Greek Aquarist's Boards - Φόρουμ συζητήσεων γιά το χόμπυ του Ενυδρείου

Greek Aquarist's Boards - Φόρουμ συζητήσεων γιά το χόμπυ του Ενυδρείου (http://www.aquatek.gr/vb/index.php)
-   Greek Aquarist's Boards (http://www.aquatek.gr/vb/forumdisplay.php?f=23)
-   -   για τις αγγελιες μου... (http://www.aquatek.gr/vb/showthread.php?t=36590)

Πάνος 04-01-10 10:55

για τις αγγελιες μου...
 
καλη χρονια σε ολους.:p
επειδη ποσταρω αρκετα συχνα αγγελιες....θα ηθελα να ζητησω οσοι ενδιαφερονται απο εδω και στο εξης να απαντουν σε ποστ της αγγελιας μου ΔΗΜΟΣΙΑ και οχι σε πμ.
προσωπικα μηνυματα δε θα απαντουνται απο πλευρας μου γιατι γινονται παρεξηγησεις, στεναχωριομαστε αδικα και ειναι κουραστικο να πειθεις οτι δεν εισαι ελεφαντας.
διαφανεια, ειλικρινεια λοιπον και ολα πανε καλα...
αντε και του χρονου!

theodor72 04-01-10 11:41

Μην χαλιέσαι βρε Πάνο, σε όποιον αρέσουμε στο κάτω κάτω :p . Δεν χρειάζεται να αποδείξεις τίποτα, ειδικά εσύ. Σίγουρα θα βρεθεί και κάποιος να γκρινιάξει...
Και έγω όταν έβαζα καμιά αγγελία, απαντούσα σε όλα τα pm, αλλά όλο και κάποιος θα βρεθεί να αναρωτηθεί πότε πρόλαβα και τα έδωσα ή γιατί άργησα να του απαντήσω μια ημέρα...
Εγώ βρήκα την λύση, τα δίνω όλα στον bokostas και έχω ήσυχο το κεφάλι μου :D:D:D

Tolis 04-01-10 11:42

Εγω απανταω στις αγγελιες σου με επιστολή σε ροζ φακελακι αρωματισμενο :smt052

panos1972 04-01-10 13:01

Πάνο οι περισσότεροι το έχουμε αντιμετωπίσει αυτό!
Στο κάτω κάτω της γραφής πρέπει κάποιες φορές να επιλέγουμε και που θα τα δώσουμε! Έτυχε να θέλω να δώσω ψαράκια και τα ζητούσε όλα ο γνωστός από παλαιότερα πιτσιρικάς από Θεσσαλονίκη, που ρωτούσε τα πάντα και μάζευε τα πάντα με ένα 60άρι νομίζω....
Είναι θεμιτό να έχουμε διπλωματικές επιλογές, για να μη γινόμαστε κακοί και πικράνουμε κάποιον που καλώς ή κακώς έχει το συγκεκριμένο τρόπο σκέψης ή έχουμε μια υποχρέωση βρε αδερφέ!!!
Είναι πιο εύκολο να πεις ξέρεις φίλε μου τα έκλεισε κάποιος άλλος!

Πάντως παρεξηγήσεις θα υπάρχουν πάντα!

Υπάρχει όμως λύση!
Διάλυμα 5 με 8% CH3-COOH (οξικό οξύ) κοινώς ξύδι....
Μέχρι την υποχώρηση των συμπτωμάτων....

platy 04-01-10 13:04

παιδια αυτα που λετε ειναι σωστα...και μην ξεχνατε..το να αρνηθουμε σε καποιον προκειμενου να σωσουμε το ενυδρειο του (απο το να του δωσουμε ενα ψαρι πχ)ειναι σωστο...εξαλλου πρεπει να δινουμε τα πραγματα μας σε οποιους θα χρησιμευσουν και σε οποιους μπορουν να τα φιλοξενισουν

tsilojohn 04-01-10 13:09

Παράθεση:

Εγώ βρήκα την λύση, τα δίνω όλα στον bokostas και έχω ήσυχο το κεφάλι μου :D:D:D
:smt082:smt082:smt038

Δημητρης89 04-01-10 13:10

Παράθεση:

Αρχική Δημοσίευση από platy (Μήνυμα 401210)
παιδια αυτα που λετε ειναι σωστα...και μην ξεχνατε..το να αρνηθουμε σε καποιον προκειμενου να σωσουμε το ενυδρειο του (απο το να του δωσουμε ενα ψαρι πχ)ειναι σωστο...εξαλλου πρεπει να δινουμε τα πραγματα μας σε οποιους θα χρησιμευσουν και σε οποιους μπορουν να τα φιλοξενισουν


ναι σαν τον georgarask που για να μου στειλει μια ριζα μου εβγαλε την ψυχη:grin::grin::grin:

Γιώργος Κ 04-01-10 13:27

Παράθεση:

Αρχική Δημοσίευση από Δημητρης89 (Μήνυμα 401215)
ναι σαν τον georgarask που για να μου στειλει μια ριζα μου εβγαλε την ψυχη:grin::grin::grin:

Ηθελα να δω σε τι συνθηκες θα μεγαλωσει η moss :D
Το εχω αντιμετωπισει σε ψαρια ... που οταν ρωτουσα σε τι ενυδρειο θα μπουν .... μου απαντουσαν ειρωνικα ... βεβαια εγω δινω κοκκινες καρτες με συνοπτικες διαδικασιες και δε μπαινω στη διαδικασια να το συζητησουμε παραπανω ... λογικα ο Πανος μπαινει .... και στεναχωριεται αδικα! Αν και δημοσια να γινεται παλι υπαρχουν πολλοι που θα βρεθουν να εχουν το θρασος αυτο αλλα ... δυστηχως ετσι ειναι τα πραγματα!
Ενω ειναι απλα! Ειτε το πουλαω ειτε το χαριζω θελω να παει καπου να ζησει σωστα ... εγω θα το κρινω αυτο ...
(ειδηκα για το δισκο που εδωσα ... ζητουσα και φωτο απο το ενυδρειο που θα μπει :D)

bokostas 04-01-10 14:58

Παράθεση:

Αρχική Δημοσίευση από theodor72 (Μήνυμα 401187)
Μην χαλιέσαι βρε Πάνο, σε όποιον αρέσουμε στο κάτω κάτω :p . Δεν χρειάζεται να αποδείξεις τίποτα, ειδικά εσύ. Σίγουρα θα βρεθεί και κάποιος να γκρινιάξει...
Και έγω όταν έβαζα καμιά αγγελία, απαντούσα σε όλα τα pm, αλλά όλο και κάποιος θα βρεθεί να αναρωτηθεί πότε πρόλαβα και τα έδωσα ή γιατί άργησα να του απαντήσω μια ημέρα...
Εγώ βρήκα την λύση, τα δίνω όλα στον bokostas και έχω ήσυχο το κεφάλι μου :D:D:D

Ναι βρε Πάνο, καλά στα λέει ο Θοδωρής, δεν θέλει στενοχώρια.

Όσο για το τελευταίο, έχω την φριχτή υποψία ότι έδωσε και αλλού, χωρίς να με ρωτήσει.:grin:
Θα το ψάξω και θα επιβληθούν κυρώσεις (θα βασάνιζα τους καρδινάλιους, αλλά τους λυπάμαι).

panos1972 04-01-10 15:29

Παράθεση:

Αρχική Δημοσίευση από bokostas (Μήνυμα 401241)
Ναι βρε Πάνο, καλά στα λέει ο Θοδωρής, δεν θέλει στενοχώρια.

Όσο για το τελευταίο, έχω την φριχτή υποψία ότι έδωσε και αλλού, χωρίς να με ρωτήσει.:grin:
Θα το ψάξω και θα επιβληθούν κυρώσεις (θα βασάνιζα τους καρδινάλιους, αλλά τους λυπάμαι).


Τώρα καταλαβαίνω γιατί χάθηκε τελευταία ο προαναφερόμενος πιτσιρικάς*! Θα τον στρίμωξε σε καμιά γωνία ο Bokostas και θα τον έκανε ασήκωτο για να σπάσει τον ανταγωνισμό..... :grin::grin::grin::grin:

*Καλή του ώρα! Εύχομαι να βρήκε το δρόμο του....

Πάνος 04-01-10 15:46

να ειστε καλα παιδια με κανατε και γελασα ξανα με τις ατακες σας...:p
Παράθεση:

Αρχική Δημοσίευση από Tolis (Μήνυμα 401191)
Εγω απανταω στις αγγελιες σου με επιστολή σε ροζ φακελακι αρωματισμενο :smt052

το ξερω Τολη αλλα εδω μιλαω για τις ενυδρειακες αγγελιες...οχι "εκεινες" που κανονιζουμε τα "υπολοιπα"..:D:D

καλο ειναι απλα να να ξερουμε πως οταν καποιος δινει κατι (ειτε πουλαει ειτε χαριζει) και ρωταει να μαθει 5 πραγματα δε το κανει για να το παιξει επιθεωρητης....καποιο λογο θα εχει ο φουκαρας...

thanasis76 04-01-10 16:17

Παράθεση:

Αρχική Δημοσίευση από panos-alex/polis (Μήνυμα 401255)
να ειστε καλα παιδια με κανατε και γελασα ξανα με τις ατακες σας...:p
το ξερω Τολη αλλα εδω μιλαω για τις ενυδρειακες αγγελιες...οχι "εκεινες" που κανονιζουμε τα "υπολοιπα"..:D:D

καλο ειναι απλα να να ξερουμε πως οταν καποιος δινει κατι (ειτε πουλαει ειτε χαριζει) και ρωταει να μαθει 5 πραγματα δε το κανει για να το παιξει επιθεωρητης....καποιο λογο θα εχει ο φουκαρας...

εσυ εισαι ο φουκαρας????:smt041:smt041:smt041

ασχετα με την πλακα σε βρισκω σωστο....
πιο καλα εδω που βλεπουν ολοι να μην λενε μα, τι, γιατι, πως....


Όλες οι ώρες είναι GMT +2. Η ώρα τώρα είναι 21:51.

Forum engine powered by : vBulletin Version 3.8.8
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Copyright 2000-2016 Greek Aquarists Board

Page generated in 0,01564 seconds with 11 queries