Greek Aquarist's Boards - Φόρουμ συζητήσεων γιά το χόμπυ του Ενυδρείου

Greek Aquarist's Boards - Φόρουμ συζητήσεων γιά το χόμπυ του Ενυδρείου (http://www.aquatek.gr/vb/index.php)
-   Ιστοσελίδες στο Internet (http://www.aquatek.gr/vb/forumdisplay.php?f=43)
-   -   To δικο μου blog (http://www.aquatek.gr/vb/showthread.php?t=51527)

Raven 07-04-11 15:59

To δικο μου blog
 
https://ravensart.wordpress.com/about/

Ριξτε μια ματια.

Στηνω τις τελευταιες μερες ενα προσωπικο blog για να εκθετω τους πινακες μου, τις φωτογραφιες μου, τα aquascapes μου και οτι αλλο εχει σχεση με τα χομπι μου.
Δεν ειναι ακομα ετοιμο, υπαρχουν εκατονταδες φωτογραφιες και υλικο να ανεβασω και θα το κανω σταδιακα.
Ειναι η τριτη αποπειρα που κανω και πιστευω αυτη τη φορα να τα παω καλυτερα μιας και δεν ξερω και πολλα απο στησιμο σελιδων.

Οι κριτικες καθως και η βοηθεια απο πιο εμπειρους, καλοδεχουμενες.

Γιώργος Κ 07-04-11 16:10

Πολυ ομορφο Αλεξ!!! :p

:smt041:smt041:smt041

harris samos 07-04-11 16:40

αυτα ειναι μπραβο μπραβο :D:D:D:D

mpoumpoula 08-04-11 00:19

Εγω δε θα μπω γιατι μου τη σπανε οι φωτο που κατά καιρους έχω δει απο τα ενυδρεία σου:D... ασε που μετα θα πρεπει να πεταξω τη φωτογραφικη μου και να ξεστήσω τα ενυδρεία μου!!!!!!!!!!

dizio 08-04-11 01:09

πολυ ωραιο, μπραβο αλεξ

Raven 08-04-11 01:15

Σας ευχαριστω και μονο που μπηκατε στον κοπο να το δειτε. Εχω ψιλο-ενθουσιαστει που καταφερα να το φτιαξω ..δεν το περιμενα :D
Δεν ξερω ακομα τι παιζει με την αρχικη σελιδα που ειναι κενη αλλα δεν σβηνεται κιολας, και πως να φτιαξω κατηγοριες, να ανεβασω κανενα κειμενο κλπ θελω να βαλω και banner-ακια στην πλευρικη στηλη (πχ ADA, IAPLC κλπ) και δεν ξερω αν το υποστηριζει και πως..
Θα το σκαλιζω και που θα μου παει θα τα μαθω.:rolleyes:

Σχολιαστε ελευθερα και αν κανενας ξερει απο blogs , τον κανω administrator να βοηθησει με το στησιμο.;)

georod7 08-04-11 01:22

sorry για τη διορθωση :smt019 αλλα ειναι " I speak Greek, English and German " :D
παντως μια χαρα σε βρισκω,βαλε κι αλλες φυτοψαροφωτος!!!
επισης αυτο με την μπεκατσα ειναι πινακας?αν ναι πωλειται???:D

Raven 08-04-11 01:27

Ευχαριστω για τη διορθωση. Θα το φτιαξω. Υπαρχουν και εντοπιζω κι αλλα λαθη αλλα δικαιολογημενα αφου μες στα χαραματα που το εφτιαχνα και ανεβαζα μαζικα φωτογραφιες, τα ειχα παιξει ολιγον τι..

Ναι, ολοι πινακες ειναι αλλα σε ποια μπεκατσα απ ολες αναφερεσαι γιατι εχω φτιαξει πολλες :D ειναι πολλοι οι φαν της βελουδοματας βλεπεις !
Παντως ολοι οι πινακες μου εχουν πουληθει και η πλειοψηφια ηταν παραγγελιες. Εγω δεν εχω στην κατοχη μου ουτε 1 πινακα μου αν και θα ηθελα να ειχα κρατησει 3 συγκεκριμενα εργα μου :smt060

georod7 08-04-11 01:48

με το που ανοιξεις το blog δεν εχεις 4 φωτο πανω πανω?!?!?η δευτερη!!!


α καλα....τωρα ειδα τις αλλες :D τελειες.σιγουρα δικες ειναι ρε αυτες?αντε για πες μας απο που τις κατεβασες??? :D καλα αυτες με τα σεττερ ειναι ολα τα λεφτα....(καθως εχω και ενα αγγλικο σεττερ;))
βασικα μου αρεσουν καμποσες και θα ηθελα να ακουσω μερικες διαστασεις και ¤¤¤ γιατι στο σπιτι δεν εχουμε κανα πινακα, αν και θα πρεπει να συμβουλευτω και το "αφεντικο" ;)

Raven 08-04-11 02:05

Και να ηθελες πινακα μου , υπαρχει παυση πυρος εδω και 2 χρονια. Ουτε το χρονο ουτε τη διαθεση εχω πια...και αν δεν υπαρχει διαθεση με το στανιο τεχνη δεν γινεται !
Ασε που τα "αφεντικα" δεν θελουν μπεκατσες στο σαλονι τους :D

Η τελευταια φορα που επιασα τα πινελα μου ηταν περυσι τετοια εποχη που ανελαβα μια μεγαλη δουλεια με τοιχογραφιες. Μεταξυ αλλων ζωγραφισα εναν εκπληκτικο θόλο/ουρανο σε ταβανι σαλονιου και ενα ολοκληρο φρεατιο ασανσερ υψους 9 μετρων το οποιο αναπαριστουσε δασος οξυας. Το ασανσερ ειναι γυαλινο και κανεις την διαδρομη προς τους οροφους μεσα απο το δασος !
Οσοι ειδαν αυτες τις τοιχογραφιες, μαθαινω οτι τους επεσε το σαγονι στο πατωμα.

akoulis 08-04-11 04:13

αν και δεν εχω ιδεα απο μπλοκ ωραιο φαινεται.οσο για την τεχνη αν βρεις τον χρονο φιαξε κατι που δεν το'χεις ξανακανει ποτε.θα δεις οτι εχες κι΄αλλες πτυχες ;). καλη επιτυχια σου ευχομαι.:D:D

kifinas 08-04-11 06:45

Που να ειχες και παραπανω χρονο...

Μπραβο σου ρε Αλεξανδρε, ομορφο το blog.

Καλη συνεχεια.

paliosdimitris 08-04-11 06:54

Μπράβο για την κίνηση που έκανες:p
Κάλα τα ενυδρειακά αλλά οι πίνακες με τις ΒΑΣΙΛΗΣΕΣ του βουνού είναι όλα τα λεφτά-+9-+9-+9

Λιβέρης Σταύρος 08-04-11 08:34

Πολύ πολύ καλό!!! Καλά τα εξώφυλλα στο κυνηγεσία είναι δικά σου....(φανταστικό). Μια απ΄τις μπεκάτσες διακοσμούν το Samurai μου. Να σαι καλά και καλή συνέχεια σε ότι κάνεις.

Raven 08-04-11 10:40

Παράθεση:

Αρχική Δημοσίευση από Λιβέρης Σταύρος (Μήνυμα 576289)
Πολύ πολύ καλό!!! Καλά τα εξώφυλλα στο κυνηγεσία είναι δικά σου....(φανταστικό). Μια απ΄τις μπεκάτσες διακοσμούν το Samurai μου. Να σαι καλά και καλή συνέχεια σε ότι κάνεις.

Αχ αυτη η πειρατια :D

Να στε καλα παιδια. Χτες προσθεσα και ενοτητα με emersed φωτογραφιεςμ ριξτε μια ματια ;)

Να βαλω και ενοτητα με ψαροντουφεκο και ψαρεμα να σας κουφανω με τα τερατα ;:D

kingrim 08-04-11 11:49

πολυ ομορφο αλεξ αλλα βαραει σε καθε σελιδα προειδοποιηση ασφαλειας για ψαξε να δεις γιατι

georod7 08-04-11 12:10

Παράθεση:

Αρχική Δημοσίευση από Raven (Μήνυμα 576218)
Και να ηθελες πινακα μου , υπαρχει παυση πυρος εδω και 2 χρονια. Ουτε το χρονο ουτε τη διαθεση εχω πια...και αν δεν υπαρχει διαθεση με το στανιο τεχνη δεν γινεται !
Ασε που τα "αφεντικα" δεν θελουν μπεκατσες στο σαλονι τους :D

αστα να πανε.μολις της ειπα για πινακες με σκυλια και μπεκατσες της ηρθε κολπος!!! :D "σιγα μη βαλω τετους πινακες στο μπλα μπλα μπλα!!!" δεν παλευονται ρε γαμωτη μου!!!

rottbea 08-04-11 14:09

Μπραβο βρε Αλεξανδρε.Σου ευχομαι καλη συνεχεια και καλη επιτυχια στο μπλοκ σου.:D

Eric 08-04-11 18:36

Πολυ καλο το blog σου Alex! Ανεβασε υλικο!!!

eimaste aR21rwstoi 08-04-11 18:37

αλεξ συγχαρητηρια δεν ηξερα οτι εχεις τοσο καλο χερι:rolleyes:

olga 08-04-11 19:00

Mπραβο Αλεξανδρε !! Πολυ ωραιο,περιμενουμε υλικο :smt038
Οι εκπληξεις δεν σταματανε ποτε...και παλι μπραβο !

Raven 08-04-11 20:21

Eυχαριστω πολυ παιδια ! :smt060 πανω απο 2000 views μεσα σε 2 μερες !!!-+9
Να το τσεκαρετε συχνα, γιατι ανεβαζω συνεχεια υλικο και προκειται να φτιαξω κι αλλες κατηγοριες.
Εχω χιλιαδες φωτογραφιες και στον παλιο μου υπολογιστη που πρεπει να τις μεταφερω. Καποιες ειναι πραγματικα αξιολογες.
Πιστευω οτι θα μου παρει 1- 2 μηνες μεχρι να το τελειωσω.
Δεν εχω αρχισει ακομα να γραφω. Μολις γραψω το πρωτο αρθρο θα ανοιξει και η αρχικη σελιδα καθως και οι μηνες και κατηγοριες...κι εχω πολλα να γραψω..:p

QS-Plan 08-04-11 20:27

Τι να πω.... μάλλον θα πρέπει να αγοράσω μερικά κοπάδια πρόβατα να τα μετράω μπας και κοιμηθώ.....

Γιατί γκρινιάζεις για το στήσιμο? μια χαρά blog είναι............ -+9-+9-+9-+9-+9-+9-+9

zipo 08-04-11 21:00

Ωραιότατο το blog.Το περιεχόμενο...απίστευτο!Συγχαρητήρια και από εμένα.

douran_p 08-04-11 21:07

πολυ καλο..... μπραβο!!!!!

Psaras 08-04-11 21:16

Παρα πολύ ωραίο και πολλά υποσχόμενο;)

imichal 08-04-11 21:30

Mπραβο Αλεξανδρε !! Αντε καλή αρχη !!

in the pond 08-04-11 21:49

¶ψογος ¶λεξ...:p

Raven 09-04-11 10:35

Οι ψαραδες και οι ψαροντουφεκαδες της παρεας θα ευχαριστηθουν πολυ την νεα κατηγορια fishing...;)
αγαπημενο μου χομπι και το ψαρεμα που μου λειπει μεσα στην παλιο-Αθηνα :(

andreas213 09-04-11 12:22

Αφου σου εχω πει να παμε και ακομα ερχεσαι.:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:Dτα ξεχασες μαλλον;)


Όλες οι ώρες είναι GMT +2. Η ώρα τώρα είναι 00:06.

Forum engine powered by : vBulletin Version 3.8.8
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Copyright 2000-2016 Greek Aquarists Board

Page generated in 0,02058 seconds with 11 queries