Greek Aquarist's Boards - Φόρουμ συζητήσεων γιά το χόμπυ του Ενυδρείου

Greek Aquarist's Boards - Φόρουμ συζητήσεων γιά το χόμπυ του Ενυδρείου (http://www.aquatek.gr/vb/index.php)
-   Γλυκό νερό - Γενικά (http://www.aquatek.gr/vb/forumdisplay.php?f=8)
-   -   Εκτός από ψάρια, τι άλλο μπορεί να μπει; (http://www.aquatek.gr/vb/showthread.php?t=6092)

maria-paok 02-08-04 13:20

Εκτός από ψάρια, τι άλλο μπορεί να μπει;
 
Τipota diaforetiko ektos psaria px batraxakia, kaboyrakia, garidoules mporo na balo se enidrio glikou nerou?ime apo thessaloniki kai an kanis kseri kapio magazi poy na exi kati apo ta parapano as mou pi,eyxaristo

dantouan 02-08-04 13:28

Maria-paok αν θελεις γραφε τα post σου σε Ελληνικα, ετσι ωστε ολοι να μπορουμε να τα διαβαζουμε πιο ευκολα... :wink:

lasal 02-08-04 13:57

Re: tipota diaforetiko ektos psaria px batraxakia,kaboyrakia
 
Παράθεση:

Αρχική Δημοσίευση από maria-paok
garidoules mporo na balo se enidrio glikou nerou?ime apo thessaloniki kai an kanis kseri kapio magazi poy na exi kati apo ta parapano as mou pi,eyxaristo

Ναι μπορείς να βάλεις.
Αν και ειναι λίγο δυσεύρετες στην θεσσαλονίκη.
Φέρνει το quiko mega pet shop
Κάνε κλίκ
εδω

AFRIKANOFILOS 02-08-04 20:41

Μαρακι υπαρχουν και ερτημιτες :idea: του γλυκου νερου που μπορεις να βαλεις αλλα ειναι πολυ σπανιοι.

maria-paok 02-08-04 22:01

telia i garida poy ida!!logika mikri ine kai de tsimpaei ta psaria,xriazete kamia kripsona?btw to xroma proerxete apo fos?kai ti timi exi?eyxaristo

Giorgos 03-08-04 00:29

Μαρία, είναι η τρίτη φορά που σου λένε (και πάντα με ωραίο τρόπο) να γράφεις με Ελληνικούς χαρακτήρες.
Κάνεις την ζωή μας δύσκολη με αυτά τα greeklish.
Αν δεν ξέρεις πως να αλλάξεις γλώσσα στον υπολογιστή σου, πες μας για να σε βοηθήσουμε.

Ευχαριστώ.

lasal 03-08-04 02:37

Παράθεση:

Αρχική Δημοσίευση από Giorgos
Μαρία, είναι η τρίτη φορά που σου λένε (και πάντα με ωραίο τρόπο) να γράφεις με Ελληνικούς χαρακτήρες.

Θα έλεγα πέμπτη ή έκτη.

maria-paok 03-08-04 11:24

ενταξει ρε παιδια λογω συνηθειας γραφω ετσι μη με σκοτωνεται κιολας,μου ειπατε μια φορα ξεχαστηκα,και τι 2η φορα το ξαναειπατε και μαλιστα ο λασαλ εκανε ποστ μονο και μονο να μου πει για τη γραμματοσειρα!τωρα που γραφω ελληνικα μπορει να μου απαντησει κανεις αν υπαρχει κανενα μαγαζι στη θεσσαλονικη?

mikenuke 03-08-04 13:23

Παράθεση:

Αρχική Δημοσίευση από maria-paok
telia i garida poy ida!!logika mikri ine kai de tsimpaei ta psaria,xriazete kamia kripsona?btw to xroma proerxete apo fos?kai ti timi exi?eyxaristo

Δεν θα το ελεγα!εγω χρειαστηκε να χασω 3 γκαπι και 2 νεον μεχρι να καταλαβω που χανονται...στα στομαχια των 3 λαιμαργων γαριδων που ειχα βαλει μεσα στο ενυδρειο.

lasal 03-08-04 13:25

Quiko Mega Pet ( Ν. Σφηκας & Σια Ε.Π.Ε.)
Λεωφ. Γεωργικης σχολης 142, Θερμη (λιγο πριν το φαναρι της γεφυρας θερμης, οπως παμε για το αεροδρομιο δεξια.)
Τηλ. 2310, 489070-1
Μόλις περάσεις το Διαβαλκανικό κέντρο στο δεξί σου χέρι.
Τώρα ΑΝ θα βρείς αυτό ειναι άλλο θέμα.
ΥΓ.
Δεν έχουμε σκοπό να σε σκοτώσουμε Μαρία.
Στην επόμενη συνάντηση ΑΝ θα έρθεις το πολύ πολύ να σε βασανίσουμε :twisted:

mikenuke 03-08-04 23:39

Σημερα ημουν εκει και δεν εχει γαριδες.

PIRANHA 05-08-04 11:33

Στο μαγάζί δεν έχω τώρα γαρίδες , βατραχάκια ή καβουράκια διότι μου τελείωσαν , να ξέρεις όμως πως φέρνω τα πάντα από αυτά τα είδη και
τα τοποθετώ σε ειδικά διαμορφωμένο χώρο . μερικά από τα είδη που
γράφεις θα έρθουν στο τέλος του μήνα ή αρχές Σεπτεμβρίου .

maria-paok 11-08-04 18:24

οκ πιρανχα οταν φερεις στο μαγαζι σου κατι απο τα παραπανω κανε ενα ποστ και πες οτι ηρθαν για να περασω να δω.


Όλες οι ώρες είναι GMT +2. Η ώρα τώρα είναι 22:44.

Forum engine powered by : vBulletin Version 3.8.8
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Copyright 2000-2016 Greek Aquarists Board

Page generated in 0,01573 seconds with 11 queries