Greek Aquarist's Boards - Φόρουμ συζητήσεων γιά το χόμπυ του Ενυδρείου

Greek Aquarist's Boards - Φόρουμ συζητήσεων γιά το χόμπυ του Ενυδρείου (http://www.aquatek.gr/vb/index.php)
-   Δίσκοι (http://www.aquatek.gr/vb/forumdisplay.php?f=25)
-   -   ωραια ποζα!! (http://www.aquatek.gr/vb/showthread.php?t=11924)

mikele 18-05-06 22:01

ωραια ποζα!!
 
καθε φορα που βγαζω μια φωτο κατι βρισκω που θα με αρεσει πιο πολυ σε αυτα τα ψαρια......σας την αφιερωνω....οπως και την δευτερη ουτος ερχεται και "στηνεται " φωτομοντελος ο μαγκας....

klaz 18-05-06 22:49

Παράθεση:

Αρχική Δημοσίευση από mikele
καθε φορα που βγαζω μια φωτο κατι βρισκω που θα με αρεσει πιο πολυ σε αυτα τα ψαρια......σας την αφιερωνω....οπως και την δευτερη ουτος ερχεται και "στηνεται " φωτομοντελος ο μαγκας....

πολυ ωραιοι...αν και πας κοντρα στο κατεστημενο που υπαρχει εδω μεσα με τις φωτο των δισκων........φτου,φτου...σκορδα....εγω παντως στα φτυνω...για καλο και για κακο......:rolleyes::rolleyes:

melitropos 18-05-06 23:56

ΠΟΛΥ ομορφα δισκια...
 
αληθεια... τραβαω (φωτο) και γω τα ψαρακια αλλα εσυ πως τα προλαβες στασημα?με ψηφιακη η αναλογικη και με τι ταχυτητα κλειστρου?με τριποδο?
πολυ ομορφα τα δισκακια σου και πεντακαθαρες φωτο...μπραβο και για τα 2!:p

klaz 19-05-06 00:01

Παράθεση:

Αρχική Δημοσίευση από zoyzoynidio
αληθεια... τραβαω (φωτο) και γω τα ψαρακια αλλα εσυ πως τα προλαβες στασημα?με ψηφιακη η αναλογικη και με τι ταχυτητα κλειστρου?με τριποδο?
πολυ ομορφα τα δισκακια σου και πεντακαθαρες φωτο...μπραβο και για τα 2!:p

δεν ειναι τιποτα...αν δεν υπηρχε αυτο που αναφερω παραπανω,θα σου εδειχνα μια φωτο που εβγαλα χθες,ετσι απλα χωρις κλειστρα κλπ.να δεις σε σειρα μπροστα στο τζαμι 9 χ12''ιντσους δισκους να ποζαρουν.......:p:p:pουτε στον αμανο δεν εχω δει κατι τετοιο.....δυστυχως προς το παρων την βλεπω μονο εγω και η γυναικα μου....ειδωμεν......:rolleyes::rolleyes:

mikenuke 19-05-06 08:27

Ειναι πασιγνωστο οτι οι δισκοι μπορουν να φωτογραφηθουν πανευκολα γιατι ειναι πιο αργοι και απο καθυστερηση!παλιοτερα ειχε γινει μια συζητηση με τετοιο θεμα και ειχαν ειπωθει πολλα ανεκδοτα για την οκνηροτητα τους!

Ιορδάνης 19-05-06 16:38

Καλησπέρα να κάνω μια ερώτηση;Γιατί στις φωτογραφίες δείχνουν στρεσσαρισμένοι οέο;
Φιλικά Ιορδάνης.

mikele 19-05-06 18:56

μπα οταν θα εχω μια καλη φωτο θα την βαλω.....δεν μασανε τα μωρα μου τιποτα μετα απο οτι τραβηξαν στο παρελθον.....τους εχω καιρο και μαθαν καλα ποτε τρωνε ποτε θα βαλω χερι μεσα ποτε θα αλλαξω νερο και φυσικα ποτε θα φωτογραφηθουν....χεχε.......δεν νομιζω να εχουν καθολου αγχος και ειναι και αρκετα ζωηροι....η μονη στιγμη που βγαζουν ζορι ειναι στην αλλαγη νερου.......ευχαριστω για τα σχολια σας.....

johnny98130 22-05-06 12:15

Παράθεση:

Αρχική Δημοσίευση από mikenuke
Ειναι πασιγνωστο οτι οι δισκοι μπορουν να φωτογραφηθουν πανευκολα γιατι ειναι πιο αργοι και απο καθυστερηση!παλιοτερα ειχε γινει μια συζητηση με τετοιο θεμα και ειχαν ειπωθει πολλα ανεκδοτα για την οκνηροτητα τους!

Αυτοι που λένε τετοιες κακίες δεν έχουν ιδέα από αγριους δίσκους...χε χε

mikele 23-05-06 21:29

σωστα μιλαει ο μοντερετορας.......χεχεχε.....παιδια και στην θαλασσα πολλες φορες αυτο που νομιζεις πιο αργο τελικα κανει κατι κινησεις απιστευτα γρηγορες....πχ ο παντελης (σηκιος) παρολα τα φαινομενα ειναι απιστευτα γρηγορος στις κινησεις διαφυγης.....παρτε καμια φωτο ακομα απο τα τσακαλια μου....βαλτε φωτο πρεπει να τσακισουμε την γκαντεμια που υπαρχει.........

soza 24-05-06 11:07

Σε ποσα λιτρα τους εχεις? Τι διαστασεις εχει το ενυδρειο σου ?

plaz 24-05-06 13:17

Παράθεση:

Αρχική Δημοσίευση από mikele
βαλτε φωτο πρεπει να τσακισουμε την γκαντεμια που υπαρχει.........

αγαπητε μου,ουτε για αστειο.αυτο που λες....εχω μαθει απο τον αντρα μου να σεβομαι καποια πραγματα,και ειδικα αν σου τυχει...κοβεται η πλακα..και το μονο τελικα που μενει ειναι το κακο ματι (δυστυχως):confused: :confused: :( αν θα ανεβασουμε εμεις φωτος,θα πρεπει να κανουμε καμμια 10αρια ευχελαια πρωτα.(μιλαω παντα για τους δισκους)

Archon 24-05-06 16:30

για όποιον θέλει του χρόνου Μ.Πέμπτη του λέω ένα καλό ξεμάτιασμα...για δίσκους (για να μην βγαίνουμε εκτός θέματος) αλλά πιάνει και σε ανθρώπους!!!!

mikele 24-05-06 16:37

θα το τσακισουμε το ματι οεο....110*55*65.......

klaz 25-05-06 13:48

Παράθεση:

Αρχική Δημοσίευση από mikele
θα το τσακισουμε το ματι οεο....110*55*65.......

.......νομιζεις.....:rolleyes: :rolleyes:

mikele 16-09-06 19:04

η ωρα του αγγουριου.....το τιμαν ολοι με τη σειρα
 
χαιρετω την παρεα .......καλο χειμωνα....

mikele 03-02-07 22:28

μετα απο 2 χρονια χτες μπηκε στο ενυδρειο και ο εικονιζομενος δισκος και τα ψαρια γιναν 4 ξανα ...(μετα τη δωρεα του μικρου μπλε).....συγνωμη για τις εικονες αλλα βγηκαν απο το κινητο τηλεφωνο .....

billy 04-02-07 00:30

Παράθεση:

Αρχική Δημοσίευση από mikele (Μήνυμα 152554)
μετα απο 2 χρονια χτες μπηκε στο ενυδρειο και ο εικονιζομενος δισκος και τα ψαρια γιναν 4 ξανα ...(μετα τη δωρεα του μικρου μπλε).....συγνωμη για τις εικονες αλλα βγηκαν απο το κινητο τηλεφωνο .....

Μπραβω ...ειναι κουκλος..:p:smt045:smt045;)

chrisx 04-02-07 09:27

ωραια ποζα!!
 
mikele, αν και δεν μπόρεσα να δω τις δύο πρώτες photo ο τελευταίος κύριος-κυρία είναι πανέμορφος-η.
Όσο για το :

"Ειναι πασιγνωστο οτι οι δισκοι μπορουν να φωτογραφηθουν πανευκολα γιατι ειναι πιο αργοι και απο καθυστερηση!"

παραθέτω την πιο κάτω photo του rocketeer...

(Tώρα, μεταξύ μας, ή το κάνει για να μην τον πιάσει το μάτι, ή για να ξεπιασθεί από την ακινησία :D:D:D )

soza 04-02-07 09:58

Που ειναι ο δισκος οεο? :smt043

mikele 04-02-07 10:51

οεο που ειναι ο δισκος ...χεχε ....σφαιρα ειναι δεν το πιανουν ουτε ρανταρ τροχεας....

mikele 06-02-07 21:42

Παράθεση:

Αρχική Δημοσίευση από mikele (Μήνυμα 152609)
οεο που ειναι ο δισκος ...χεχε ....σφαιρα ειναι δεν το πιανουν ουτε ρανταρ τροχαιας....

το προβλημα που υπαρχει ειναι οτι δισταζει στο φαι και με ανησυχει αυτο....ειναι το πιο ηρεμο και ησυχο ψαρι που εχω δει παντως σε δισκους και οχι μονο....

Pritanis 06-02-07 22:17

1 Συνημμένο(α)
δες τον πως θα γινει οταν μεγαλωσει......
Πανεμορφο ψαρι....... Συνδιαζει την ομορφια των πορτοκαλι χωρις ομως το peppering που εχουν αυτα......

andreas K 06-02-07 23:15

Δεν ειναι αφισα;

mikele 07-02-07 15:58

τιποτα εδω δεν ειναι αφισα χεχεχε..
..pritani ειναι απιστευτο ψαρι ..θα γινει ετσι οπως το δικο σου...?? τωρα ειναι 10 12 εκατοστα...
.ελπιζω να ξεθαρεψει λιγο με το φαι......με προβληματιζει αρκετα οσο περνανε οι μερες....

klaz 07-02-07 18:22

μη σε προβληματιζει...ετσι κανουν στην αρχη....θελουν και αυτα το χρονο τους.
μπραβο σου .!!! πολυ ωραιο κομματι..;);)

Βενέρης Πέτρος 08-02-07 10:07

mikele,

Πόλύ ωραία τα Δισκάκια σου, αν δεν κάνω λάθος ο πιο πορτοκαλί είναι ο αρσενικός και ο πιο κόκκινος ειναι θυλικός.

Είναι επιβεβαιωμένο το ζεβγάρι, έχουν κάνει :smt052 μωρά?

mikele 10-02-07 18:10

φιλε πετρο ενα ειναι το ψαρακι απλα σε διαφορετικο σημειο του ενυδρειου οπου το χτυπαει το φως με αλλο τροπο.......
pritani εχει το οργανο αρκετα εξω και μου φαινεται σα στρογγυλεμενο ...μαλλον για θηλυκο το κανω.....

gedn 10-02-07 20:45

Τα μοντέλα μου!
 
5 Συνημμένο(α)
Χαιρετώ την όμορφη παρέα σας και σας παραθέτω μερικές φώτο απο τους δίσκους μου!:p

mikele 11-02-07 22:57

καλως μας ηρθες στην παρεα μας και μπραβο σου για τα πανεμορφα ψαρακια που εχεις ....τα χαιρετησματα και στο πανεμορφο νησι σου ........τι ενυδρειο εχεις.....????

mikele 12-02-07 18:42

οριστε και πιο καινουργιες......


Όλες οι ώρες είναι GMT +2. Η ώρα τώρα είναι 05:39.

Forum engine powered by : vBulletin Version 3.8.8
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Copyright 2000-2016 Greek Aquarists Board

Page generated in 0,02354 seconds with 11 queries