Greek Aquarist's Boards - Φόρουμ συζητήσεων γιά το χόμπυ του Ενυδρείου

Greek Aquarist's Boards - Φόρουμ συζητήσεων γιά το χόμπυ του Ενυδρείου (http://www.aquatek.gr/vb/index.php)
-   Το GAB στην Έκθεση "Κατοικίδια εν δράση" 2016 (http://www.aquatek.gr/vb/forumdisplay.php?f=235)
-   -   Το περίπτερο μας στην έκθεση και όλο το φωτογραφικό υλικό :) (http://www.aquatek.gr/vb/showthread.php?t=94072)

Dimis 16-10-16 09:32

Εδω εδω...ξενυχτης αλλα ΕΔΩ!

Bill-Samos 16-10-16 10:51

Παράθεση:

Αρχική Δημοσίευση από Dimis (Μήνυμα 971892)
Εδω εδω...ξενυχτης αλλα ΕΔΩ!

Εισαι πυ-πυ-πυραυλος!!!!:D:D:D

Undertaker 16-10-16 11:37

Πολύ όμορφα όλα παιδιά!!!!

Υ.Γ. Ο Kostas G δίπλα στον tsoui είναι σαν bodybuilder

fouskas 16-10-16 11:50

Συγχαρητήρια! Από τον κύριο και την κυρία της πρώτης ημέρας, δλδ... τον Φούσκα!

Είχαμε καιρό να γνωρίσουμε τόσους καλοπροαίρετους ανθρώπους μαζεμένους!

Συνεχίστε παιδιά και από εδώ και πέρα θα βοηθάμε κ εμείς όπου μπορούμε!

Χίλια μπράβο σε φανερούς και αφανείς ήρωες του καλύτερου περιπτέρου της έκθεσης!

Dimis 16-10-16 11:56

Ευχαριστουμε...:D

geotron 16-10-16 13:09

Να ευχαριστήσω και γω με την σειρά μου τα παιδιά για την φιλοξενία / ξενάγηση στο περίπτερο αλλά και για την μπυριτσα που με κερασαν!
Η δουλειά που έχετε κάνει είναι ΕΚΠΛΗΚΤΙΚΗ και σας αξίζουν πολλά συγχαρητήρια!


Sent from my SM-N910F using Tapatalk

more2 16-10-16 13:13

Ωραίες καταστάσεις! Συγχαρητήρια σε όλους σας! Είναι πανέμορφα!
:D :D :D
Μία ερώτηση για τον χώρο. Από το σταθμό του μετρό έχει κάποιο λεωφορείο ή μόνο ποδαρατο?

thanasis76 16-10-16 13:16

Παράθεση:

Αρχική Δημοσίευση από more2 (Μήνυμα 971926)
Ωραίες καταστάσεις! Συγχαρητήρια σε όλους σας! Είναι πανέμορφα!
:D :D :D
Μία ερώτηση για τον χώρο. Από το σταθμό του μετρό έχει κάποιο λεωφορείο ή μόνο ποδαρατο?

Απο το αεροδρομιο υπαρχει λεωφοριο καθε μιση ωρα

more2 16-10-16 13:43

Σε ευχαριστώ! :)

Γιώργος Κ 16-10-16 13:48

Ένας από τους κλόουν της εκθεσης!!

http://vid258.photobucket.com/albums...k/IMG_1443.mp4

:smt020:smt020:smt020

ANEMOS 16-10-16 13:58

Τα παιδια εβαλαν κατι που δεν ειχε σε αλλο περιπτερο,μερακι,πολλα μπραβο

rottbea 16-10-16 14:19

Τα ενυδρεια απο κοντα τα σπανε!!!
Πολλα μπραβο σε ολα τα παιδια για τον κοπο τους.
Χαρηκα που ειδα και γνωρησα παλιους και νεους χομπυστες.

Γιώργος Κ 16-10-16 14:41

Δυστυχώς δουλευω σημερα και αυριο και δε θα μπορω να ειμαι κοντα σας .... Εχω παρα πολλα να γραψω αλλα θα το κανω μετα την εκθεση ... Προς το παρον θα ανεβαζω φωτογραφιες!

Η κινηση στο περιπτερο μας ειναι παρα πολυ μεγαλη ... Πολλες φορες ειναι ουρες μπροστα! Οι επισκεπτες ενδιαφερονται πολυ να μαθουν και χαιρονται οταν ακουν οτι δεν πουλαμε κατι αλλα το κανουμε απο μερακι για την ενημερωση τους! Προβλεπω πολλαπλες εγγραφες απο ατομα που ηδη εχουν καποιο ενυδρειο η σκεφτονται να αποκτησουν ... Δυστυχως οι πιο πολλοι που συνομιλησα εχουν ηδη καποιο ενυδρειο αλλα με τελειως λαθος στησιμο και φυσικα αστρωτο και με λαθος φιλτρανση (η και καθολου σε πολλες των περιπτώσεων). Μερικοι εχουν την αρνηση του αρχαριου :D αλλα επιμενοντας δειχνουν να καταλαβαινουν οτι κατι δε παει καλα με οτι κανουν ... Βλεπουν και τα ενυδρεια μας και εντοπιζουν τις διαφορες!

http://www.aquatek.gr/rimages/albums...k-image_13.jpg

http://www.aquatek.gr/rimages/albums...sk-image_5.jpg

http://www.aquatek.gr/rimages/albums...k-image_12.jpg

http://www.aquatek.gr/rimages/albums...k-image_14.jpg

Η λιμνη φυσικα ειναι μεγαλη ατραξιον και συγχαρητηρια στα παιδια που το σκεφτηκαν ... εχει και αλλα περιπτερα με ενυδρεια απο πετσοπ αλλα η λιμνη ειναι κατι διαφορετικο και ολοι ενδιαφερονται πολυ να την δουν και κανουν χιλιαδες ερωτησεις ... Ειδικα τα μικρα παιδια τρελαινονται με τα χρυσοψαρα που ειναι φιλικα και τα πλησιαζουν χωρις να φοβουνται!

ChocolatePuma 16-10-16 16:02

5 Συνημμένο(α)
Μπράβο σε όλους για το αποτέλεσμα! Πήγαμε με όλη την οικογένεια! Χάρηκα που είδα από κοντά αρκετούς απ όσους βοήθησαν κι άλλους που δεν τους ήξερα από κοντά μέχρι σήμερα. Χίλια συγνώμη για το παρακάτω σχόλιο, αλλά χαζεψα με το Αφρικανικο!!! Όλα ήταν τέλεια αλλά το Αφρικανικο στο δικό μου μάτι, ξεχώρισε! Dimi ο γιος μου, σε ευχαριστεί πάλι για το κέρασμα

bloskas 16-10-16 17:36

Ζηλεύω!

panzaxa 16-10-16 18:59

ΟΝΤΩΣ ΤΟ ΚΑΛΥΤΡΟ ΠΕΡΙΠΤΕΡΟ ΣΤΗΝ ΕΚΘΕΣΗ EVER !!!!!!!!
Κυριε Τακη μας
DIMIS και στα αλλα παιδια που δεν γνωρισα και δουλεψαν ενα μεγαλο ΜΠΡΑΒΩ

Undertaker 16-10-16 19:57

Παράθεση:

Αρχική Δημοσίευση από ChocolatePuma (Μήνυμα 971973)
Μπράβο σε όλους για το αποτέλεσμα! Πήγαμε με όλη την οικογένεια! Χάρηκα που είδα από κοντά αρκετούς απ όσους βοήθησαν κι άλλους που δεν τους ήξερα από κοντά μέχρι σήμερα. Χίλια συγνώμη για το παρακάτω σχόλιο, αλλά χαζεψα με το Αφρικανικο!!! Όλα ήταν τέλεια αλλά το Αφρικανικο στο δικό μου μάτι, ξεχώρισε! Dimi ο γιος μου, σε ευχαριστεί πάλι για το κέρασμα

Να φτιαξεις στο παιδί ένα αφρικανικο αμέσως για να δεις κι εσύ τι έκανες τόσο καιρό.

Demetra 16-10-16 20:11

Πραγματικά αξιοθαύμαστο αποτέλεσμα και απο κοντά ακόμα καλύτερο. Μπράβο σε όσους συμμετείχαν στην δημιουργία του :smt041

Με το καλό και του χρόνου

sailor247 16-10-16 20:40

Μπραβο σε ολους οσους ετρεξαν ολες αυτες τις μερες για το περιπτερο της εκθεσης.Ηταν τελειο!!Χαρηκα που ειδα παλιους γνωστους και γνωρισα καποιους(οπως ο sakisdraminos)που τα λεγαμε μονο απο εδω.

pans3 16-10-16 21:06

Mεγάλο ΜΠΡΑΒΟ κι απο εμένα σε όσους συμμετείχαν,
είμαι σίγουρος ότι αυτή η εμπειρία θα σας μείνει αξέχαστη!
Το αποτέλεσμα φανταστικό, φαίνεται το μεράκι και τα πάθος που βάλατε!
Λυπάμαι για όλους εμάς που ζούμε μακριά και δε μπορέσαμε να το ζήσουμε απο κοντά
και σας ευχαριστούμε για τις πολλές όμορφες φωτογραφίες! :smt041:smt041:smt041

thanasis76 16-10-16 21:31

Ολα ηταν τελεια...!!! Δυο μερες στην εκθεση περασα υπεροχα...
Ειδα παλιους γνωστους και γνωρισα αλλους τοσους...
Να ειμαστε καλα να ξαναβρεθουμε με ακομη πιο ομορφο περιπτερο...!!!!
ΟΛΟΙ ΜΑΖΙ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΤΑ ΠΑΝΤΑ....!!!!

Κουραμπιές 16-10-16 21:51

Φοβερη προσπαθεια και φοβερο αποτελεσμα. Ζηλευουμε οσοι δεν ειμασταν εκει ειμαι σιγουρος. Και παλι μπραβο παιδια δεν εχω λογια!!:smt041:smt041:smt041:smt041

Κωστας Malawi 16-10-16 22:23

εχω να πω οτι το περιπτερο μας ηταν πολυ ανωτερο απο καθε προσδοκια!δεν μπορω να φανταστω κατι που θα μπορουσε να ειναι αλλιως..
εδω θελω να επισημανω οτι καποια παιδια δουλεψαν τοσο σκληρα που δεν εχουν ξαναδει τα ματια μου!και το θεμα ειναι οτι το απολαμβαναν !!!
μεσα σε ολους μας ενα μελος ξεχωριζει με την προσπαθεια του,με την ευγενεια του,με το χαμογελο του..και ειμαι πολυ χαρουμενος που τον γνωρισα απο κοντα.

σε ευχαριστω για ολα οσα εκανες για εμας φιλε Γιαννη(stanisalus18 )!!!

goku1 16-10-16 22:26

Καλησπερα. Κερδισα μια απο τις πεντε δωροεπιταγες των 20 ευρω. Θα ηθελα να τη παραχωρησω σε καποιο απο τα παιδια που ετρεξαν για την εκθεση. Αν καποιος δεν πηρε καποιο δωρο ας παρει το δικο μου.

Λάμπρος.Τ 16-10-16 22:31

Παράθεση:

Αρχική Δημοσίευση από Κωστας Malawi (Μήνυμα 972091)
εχω να πω οτι το περιπτερο μας ηταν πολυ ανωτερο απο καθε προσδοκια!δεν μπορω να φανταστω κατι που θα μπορουσε να ειναι αλλιως..
εδω θελω να επισημανω οτι καποια παιδια δουλεψαν τοσο σκληρα που δεν εχουν ξαναδει τα ματια μου!και το θεμα ειναι οτι το απολαμβαναν !!!
μεσα σε ολους μας ενα μελος ξεχωριζει με την προσπαθεια του,με την ευγενεια του,με το χαμογελο του..και ειμαι πολυ χαρουμενος που τον γνωρισα απο κοντα.

σε ευχαριστω για ολα οσα εκανες για εμας φιλε Γιαννη(stanisalus18 )!!!

Συμφωνώ ότι ξεπέρασε και το καλύτερο σχέδιο που είχα στο μυαλό μου....
Απλά....ΤΕΛΕΙΟ !!!!

Κώστα ...με την περιγραφή που έκανες νόμιζα ότι θα έλεγες για μένα ...χαχαχαχαχαχα
Γιάννης = Ατελείωτη όρεξη για βοήθεια !!!!!!

tsoui 16-10-16 22:44

Παράθεση:

Αρχική Δημοσίευση από Κωστας Malawi (Μήνυμα 972091)
εχω να πω οτι το περιπτερο μας ηταν πολυ ανωτερο απο καθε προσδοκια!δεν μπορω να φανταστω κατι που θα μπορουσε να ειναι αλλιως..
εδω θελω να επισημανω οτι καποια παιδια δουλεψαν τοσο σκληρα που δεν εχουν ξαναδει τα ματια μου!και το θεμα ειναι οτι το απολαμβαναν !!!
μεσα σε ολους μας ενα μελος ξεχωριζει με την προσπαθεια του,με την ευγενεια του,με το χαμογελο του..και ειμαι πολυ χαρουμενος που τον γνωρισα απο κοντα.

σε ευχαριστω για ολα οσα εκανες για εμας φιλε Γιαννη(stanisalus18 )!!!

+ απειρο :D

fouskas 16-10-16 22:45

Παράθεση:

Αρχική Δημοσίευση από goku1 (Μήνυμα 972092)
Καλησπερα. Κερδισα μια απο τις πεντε δωροεπιταγες των 20 ευρω. Θα ηθελα να τη παραχωρησω σε καποιο απο τα παιδια που ετρεξαν για την εκθεση. Αν καποιος δεν πηρε καποιο δωρο ας παρει το δικο μου.

Άρχοντας. :)

ChocolatePuma 16-10-16 22:48

Παράθεση:

Αρχική Δημοσίευση από goku1 (Μήνυμα 972092)
Καλησπερα. Κερδισα μια απο τις πεντε δωροεπιταγες των 20 ευρω. Θα ηθελα να τη παραχωρησω σε καποιο απο τα παιδια που ετρεξαν για την εκθεση. Αν καποιος δεν πηρε καποιο δωρο ας παρει το δικο μου.

Αστέρι είσαι!

G_AQUA 16-10-16 22:50

Παράθεση:

Αρχική Δημοσίευση από Κωστας Malawi (Μήνυμα 972091)
σε ευχαριστω για ολα οσα εκανες για εμας φιλε Γιαννη(stanisalus18 )!!!

Εγώ πάντως λέω ότι αν δεν ήταν ο Γιάννης θα τελείωνε η έκθεση κι εγώ ακόμα δεν θα είχα τελειώσει το φυτεμένο :D

Κωστας Malawi 16-10-16 22:54

Παράθεση:

Αρχική Δημοσίευση από G_AQUA (Μήνυμα 972109)
Εγώ πάντως λέω ότι αν δεν ήταν ο Γιάννης θα τελείωνε η έκθεση κι εγώ ακόμα δεν θα είχα τελειώσει το φυτεμένο :D

ομως ηταν και σε βοηθησε..το τελειωσες και ηταν κοσμημα!!το αποτελεσμα μετραει και μενουμε εμεις μετα να δινουμε τα συγχαρητήρια!!!:)


Όλες οι ώρες είναι GMT +2. Η ώρα τώρα είναι 14:02.

Forum engine powered by : vBulletin Version 3.8.8
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Copyright 2000-2016 Greek Aquarists Board

Page generated in 0,02695 seconds with 11 queries