Greek Aquarist's Boards - Φόρουμ συζητήσεων γιά το χόμπυ του Ενυδρείου

Greek Aquarist's Boards - Φόρουμ συζητήσεων γιά το χόμπυ του Ενυδρείου (http://www.aquatek.gr/vb/index.php)
-   Παρουσιάσεις κοινωνικών ενυδρείων (http://www.aquatek.gr/vb/forumdisplay.php?f=164)
-   -   125 λιτρα φυτεμενο (http://www.aquatek.gr/vb/showthread.php?t=68096)

kingrim 14-02-13 16:18

ααααα δεν το εχω μονο λογια ειμαι

johnpecn` 22-02-13 18:00

3 Συνημμένο(α)
λοιπον με διαφορες συμβουλες απο εσας παιδια καταφερα αυτες τις φωτο αλλα χωρις καθαρισμα τα τζαμια και τις αλγες ,γιατι δεν θελω να βαζω χερι χωρις λογο:D

nazgul 22-02-13 18:03

Λιγο "θορυβο" εχουν, αλλα απο χρωματα, μια χαρα. Πολυ ωραιο το εκανες το ενυδρειο! :)

snakepanos 22-02-13 18:07

Και μενα μου αρεσε το ενυδρειο σου βουρρρρ για τον διαγωνισμό.

bloskas 22-02-13 18:10

σε ενα μηνα εγινε τουμπανο ε?! τα φυτα που προσθεσες που ειναι ιδια, σχεδον στη μεση και δεξια κατω πως λεγονται?

johnpecn` 22-02-13 18:11

1 Συνημμένο(α)
Παράθεση:

Αρχική Δημοσίευση από nazgul (Μήνυμα 739324)
Λιγο "θορυβο" εχουν, αλλα απο χρωματα, μια χαρα. Πολυ ωραιο το εκανες το ενυδρειο! :)

ευχαριστω:D δεν μου πολυαρεσει το στησιμο του κοκκινου φυτου το ηθελα λιγο πιο αριστερα αλλα τωρα δεν θελω να μετακινησω τιποτα:D
καλυτερη φωτο επισης δεν βλεπω να βγαζω με τιποτα.

κοιτα και μια την πρωτη μερα που φυτεψα πριν κανα 3 μηνο με τα κλαδεματα του stelios816:D

ξερει κανεις πιο ειναι το φυτο διπλα στο μεγαλο βραχο αριστερα;:confused:

johnpecn` 22-02-13 19:54

Παράθεση:

Αρχική Δημοσίευση από bloskas (Μήνυμα 739328)
σε ενα μηνα εγινε τουμπανο ε?! τα φυτα που προσθεσες που ειναι ιδια, σχεδον στη μεση και δεξια κατω πως λεγονται?

κανα 3 μηνο πηρε να φουντωσει και ακομα θελει λιγο φουντωμα:D μπροστα στη μεση και δεξια εχει cuba
-------------------------
Παράθεση:

Αρχική Δημοσίευση από snakepanos (Μήνυμα 739326)
Και μενα μου αρεσε το ενυδρειο σου βουρρρρ για τον διαγωνισμό.

ευχαριστω θα το βαλω σε καμια βδομαδα να κλαδεψω λιγο και να δοκιμασω και να μειωσω το θορυβο στης φωτο:D

platy 22-02-13 20:05

αν βγαλλεις κανα κλάδεμμα στειλε μου πμ :) !


πολύ μου αρεσει το ενυδρειο ...η μονη μου ενσταση ειναι το κοκκινο φυτο,το οποιο θα το προτιμουσα στο κενο δεξια απο την ''ντοματια'',και στη θεση του καποια κρυπτοκορυνα ισως.!!! κατα τα αλλα σε βρίσκω σχεδον αψογο !

GREMIAN 22-02-13 22:09

Exει γίνει πολύ όμορφο το ενυδρείο σου!!!Μου αρέσει παρα πολύ, μπράβο σου:smt023

johnpecn` 24-02-13 00:33

Παράθεση:

Αρχική Δημοσίευση από platy (Μήνυμα 739388)
αν βγαλλεις κανα κλάδεμμα στειλε μου πμ :) !


πολύ μου αρεσει το ενυδρειο ...η μονη μου ενσταση ειναι το κοκκινο φυτο,το οποιο θα το προτιμουσα στο κενο δεξια απο την ''ντοματια'',και στη θεση του καποια κρυπτοκορυνα ισως.!!! κατα τα αλλα σε βρίσκω σχεδον αψογο !

ευχαριστω:D αλλαγες τωρα δεν κανω αλλες ,αν και εχεις δικιο σ αυτο που λες

προσ το παρον κλαδευω και τα φυτευω διπλα να πυκνωσε,ι αλλα σε κανα διμηνο θα αρχισω να χαριζω σιγουρα;)αν θες ακομα τοτε


Όλες οι ώρες είναι GMT +2. Η ώρα τώρα είναι 13:22.

Forum engine powered by : vBulletin Version 3.8.8
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Copyright 2000-2016 Greek Aquarists Board

Page generated in 0,01542 seconds with 11 queries