Greek Aquarist's Boards - Φόρουμ συζητήσεων γιά το χόμπυ του Ενυδρείου

Greek Aquarist's Boards - Φόρουμ συζητήσεων γιά το χόμπυ του Ενυδρείου (http://www.aquatek.gr/vb/index.php)
-   Παρουσιάσεις Φυτεμένων Ενυδρείων (http://www.aquatek.gr/vb/forumdisplay.php?f=55)
-   -   γιουπι! (http://www.aquatek.gr/vb/showthread.php?t=8852)

mikenuke 14-09-05 00:01

γιουπι!
 
πρωτος , πρωτος, πρωτος!!!!!!!!!!

Celda 14-09-05 10:35

πρώτε πρώτε πρώτε

ρίξε και ένα θέμα...καμιά φωτογραφία...από τα δικά σου, έστω:)

(οι άντρες εξακολουθούν και είναι παιδιά!)

Και να πω με την σειρά μου συγχαρητήρια για την νέα κατηγορία! Ελπίζω να καλύψουμε εκτενώς το Aquascaping τόσο στα μεγάλα όσο και στα μικρά ενυδρεία, να δούμε διάφορα στυλ και ρεύματα στην εσωτερική αρχιτεκτονική του ενυδρείου και να λυθούν οι απορίες των αρχαριων (που ανηκω και εγώ) για τα φυτά, τις δυνατότητες τους και την καλαισθησία και πρακτικότητα που μπορεί να προσφέρει ένα ενυδρείο...

Από θέμα χώρου φωτογραφιών θα αντέξει;;;

Καλή μας αρχή!
Κωνσταντίνα

Pritanis 14-09-05 11:44

Ο τρελος του χωριου+-6:-?.......Παντου πρωτος τρεχει.....Μηπως εχει και τιποτα να κανει;;;;;ΟΛη μερα τους αρμους απο το πεζοδρομιο της πλατειας μετραει.......Τι σχεση εχεις ρε καρναβαλε εσυ με το aquascaping εσυ μαλλον για aqua escape εισαι μπας και γλιτωσει κανενα ψαρι....Βεβαια θα μου πεις ο catman (βουλοτσα....) εβγαλε cd με τραγουδια ή μαλλον τι λεω εδω o dim εκανε site για μονομαχους!!!!!!!! εσυ θα γλιτωνες;;;;;..........:smt021

Artemis 15-09-05 07:21

Ειρήνη υμίν τέκνα μου.....
(εξάλλου ας μην το καταπιέζουμε το παιδί,ας το αφήνουμε να χαίρεται που εγραψε πρώτος!!!)
Artemis

Pritanis 15-09-05 10:57

Mε πνιγει το δικιο μου...... Δεν τον μπορω αλλο τον γλοιωδη...... ΠΑντου χωνεται σαν την τ........ου...... ΗΜΑΡΤΟΝ......

mikenuke 15-09-05 13:45

Ζηλια, ζηλια, ζηλια!!!!!!!!!!!

Νικολακι κατσε φρονιμα γιατι δεν θα σε εχω φιλο και δεν θα ξαναπαιξουμε με τα αυτοκινητακια μου!Και αμα ερθω Σπιτι σου θα ξεσφιξω τα φιλτρα σου και θα κολυμπας!!!! Νιανιανιανιανια


Υ.Γ. το ξεπουλησαμε το πραγμα!!!!!!!
Δεν πειραζει οποτε θελουμε οι αδμιν ας το σβησουν.

Pritanis 15-09-05 17:59

Φανταζομαι πλεον οτι ολοι σας καταλαβατε το ποιον αυτου του υποκειμενου..... Τον εχετε κανει και moderator ...... Τρομαρα σας...... Και αν εσυ δεν με παιζεις με τα αυτοκινητακια σου και εγω θα το πω στον μπαμπα μου τον αστυνομο να σε βαλει φυλακη......

dim 15-09-05 19:57

εγώ θα έλεγα στον Τόλη να κάνει μια νέα κατηγορία στο aquascaping που να λέγεται ζούγκλα Αμαζονίου και να βάλει τον Pritani μοντερέιτορ.!!!!

halvas69 15-09-05 21:30

Nα φτιάξουμε και νέα κατηγορία με τρελλούς....έχω κόσμο να πρωτείνωωω ουυυ ουυυυυ !!!!!! -+13

mikenuke 15-09-05 21:59

Παράθεση:

Αρχική Δημοσίευση από dim
εγώ θα έλεγα στον Τόλη να κάνει μια νέα κατηγορία στο aquascaping που να λέγεται ζούγκλα Αμαζονίου και να βάλει τον Pritani μοντερέιτορ.!!!!

Ωπα σιγα με αυτα τα πετυχημενα γιατι τρομαξα την μανα μου με τα γελια!! :smt046


Όλες οι ώρες είναι GMT +2. Η ώρα τώρα είναι 12:58.

Forum engine powered by : vBulletin Version 3.8.8
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Copyright 2000-2016 Greek Aquarists Board

Page generated in 0,01997 seconds with 11 queries