Greek Aquarist's Boards - Φόρουμ συζητήσεων γιά το χόμπυ του Ενυδρείου

Greek Aquarist's Boards - Φόρουμ συζητήσεων γιά το χόμπυ του Ενυδρείου (http://www.aquatek.gr/vb/index.php)
-   Greek Aquarist's Boards (http://www.aquatek.gr/vb/forumdisplay.php?f=23)
-   -   Ενημέρωση για νέα μηνύματα και απαντήσεις (http://www.aquatek.gr/vb/showthread.php?t=7819)

pani 30-03-05 12:29

Ενημέρωση για νέα μηνύματα και απαντήσεις
 
Τις τελευταίες μέρες δεν ενημερώνεται το e-mail μου για τα νέα μηνύματα μου και τις απαντήσεις. Αν έχει κάποιος την καλοσύνη ας το κοιτάξει παρακαλώ.

satking 30-03-05 13:09

και εγω μια απο τα ιδια.

koulio 30-03-05 17:44

μια απο τα ιδια

Μάγδα 31-03-05 09:29

Και το δικό μου email επίσης.

pani 31-03-05 10:35

Λοιπόν απο οτι φαίνεται το ίδιο πρόβλημα αντιμετωπίζουν αρκετά μέλη του foroum.... παρακαλούμεν όπως επιληφθεί κάποιος το θέμα αυτό το συντομώτερο δυνατόν. Σας ευχαριστούμε και αναμένομε......

vasilis-arta 31-03-05 15:44

.
 
Συμβαινει και σε μενα :smt022

goldmary 31-03-05 16:08

γιατι δεν σας φτανει η ενημερωση στην κεντρικη σελιδα του bord?????????
εμενα προσωπικα με ενοχλουσε που γεμιζα με email για τις απαντησεις του bord. ετσι ειναι καλα.

satking 31-03-05 16:16

αγαπητοι μαρια καμια φορα οντος ειναι λιγο ενοχλητικο..αλλα οταν εχεις 5-6 σελιδες ανοιχτες και διαβαζεις και δεν μπορεις να εχεις την δινατοτητα να κανεις συνεχεια refresh και ιδικα οταν περιμενεις επιγων μνμ τοτε ειναι πολυ χρησιμο ιδιος οταν εχεις on line mail...τοτε χρηαζετε...

σε καθε μνμ που γραφης μπορεις να αφερεις αυτην την επιλογη(ειναι η τελευτεα επιλογη) :wink: :wink:

goldmary 31-03-05 16:22

το κανω κ δεν γινετε! υπαρχει καποιο προβλημα στο bord???

koulio 31-03-05 16:24

Παράθεση:

Αρχική Δημοσίευση από koulio
μια απο τα ιδια

εχω και αλλο προβλημα . απο εχθες δεν μπορω να κανω "νεο θεμα"
γιατι γραφω κολλαει και μετα μου βγαζει το εξης

δεν προσδιορισθηκε η μεθοδος της δημοσιευσης

αυτο γινεται οταν κανω και απαντηση . μονο με παραθεση τα εχω καταφερει .

τοληηηηηηηη :x :x :x

Tolis 31-03-05 16:35

Το τελευταιο koulio πρεπει να ειναι ενταξει τωρα.

Για τις απαντησεις μεσω email το κυτταμε.

pani 31-03-05 18:03

Αν σε ενοχλεί εσένα μαρία μου να το αφαιρέσεις και να μας αφήσεις εμάς που δεν μας ενοχλεί αλλά μας ευχαριστεί αυτή η ενημέρωση να την έχουμε

pani 31-03-05 18:19

Με συγχωρείς κ Τόλη επρεπε πρώτα να ευχαριστήσω εσάς για την άμεση ανταπόκριση σας... ελπίζω να βρείτε το λαθος και να το διορθώσετε και πάλι σας ευχαριστώ

goldmary 01-04-05 08:34

μαλλον δεν διαβαζεις ολες τις απαντησεις pani μου. ΕΧΩ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΔΕΝ ΑΛΛΑΖΕΙ Κ-Α-Τ-Α-Λ-Α-Β-Ε-Σ η να το ξαναπω :?: :?: :?: :?: :?:
σε ευχαριστω παντως για την υποδειξη!!!!! :!:

goldmary 01-04-05 08:36

μαλλον δεν διαβαζεις ολες τις απαντησεις pani μου. ΕΧΩ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΔΕΝ ΑΛΛΑΖΕΙ Κ-Α-Τ-Α-Λ-Α-Β-Ε-Σ η να το ξαναπω :?: :?: :?: :?: :?:
σε ευχαριστω παντως για την υποδειξη!!!!! :!:

goldmary 01-04-05 08:36

μαλλον δεν διαβαζεις ολες τις απαντησεις pani μου. ΕΧΩ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΔΕΝ ΑΛΛΑΖΕΙ Κ-Α-Τ-Α-Λ-Α-Β-Ε-Σ η να το ξαναπω :?: :?: :?: :?: :?:
σε ευχαριστω παντως για την υποδειξη!!!!! :!:

netblues 01-04-05 08:46

το εχεις πει ηδη τρεις φορες...

goldmary 01-04-05 08:59

σορυ εγινε η υποβολη τρεις φορες κατα λαθος.

pani 03-04-05 13:43

Γλυκειά μου μαίρη διαβάζω όλα όσα γράφονται και απαντώ αναλόγως ..,τώρα αν ειχες και σύ κάποιο αλλο πρόβλημα θα έθετες μονο το πρόβλημα σου και δεν θα μου συνηστούσες να το αφήσω έτσι οπως ειναι τώρα μια και δεν γεμιζω με email...
Εγώ απλά εθεσα το πρόβλημα που αντιμετώπισα και περιμένω τη διόρθωση του τίποτε άλλο.....
Και το δικό σου όπως και το δικό μου πρόβλημα θα το αναλάβουν να το λύσουν οι΄αρμόδιοι.

a$wto$ 03-04-05 21:11

το ιδιο προβλημα αντιμετωπιζω κι εγω με την (μη) ειδοποιηση μεσω Email.Το παρατηρησα απο την ημερα που αλλαξα την ωρα στο προφιλ αν αυτο βοηθαει καπου...

koko 03-04-05 22:53

Αντιμετωπίζω και εγώ το ίδιο πρόβλημα.....

netblues 04-04-05 08:03

Για να μην κουραζεστε, το προβλημα ειναι γενικο και το εχουν ολοι.
Ως συνηθως αυτα τα πραγματα δεν θελουν πολυ δουλεια για να επανελθουν, αλλα η προσπαθεια εχει επικεντρωθει στο νεο software του board.. Και επειδη δυστυχως τετοιες δουλειες γινονται απο ενα ατομο..
Καντε λιγο υπομονη.

pani 04-04-05 08:08

Έυχαριστώ πολύ για την ενημέρωση Netblues και θα κάνουμε υπομονή μέχρι να διορθωθεί, σημμασία έχει οτι γνωστοποιήθηκε το πρόβλημα και οδεύει στη λύση... και πάλι σας ευχαριστώ για τη άμεση ανταπόκριση....

pani 10-04-05 00:25

Netblues πόσο θα κρατήσει αυτή η υπομονή;
Συνεχίζουμε να κάνουμε υπομονή και έχουμε ανεξάντλητη αλλά φοβάμαι μήπως και ξεχάστηκε το όλο θέμα.

netblues 10-04-05 06:30

Το νεο board δοκιμαζεται. Και ειναι πολλα αυτα που πρεπει να δοκιμαστουν.
Οποτε η ημερομηνια αλλαγης ειναι ενας κινουμενος στοχος.
Δεν ξερω κατι πιο συγκεκριμενο να σου πω.

pani 10-04-05 08:45

Ευχαριστώ και πάλι για τη απάντηση σου θα περιμένουμε τις εξελίξεις λοιπόν σύντομα απο οτι φαίνεται.

GFON 04-05-05 11:57

Συγνώμη ρε παιδια παιρνετε και ενημεωση με e-mail για τις δημοσιευσεις και τις απαντησεις ????? :shock: :shock:

Εγω γιατί δεν εχω παρει ποτε καμία :cry: :cry: ,και θεωρω οτι ειναι προβλημα που δεν περνω!!! :D :D

Μάγδα 04-05-05 12:14

Πήγαινε και δες στο προφίλ σου εαν έχεις τσεκάρει την επιλογή να ενημερώνεσε για τις απαντήσεις με μέιλ.Εαν όχι τσεκάρισε στο "ναι".

pani 05-05-05 06:48

Καλημέρα και Χρόνια Πολλά σε όλους
Θες να πείς Μάγδα μου οτι η βλάβη έχει διορθωθεί και κανονικά πρέπει να ενημερωνώμαστε; Εγώ εδώ και ένα μήνα δεν εχω ενημέρωση και περιμένω να μας πούνε οι αρμόδιοι πότε θα γίνει επιτέλους η διόρδωση....

Μάγδα 05-05-05 09:08

Οχι pani δεν ήθελα να πω ότι έχει διορθωθεί, απλά ήθελα να πω να το ορίσει εαν δεν το έχει ορίσει στις επιλογές του επειδή είπε πως ποτέ δεν έπαιρνε ειδοποιήσεις μέσω email οπότε όταν διορθωθεί να έχει ειδοποίηση.


Όλες οι ώρες είναι GMT +2. Η ώρα τώρα είναι 06:58.

Forum engine powered by : vBulletin Version 3.8.8
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Copyright 2000-2016 Greek Aquarists Board

Page generated in 0,02109 seconds with 11 queries