Greek Aquarist's Boards - Φόρουμ συζητήσεων γιά το χόμπυ του Ενυδρείου

Greek Aquarist's Boards - Φόρουμ συζητήσεων γιά το χόμπυ του Ενυδρείου (http://www.aquatek.gr/vb/index.php)
-   Παρουσιάσεις Φυτεμένων Ενυδρείων (http://www.aquatek.gr/vb/forumdisplay.php?f=55)
-   -   Hμερομηνια ληξης setup! (http://www.aquatek.gr/vb/showthread.php?t=68652)

bloskas 30-01-13 13:29

Hμερομηνια ληξης setup!
 
Στον ποσο καιρο σας μπαινουν ιδεες να χαλασετε το setup σας (χωρις να εχει καποιο προβλημα)
και και να το κανετε απτην αρχη διαφορετικο αυτη τη φορα??!! :smt102

Γιατι δε γινετε αλλιως..! Με 3-4 ενυδρεια ακομα θα ημουν ευχαριστημενος αλλα π*****α ζωη δε γινετε!
Οποτε η λυση που στριφογυρναει στο μυαλο ειναι σπαστα και ξαναριχτα! :D

Kotsos 30-01-13 13:35

Κάποιος το έχει ξαναπεί νομίζω, η καλύτερη περίοδος ενός ενυδρείου είναι ο σχεδιασμός και το στήσιμο..:p
εμενα μου μπαινουν ιδεες γύρω στο 3μηνο-4μηνο, και το περισσοτερο που έχω κρατήσει σεταπ είναι χρονο.. άντε και λίγο παραπάνω..

mmamatsis 30-01-13 13:50

Παρα πολυ συχνα!!!!!
αλλα εκτος απο αυτο εχω και το προβλημα οτι αλλο θελω να φτιαξω και τελικα αλλο φτιαχνω!!!!!:confused:

bloskas 30-01-13 14:12

και σκεφτεσαι ενταξει ακομα ενα με περνει να βαλω τι ψυχη εχει ενα μικρο ακομα..!!

platy 30-01-13 15:39

Παράθεση:

Αρχική Δημοσίευση από bloskas (Μήνυμα 731192)
και σκεφτεσαι ενταξει ακομα ενα με περνει να βαλω τι ψυχη εχει ενα μικρο ακομα..!!

ακριβως ετσι :D:D

εγώ τα κρατάω γυρω στο 3μηνο...αναλόγως βεβαια ..αν εινια φυτεμένο(που πλεον δεν διατηρώ) συνήθως παραπάνω..γιατι σε 3 μηνες δεν βλέπεις κατι...

delta66 30-01-13 15:55

Παράθεση:

Αρχική Δημοσίευση από bloskas (Μήνυμα 731181)
Στον ποσο καιρο σας μπαινουν ιδεες να χαλασετε το setup σας (χωρις να εχει καποιο προβλημα)
και και να το κανετε απτην αρχη διαφορετικο αυτη τη φορα??!! :smt102

Οσο ζουν τα ψαρια δεν ξεστηνεται, μονο αν προκειται να μεταφερθουν σε μεγαλυτερο ενυδρειο, εκτος κι αν δεν αντεχει η τσεπη μου να το διατηρησω.
Το ενυδρειο δεν το στηνω για το ενυδρειο, αλλα για τα ψαρια που εχω.

stelios816 30-01-13 16:01

Παράθεση:

Αρχική Δημοσίευση από delta66 (Μήνυμα 731247)
Οσο ζουν τα ψαρια δεν ξεστηνεται, μονο αν προκειται να μεταφερθουν σε μεγαλυτερο ενυδρειο, εκτος κι αν δεν αντεχει η τσεπη μου να το διατηρησω.
Το ενυδρειο δεν το στηνω για το ενυδρειο, αλλα για τα ψαρια που εχω.

+ 1

σε 3 μηνες ρε παιδια τι συμπεριφορες απο τα ψαρια σας μπορειτε να δειτε ουτε καν τις αλγες δεν προλαβενεται να περασετε :smt003

johnpecn` 30-01-13 16:06

Παράθεση:

Αρχική Δημοσίευση από delta66 (Μήνυμα 731247)
Οσο ζουν τα ψαρια δεν ξεστηνεται, μονο αν προκειται να μεταφερθουν σε μεγαλυτερο ενυδρειο, εκτος κι αν δεν αντεχει η τσεπη μου να το διατηρησω.
Το ενυδρειο δεν το στηνω για το ενυδρειο, αλλα για τα ψαρια που εχω.

:smt038:smt038:smt038
και εγω πρωτη φορα πηγα να ασχοληθω με το aquascape διοξειδια hardscape λιπασματα κλπ και ειδα τα ψαρακια αναστατωμενα και αποφασισα να μην ξαναβαλω χερι μονο κλαδεμα οταν τα φυτα βγαινουν απ εξω απο το ενυδρειο:D το ενυδρειο δεν ειναι δικο μου ειναι των κατοικων του!


Όλες οι ώρες είναι GMT +2. Η ώρα τώρα είναι 13:34.

Forum engine powered by : vBulletin Version 3.8.8
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Copyright 2000-2016 Greek Aquarists Board

Page generated in 0,01674 seconds with 11 queries