνιος Σύλλογος Φίλων του Ενυδρείου (http://www.aquatek.gr/vb/forumdisplay.php?f=18)
-   -   Συνελευση για την οργανωση του stand στην Ζωοτεχνια 2011 (http://www.aquatek.gr/vb/showthread.php?t=48222)

mikenuke 17-01-11 13:41

Συνελευση για την οργανωση του stand στην Ζωοτεχνια 2011
 
Την Τεταρτη 19 Ιανουραιου 2011, στις 19:30 το απογευμα θα συγκεντρωθουμε, στην Ταβερνα-Μεζεδοπωλειο του Μαχαραγια, που βρίσκεται στα Κωνσταντινοπολίτικα στην 17 Νοέμβρη 53, απεναντι απο το Βενζιναδικο ΕΚΟ.

Ολα τα μελη του ΠΣΦΕ και οι φιλοι του Συλλογου, που θελουν να βοηθησουν στο στησιμο, μπορουν να δηλωσουν το παρων απο σημερα, για να κλεισουμε τραπεζι.

Στη συναντηση θα συζητησουμε τα εξης,

οργανωση ομδων για τοστησιμο των ενυδρειων
οργανωση ομοδας προετοιμασιας του stand
ιδεες και λυσεις για τις αναγκες της διοργανωσης
Προγραμμα επανδρωσης απο ατομα κατα τη διαρκεια της εκθεσης στο stand
Προσφορες δανεικου εξοπλισμος για τη μηχανικη υποστηριξη των ενυδρειων κατα τη διαρκεια της εκθεσης.

Επισης θα συζητησουμε, το θεμα της διοργανωσης της κοπης της Πιτας.

Και θα εχουμε περιοδικα προς πωληση, και θα κανουμε και τις νεες συνδρομες για το 2011 για οσους θελουν να τακτοποιησουν τη συνδρομη τους τη συγκεκριμενη μερα.

Παρακαλω πολυ να δηλωσετε συμμετοχη σε αυτο το ποστ. Μετα το τελος των συζητησεων θα ακολουθησει οινοποσια!

Ευχαριστω
ο Γεωγραφικος υπευθυνος ΚΒΕ

george 17-01-11 14:16

Θα είμαι εκεί !

kostaskich 17-01-11 15:58

kostaskich
 
Μιχαλη δεν ξερω αν θα μπορεσω αλλα ξερεις οτι μπορεις να με υπολογιζεις κανονικα.εκτος απο το σταντ που θα κατασκευασω και φυσικα ψαρια(κιχλιδες):D:D:D

george 18-01-11 11:38

Παράθεση:

Αρχική Δημοσίευση από kostaskich (Μήνυμα 539670)
Μιχαλη δεν ξερω αν θα μπορεσω αλλα ξερεις οτι μπορεις να με υπολογιζεις κανονικα.εκτος απο το σταντ που θα κατασκευασω και φυσικα ψαρια(κιχλιδες):D:D:D

:smt041:smt041

olga 18-01-11 12:48

Eιμαι και γω μεσα για το χερακι στην εκθεση ,αλλα δυστυχως δεν μπορω να ερθω αυριο λογω δουλειας,πως θα γινει να ενημερωθουμε?

mikenuke 18-01-11 13:20

Θα αναρτησουμε λιστα με ημερομηνιες και δουλειες που πρεπει να κανουμε.

neos 18-01-11 13:24

Παιδιά κι εγώ μέσα...
 
... με μεγάλη χαρά! Σίγουρα θα μαι στην έκθεση και θα το παλέψω και για την αυριανή προπαρασκευαστική. Για την περίπτωση που δε θα τα καταφέρω αύριο, καταθέτω κάποιες πρώτες ιδέες για να μπαίνουμε σε κλίμα:

Εκτός από το σταντ, προλαβαίνουμε να οργανώσουμε κανένα επιμορφωτικό σεμιναριάκι για φίλους και μέλη; Τι θα λέγατε να προτείνουμε στο RAVEN ένα σεμινάριο aquascaping με live στήσιμο ενός φυτεμένου, που θα εκτεθεί στη συνέχεια στο σταντ;

Επίσης νομίζω ότι θα ήταν καλή ιδέα να εκτυπώσουμε φωτο από τα 3 πρώτα ενυδρεία όλων των κατηγοριών του διαγωνισμού (12 φωτογραφίες συνολικά) και να τις αναρτήσουμε στο σταντ.

mikenuke 18-01-11 14:30

Ισως για τις βιοτοπικες καταδυσεις, αλλα πρεπει να κανουμε καποιες συνεννοησεις.

Η ιδεα σου ειναι πολυ καλη και μαλλον θα την εφαρμοσουμε, για τους νικητες του διαγωνισμου.

zipo 18-01-11 16:38

Παράθεση:

Αρχική Δημοσίευση από mikenuke (Μήνυμα 540147)
Θα αναρτησουμε λιστα με ημερομηνιες και δουλειες που πρεπει να κανουμε.

Περιμένω και εγώ τη λίστα με τις δουλειές που πρέπει να γίνουν.Λόγω εξεταστικής δε θα μπορέσω να έρθω στη συνέλευση της Τετάρτης.

george 19-01-11 11:58

Kαι για όσους δεν το είδαν....μια υπενθύμιση

snakepanos 19-01-11 13:52

Παιδια δεν βλεπω να ερχετε κανενας ,εγω παντος οταν τελειωση ο ΠΑΟΚ θα ερθω .Εκτος και αν δεν γινει τελικα.:smt041

Pritanis 19-01-11 17:31

εγω προσφερω εξοπλισμο δισκακια και γυαλλες..... εχω μπολικο πραγμα......

george 19-01-11 23:57

Να ευχαριστήσω όσους μας τίμησαν με την παρουσία τους στην σημερινή συνάντηση, αλλά και όσους δήλωσαν την υποστήριξη τους στην προσπάθεια μας, είτε στο GAB, είτε με πμ, είτε με τηλεφωνήματα, όπως και σε αυτούς που ελπίζουμε να βοηθήσουν στην συνέχεια.

Ο Μιχάλης θα ανεβάσει σύντομα το χρονοδιάγραμμα των εργασιών για να οργανωθούν οι ομάδες γιατί δεν υπάρχει πολύς χρόνος.

κ.ω.σ.τ.α.ς. 20-01-11 00:23

τη ειναι το σταντ στη ζοοφιλια και ποτε θα γηνι αυτο??????

bokostas 20-01-11 01:01

Παράθεση:

Αρχική Δημοσίευση από κ.ω.σ.τ.α.ς. (Μήνυμα 540927)
τη ειναι το σταντ στη ζοοφιλια και ποτε θα γηνι αυτο??????

http://www.aquatek.gr/vb/showpost.ph...55&postcount=1

Περιμένουμε το χρονοδιάγραμμα των εργασιών.:)

olga 20-01-11 01:04

Αντε......ακομα?????:D:D:D

akiriazides 20-01-11 01:16

καλησπερα και απο εμενα !
σημερα γνωρισα καποια ατομα τα οποια εχουν ορεξη για ωραια πραματα αλλα θα χρειαστουν χερια βοηθειας!
πιστευω οτι ειμαστε αρκετοι μεσα στον GAB και ειδικα εδω στην θεσσαλονικη και θα βοηθησουμε οπως ξερουμε εμεις καλυτερα!!

mikenuke 20-01-11 13:20

Εντος της ημερας πιστευω να αναρτησω νεο θεμα με λιστα εργασιων και υλικων που θελουμε για να δουμε πως θα οργανωθουμε.

QS-Plan 20-01-11 13:24

εν αναμονή λοιπόν.....

μια απορία/διευκρίνηση μόνο... αν κάποιος δεν είναι λόγω χρόνου σε μια ομάδα, αλλά μπορεί να συνεισφέρει σε κάτι είτε υλικά είτε να ετοιμάσει κάτι (χωρίς να απαιτείται η φυσική του παρουσία) θα υπάρξει κανένα πρόβλημα? Ξέρω, ακούγεται εντελώς γενικό και αόριστο... θα επανέλθω με πιο συγκεκριμένα πράγματα όταν βγει το πρόγραμμα...

mikenuke 20-01-11 14:04

Κανενα προβλημα, εχεις πιασει το νοημα!

Λεπτομερειες εδω http://www.aquatek.gr/vb/newthread.p...ostthread&f=18


Όλες οι ώρες είναι GMT +2. Η ώρα τώρα είναι 13:29.

Forum engine powered by : vBulletin Version 3.8.8
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Copyright 2000-2016 Greek Aquarists Board

Page generated in 0,01857 seconds with 11 queries