Greek Aquarist's Boards - Φόρουμ συζητήσεων γιά το χόμπυ του Ενυδρείου

Greek Aquarist's Boards - Φόρουμ συζητήσεων γιά το χόμπυ του Ενυδρείου (http://www.aquatek.gr/vb/index.php)
-   Reefsafe (http://www.aquatek.gr/vb/forumdisplay.php?f=217)
-   -   σχόλια - παρατηρήσεις για reef safe ψαρια (http://www.aquatek.gr/vb/showthread.php?t=97429)

voas 13-06-17 14:51

σχόλια - παρατηρήσεις για reef safe ψαρια
 
εδώ μπορούμε να γράφουμε τα σχόλια & παρατηρήσεις των reef safe ψαριών!

stanisalus18 13-06-17 19:39

Πολυ ωραιες ειναι οι μινι παρουσιασεις των ψαριων που εχεις κανει εδω Νικο, μπραβο για τον κοπο σου και για τον χρονο να το κανεις ολο αυτο :smt041

leonardos 15-06-17 11:19

μπραβο Νικολα πολυ καλη δουλεια!!

voas 15-06-17 11:57

Παράθεση:

Αρχική Δημοσίευση από stanisalus18 (Μήνυμα 1013985)
Πολυ ωραιες ειναι οι μινι παρουσιασεις των ψαριων που εχεις κανει εδω Νικο, μπραβο για τον κοπο σου και για τον χρονο να το κανεις ολο αυτο :smt041

ευχαριστώ Γιάννη μου,να είσαι καλά φιλαρακι!

voas 15-06-17 11:58

Παράθεση:

Αρχική Δημοσίευση από leonardos (Μήνυμα 1014225)
μπραβο Νικολα πολυ καλη δουλεια!!

Ευχαριστώ Λεο,να είσαι καλά τρελιαρη μου!

Τάκης 19-06-17 13:11

Απίστευτη δουλειά,
Μπράβο Νικόλα :)

Sakisdraminos 19-06-17 13:34

Η αγάπη σου για το χόμπι δεν αλλάζει....
ο χρόνος σου και το μεράκι σου φαίνονται συνέχεια!!!

Ωραίες παρουσίασης έχεις κάνει περιμένω να δω και την συνέχεια!

ilias vag 19-06-17 13:46

οτι έψαχνα να δω που μπορώ να σε ευχαριστήσω για την δουλειά που κανεις τοσες μερες δν εχω θαλασσινο ενυδρειο αλλα εδω και 2 μερες απολαμβάνω να διαβάζω για αυτα τα πανέμορφα πλασματα

alan boy 19-06-17 14:44

Ένα ευχαριστώ και από εμένα Νίκο. Αν και είναι λίγο για τον κόπο σου. ;)

voas 19-06-17 18:25

Παράθεση:

Αρχική Δημοσίευση από Τάκης (Μήνυμα 1014661)
Απίστευτη δουλειά,
Μπράβο Νικόλα :)

Παράθεση:

Αρχική Δημοσίευση από Sakisdraminos (Μήνυμα 1014664)
Η αγάπη σου για το χόμπι δεν αλλάζει....
ο χρόνος σου και το μεράκι σου φαίνονται συνέχεια!!!

Ωραίες παρουσίασης έχεις κάνει περιμένω να δω και την συνέχεια!

Παράθεση:

Αρχική Δημοσίευση από ilias vag (Μήνυμα 1014665)
οτι έψαχνα να δω που μπορώ να σε ευχαριστήσω για την δουλειά που κανεις τοσες μερες δν εχω θαλασσινο ενυδρειο αλλα εδω και 2 μερες απολαμβάνω να διαβάζω για αυτα τα πανέμορφα πλασματα

Παράθεση:

Αρχική Δημοσίευση από alan boy (Μήνυμα 1014667)
Ένα ευχαριστώ και από εμένα Νίκο. Αν και είναι λίγο για τον κόπο σου. ;)



Σας Ευχαριστω πολύ όλους για τα θερμά σας λόγια!
Μου δίνουν κουράγιο και δύναμη για την συνέχεια!

kostas82 19-06-17 18:54

Απλά respect Νίκο .
Όμορφα και λιτά , συγχαρητήρια !! +-3+-3+-3

golf4470 19-06-17 22:41

Μπράβο Νίκο, έχεις κάνει πολυ καλή κ οργανωμένη δουλειά! Θα μείνει παρακαταθήκη στο φορουμ

takaros 19-06-17 23:27

Πολυ καλό Νίκο! Μπράβο για τον κόπο σου! Μια προσθήκη που ίσως μπορεί να γίνει είναι να βάζεις και το εύρος τιμών που έχουν τα είδη για να μην πιάνονται και πολλοί "κορόιδα" των πετ σοπ, δεν ξέρω αν είναι εφικτό αλλά θεωρώ ότι θα ήταν καλή ιδέα και την είπα .. :grin:

stanisalus18 19-06-17 23:50

Νίκο από το liveaquaria είναι όλα αυτά? Τώρα το πρόσεξα που έψαξα λίγο το εντυπωσιακό Antennarius sp. Μήπως θα έπρεπε να υπάρχει μια παραπομπή για εκεί σε κάθε παρουσίαση σου? Συνέχισε την όμορφη δουλειά, είμαι σίγουρος ότι θα βοηθήσει τα παιδιά που δεν γνωρίζουν καλά τα αγγλικά ;)

voas 20-06-17 09:27

Παράθεση:

Αρχική Δημοσίευση από kostas82 (Μήνυμα 1014682)
Απλά respect Νίκο .
Όμορφα και λιτά , συγχαρητήρια !! +-3+-3+-3

Ευχαριστώ πολύ αδερφέ, είσαι και ο κύριος υπεύθυνος για την εως τώρα πορεία μου στον χώρο του θαλασσινού!:D

Παράθεση:

Αρχική Δημοσίευση από golf4470 (Μήνυμα 1014710)
Μπράβο Νίκο, έχεις κάνει πολυ καλή κ οργανωμένη δουλειά! Θα μείνει παρακαταθήκη στο φορουμ

ευχαριστώ πολύ Δημήτρη,οπως το είπες ακριβώς φιλαρακι μου!
παρακαταθήκη για το παρών και το μέλλον,εμείς κάποια στιγμή θα φύγουμε,αυτά όμως μένουν!

Παράθεση:

Αρχική Δημοσίευση από takaros (Μήνυμα 1014720)
Πολυ καλό Νίκο! Μπράβο για τον κόπο σου! Μια προσθήκη που ίσως μπορεί να γίνει είναι να βάζεις και το εύρος τιμών που έχουν τα είδη για να μην πιάνονται και πολλοί "κορόιδα" των πετ σοπ, δεν ξέρω αν είναι εφικτό αλλά θεωρώ ότι θα ήταν καλή ιδέα και την είπα .. :grin:

σε ευχαριστώ πολύ Τακαρε,να είσαι καλά φιλαρακι!
υπήρχε στην αρχη η σκέψη της τιμής κατά προσέγγιση, αλλά υπήρχαν μεγάλες αποκλείσεις, διότι στην εξίσωση μπαίνουν οι προελεύσεις τα καταστήματα του εξωτερικού όπως και του εσωτερικού!

Παράθεση:

Αρχική Δημοσίευση από stanisalus18 (Μήνυμα 1014721)
Νίκο από το liveaquaria είναι όλα αυτά? Τώρα το πρόσεξα που έψαξα λίγο το εντυπωσιακό Antennarius sp. Μήπως θα έπρεπε να υπάρχει μια παραπομπή για εκεί σε κάθε παρουσίαση σου? Συνέχισε την όμορφη δουλειά, είμαι σίγουρος ότι θα βοηθήσει τα παιδιά που δεν γνωρίζουν καλά τα αγγλικά ;)


Γιάννη είναι και από το liveaquaria όπως και από Wikipedia όπως και από Reef Central όπως και από κανένα δυο φορουμ του εξωτερικού!

Παραπομπή βάζεις όταν παίρνεις ένα αυτούσιο θέμα κάνοντας του αντιγραφή, επισυνάπτωντας και κάτω δεξιά την πηγή!

Έπειτα ο κύκλος της ζωής κυλάει με αστραπιαίους ρυθμούς, μπαίνοντας νέες μελέτες και συμπεράσματα για κάποια είδη που γνωρίζαμε άλλα!

Να είσαι καλά πάντως και σε ευχαριστώ!

Γιαννης Μ5 20-06-17 09:54

Μπραβο φιλε για την ολη δουλεια και τον χεονο που διέθεσες.Χιλια μπραβο!!!!!!

voas 20-06-17 11:47

Παράθεση:

Αρχική Δημοσίευση από Γιαννης Μ5 (Μήνυμα 1014740)
Μπραβο φιλε για την ολη δουλεια και τον χρονο που διέθεσες.Χιλια μπραβο!!!!!!


σε ευχαριστώ πολύ Γιάνναρε, να είσαι καλά φιλαράκι μου!

tsoui 20-06-17 21:38

Βρε Νικολα απορω που βρισκεις τον χρονο γιατι ξερω ποσο "τρεχεις" Μπραβο τρελοαλατισμενε :D

voas 21-06-17 09:22

Παράθεση:

Αρχική Δημοσίευση από tsoui (Μήνυμα 1014847)
Βρε Νικολα απορω που βρισκεις τον χρονο γιατι ξερω ποσο "τρεχεις" Μπραβο τρελοαλατισμενε :D

χαχαχαχαχαχα..................ευχαριστώ Χρηστάρα, να είσαι καλά φιλαρακι μου!

xwriatis 03-11-17 19:38

Νίκο συγχαρητήρια γι ατις παρουσιάσεις των ψαριών πραγματικά Φούλ κατατοπιστικά , απλα το photobucket @@@


Όλες οι ώρες είναι GMT +2. Η ώρα τώρα είναι 19:54.

Forum engine powered by : vBulletin Version 3.8.8
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Copyright 2000-2016 Greek Aquarists Board

Page generated in 0,02255 seconds with 11 queries