Greek Aquarist's Boards - Φόρουμ συζητήσεων γιά το χόμπυ του Ενυδρείου

Greek Aquarist's Boards - Φόρουμ συζητήσεων γιά το χόμπυ του Ενυδρείου (http://www.aquatek.gr/vb/index.php)
-   Πανελλήνιος Σύλλογος Φίλων του Ενυδρείου (http://www.aquatek.gr/vb/forumdisplay.php?f=18)
-   -   Μηνιαίες Συναντήσεις ΠΣΦΕ-Βόρειος Ελλάδα 2010 (http://www.aquatek.gr/vb/showthread.php?t=35917)

maikl 19-12-10 09:25

....:smt081 :smt038

bokostas 19-12-10 10:20

Παράθεση:

Αρχική Δημοσίευση από Χαραμάδας (Μήνυμα 524189)
.......

:smt044:smt044:smt044 :smt041Μπράβο Χρήστο, αυτό είναι όνομα, επιτέλους ένα nickname αντάξιο της φήμης σου.:D:):D:p
-------------------------
Παράθεση:

Αρχική Δημοσίευση από giannisaek (Μήνυμα 524184)
...
Κώστα θα κόψω άλλο κλαδάκι και θα στο φέρω...

Να είσαι καλά Γιάννη, άσε τον Χαραμάδα να σε πειράζει.

giannisaek 19-12-10 11:01

Ο χαραμάδας δεν μπορεί να ξεπεράσει την σημερινή απογράφη, και έχει τρελαθεί που δεν θα είναι παρών.
Δεν τον παρεξηγώ.

Prokroustis 19-12-10 11:29

Όσο τραγικό κι αν ακούγεται δν έχω σακούλες. Καμία ιδέα; Μπορεί να φέρει κάποιος που χει περίσσιες;

Κλεόβουλος 19-12-10 17:34

:smt041 πανικός πάλι σήμερα...
30+ άτομα κι ο ένας κυριολεκτικά πάνω στον άλλο (ο Bokosta-sun ξενύχτησε στο gab και δεν έκλεισε τραπέζι, γι αυτό βάλαμε τον Πανούλη που είναι ελαφρύς να κάθεται στην αγκαλιά του :D)
Πολλοί νέοι και παλιοί φίλοι (άσε που εμφανίστηκε τελικά και ο Χαραμάδας:smt031)
Ευχαριστώ τον chemical mac για το φίλτρο (αν και το πλήρωσα λίγο ακριβά:D:D) και τον kingrim για την αεραντλία του που "άρπαξε" η κόρη μου(για τα χρυσοψαρακια της λέει).

:smt111Ο "Ροκ Α Μπίλυ ο ζουμερός" ξεπούλησε :)

Άντε και στην πίτα 100+

tsoum 19-12-10 17:44

Καλα η αντλία τρελή! Σηκώνει νερό στα 2 μετρα και. Αδειασε ενα 10λιτρο κουβά σε δευτερόλεπτα!! Το μόνο πρόβλημα είναι οτι μοιάζεις με πυροσβέστη! :D

Καταγγέλω και τον πλακατζή πο-παϋ που με έβαλε να παω 3-4 φορές ως το αυτοκίνητο να βρώ που άφησα τις τροφές που πήρα...:smt013 :p

bokostas 19-12-10 17:55

Χίλια συγνώμη για το στρίμωγμα, εγώ φταίω που ξέχασα να κλείσω τραπέζια από το πρωί, γι' αυτό ήμασταν ο ένας επάνω στον άλλο.
Είχα βέβαια τους λόγους μου, αλλά δεν μου βγήκε, αφού ούτε η Όλγα, ούτε οι 2 Χριστίνες δέχτηκαν να τις πάρω αγκαλίτσα για να χωρέσουμε.:D:D

Ευχαριστώ πολύ τους Prokroustis, giannisaek, kingrim, glazar, kalaxan και diaton101 για τα σπέσιαλ φυτά και ψάρια, ζητώ συγνώμη από όσους ξέχασα.:p

georgis4 19-12-10 18:05

Σας μισω....
:smt082:smt082:smt082:smt082:p

ΤΑΣΟΣ 19-12-10 18:18

[QUOTE=bokostas;524342]
ούτε η Όλγα, ούτε οι 2 Χριστίνες δέχτηκαν να τις πάρω αγκαλίτσα

Ελενααααααααααααααα :smt075

panos1972 19-12-10 18:45

2 Συνημμένο(α)
Παράθεση:

Αρχική Δημοσίευση από bokostas (Μήνυμα 524342)
Χίλια συγνώμη για το στρίμωγμα, εγώ φταίω που ξέχασα να κλείσω τραπέζια από το πρωί, γι' αυτό ήμασταν ο ένας επάνω στον άλλο.
Είχα βέβαια τους λόγους μου, αλλά δεν μου βγήκε, αφού ούτε η Όλγα, ούτε οι 2 Χριστίνες δέχτηκαν να τις πάρω αγκαλίτσα για να χωρέσουμε.:D:D

Ευχαριστώ πολύ τους Prokroustis, giannisaek, kingrim, glazar, kalaxan και diaton101 για τα σπέσιαλ φυτά και ψάρια, ζητώ συγνώμη από όσους ξέχασα.:p

Επειδή δεν ήσουνα αρκετά αναπαυτικός για τις κοπέλες προσπαθούσες να αρπάξεις οτιδήποτε ήταν δίπλα σου; Γι αυτό ήθελες, αμέτι μουχαμέτι, να με βάλεις να κάτσω στην αγκαλιά σου;
Ήθελες να με εντάξεις στους ..."φυτεμένους" εεε;;;;
Ουουουουουουουου!!! Αντίχριστε, 666, παλιοατζέπη, τορναδόρε!! :smt084
Επίτηδες δεν έκλεισες τραπέζι....

Πάντως ήμασταν τόσο "παστωμένοι", που εάν κάποιος έκανε τεστ αμμωνίας σίγουρα θα το τερμάτιζε!

tsoum 19-12-10 19:05

Παράθεση:

Αρχική Δημοσίευση από panos1972 (Μήνυμα 524355)
Πάντως ήμασταν τόσο "παστωμένοι", που εάν κάποιος έκανε τεστ αμμωνίας σίγουρα θα το τερμάτιζε!

:smt044:smt044:smt044:smt044:smt044:smt044

jiraiya 19-12-10 19:41

μπραβο παιδια παλι τα καταφερατε να περασουμε υπεροχα!!!!!
κριμα που δεν μπορεσε ο kingrim να κατσει μαζι μας!!!

po-pay 19-12-10 19:46

φιλε tsoum την πλακα δεν στην εκανα εγω (αν και ετσι φανηκε) απλα εμενα μου ζητησαν το κουβαδακι σου για να το κρυψουνε. Ονομα δεν λεμε, υποληψεις δεν θιγουμε!!!

tsoum 19-12-10 20:32

Καλά βρε! Πλάκα κάνω κ εγώ!;)

Χαραμάδας 19-12-10 23:14

1 Συνημμένο(α)
Καλησπέρα και από ΄μενα....έριξα έναν τρίωρο ''ύπνο-ξέραμα''και τώρα (φρεσκαδούρα πλέον) μπορώ να μιλήσω για την σημερινή συνάντηση.
1ο...ατυχώς για κάποιους ''γεροπάράξενους'' που είναι μαλωμένοι με την ''ζωντάνια''...κατάφερα να έρθω...:cool:.
2ο...ευτυχώς για τον φίλο μου τον Ιωάννη (βλέπε kingrim) που πρόλαβε και την ''κοπάνησε''...:smt026...:D:D:D.
3ο...θέλω να πιστεύω ότι κανίς από τους 35 που καθόμασταν σε 9 τ.μ. δεν είχε κάποια ''ίωση''...γιατί αν είχε σίγουρα θα κολλήσαμε όλοι...:D:D:D.
4ο...να δώ σε μια συνάντηση τον ''Βokosta-sun'' να φεύγει χωρίς 2-3 πεντάλιτρες σακούλες με φυτά-τροφές-μηχανήματα-σακουλάκια-μανταλάκια-σουτζουκάκια-κ.λ.π.-κ.λ.π....:smt048.
5ο... καταγγέλλω και επίσημα τον ''giannisaek'' που αντί για μαρούλι και μολόχες...έφερε egeria desna και caboba...:D:D:D.
....και τέλος όλα τα λεφτά ήταν ο Πάνος με την Όλγα που όπως κάθονταν πλάτη-πλάτη μου θύμισαν kappa-sport της 10ετίας του 80 με ''Bjorn Borg'' και ''Chris Evert-Lloyd''...:D:D:D....λέμε τώρα...

red rubin 19-12-10 23:54

Παράθεση:

Αρχική Δημοσίευση από po-pay (Μήνυμα 524369)
φιλε tsoum την πλακα δεν στην εκανα εγω (αν και ετσι φανηκε) απλα εμενα μου ζητησαν το κουβαδακι σου για να το κρυψουνε. Ονομα δεν λεμε, υποληψεις δεν θιγουμε!!!

Τελικα Θοδωρη το εδωσες το κουβαδακι του παιδιου!!
Μεχρι και στο παρκινγκ εψαχνε πανικοβλητος!
Τερμα τα catappa! Τωρα καπνιζουμε μονο micro granulat spirulina!!

giannisaek 20-12-10 00:14

Τουλάχιστον χαραμάδα ο Bokostas χωρίς να στενοχωρήσει και να προσβάλει καμία ψυχή δέχεται όπως ανέφερες ότι του δώσει κάποιος μανταλάκια-σουτζουκάκια-κ.λ.π.-κ.λ.π.... χωρίς να τα θέλει καν, μόνο και μόνο από σεβασμό και ταπεινότητα. :smt041

Εσύ τι κάνεις; :smt017
Προσφέρθηκα να σου χαρίσω σήμερα μια Ferrari που την είχα για πάρτη σου στο πάρκινγκ, και αντί να σεβαστείς και να δεχτείς το δώρο, ζήτησες lamborghini zw

tsoum 20-12-10 00:33

Παράθεση:

Αρχική Δημοσίευση από red rubin (Μήνυμα 524486)
Τελικα Θοδωρη το εδωσες το κουβαδακι του παιδιου!!
Μεχρι και στο παρκινγκ εψαχνε πανικοβλητος!
Τερμα τα catappa! Τωρα καπνιζουμε μονο micro granulat spirulina!!

Ειχα την αντλία του πυροσβέστη μέσα. Τι να κάνω; :D

Οσο για την σπιρουλίνα, ευχαριστώ πολύ! You are the best!:smt023

po-pay 20-12-10 01:20

Φιλε Γιωργο τελικα το κουβαδακι βρεθηκε. :smt120 Το βρηκε ενας σερβιτορος καθως μαζευε τα αδεια και κατα τυχη ηταν προς τα εκει πισω που καθοσουνα zw

drbig 20-12-10 09:31

Ρε, κόψτε τα ληγμένα!!! :D:D:D
Επισης:
Αυτη την εβδομάδα οι συναντήσεις θα συνεχιστούν σπίτι μου καθημερινά 18:00 με 21:00 Πολλοί καφέδες, τσαι, σοκολάτα, φρουτόκρεμα, φρικασέ φαριν λακτε και κρεμμυδια στο ρεντέ, μπισκοτόκρεμα, κουλουράκια, γαλατάκι, κτλ. Φιλικές τιμές, ευχάριστη ατμόσφαιρα! :D:D:D

Κλεόβουλος 20-12-10 09:40

Χάρη,πάμπερς ξέρεις ν' αλλάζεις? έχουμε κάτι μωράκια στην παρέα :D:D

drbig 20-12-10 09:45

Παράθεση:

Αρχική Δημοσίευση από Κλεόβουλος (Μήνυμα 524643)
Χάρη,πάμπερς ξέρεις ν' αλλάζεις? έχουμε κάτι μωράκια στην παρέα :D:D

Καλά ρε Κλεόβουλε, 3τεκνος είμαι, λες να μην ξέρω??? :D
Ήδη έχω συμμετοχές!

Χαραμάδας 20-12-10 09:59

Παράθεση:

Αρχική Δημοσίευση από drbig (Μήνυμα 524638)
Ρε, κόψτε τα ληγμένα!!! :D:D:D
Επισης:
Αυτη την εβδομάδα οι συναντήσεις θα συνεχιστούν σπίτι μου καθημερινά 18:00 με 21:00 Πολλοί καφέδες, τσαι, σοκολάτα, φρουτόκρεμα, φρικασέ φαριν λακτε και κρεμμυδια στο ρεντέ, μπισκοτόκρεμα, κουλουράκια, γαλατάκι, κτλ. Φιλικές τιμές, ευχάριστη ατμόσφαιρα! :D:D:D

Μπά μπά τι έγινε Χαρούλη χώρισες???....welcome to the club....:D:D:D:D.
Mην το πάρεις κατάκαρδα....πιστεύω θα γυρίσει.Αλλά φταίς και εσύ βρε Χάρη...έχεις 10 ενυδρεία και μόνο στο ένα δισκάκια....πως να μην χωρίσεις???...:D:D:D.
Αny way εμείς είμαστε μαζί σου και άν το ''φρικασέ φαρίν λακτέ'' που αναφέρεις είναι με μαρούλι και όχι με σπανάκι θα έρθουμε περισσότερο απο ''μία'' φορές.

kingrim 20-12-10 11:31

ολα καλα παιδια αλλα εγω το βρηκα τραγικο το γεγονος οτι ηρθα με το μωρο και λεω στον σερβιτορο υπαρχει καποιος χωρος για μη καπνιστες (με σκοπο να κατσει η γυναικα το μωρο και εγω να ερχομαι και απο εκει) και μου λεει δεν υπαρχει πουθενα.
οκ μπορω να σεβαστω τους καπνιστες να εχουν τον χωρο τους αλλα δεν πρεπει να υπαρχει εστω και ενας χωρος για τους αλλους??? εκει μεσα ηταν τεκες χθες....


αν ειμασταν εξω θα ηταν σουπερ

drbig 20-12-10 11:35

Παράθεση:

Αρχική Δημοσίευση από kingrim (Μήνυμα 524688)
ολα καλα παιδια αλλα εγω το βρηκα τραγικο το γεγονος οτι ηρθα με το μωρο και λεω στον σερβιτορο υπαρχει καποιος χωρος για μη καπνιστες (με σκοπο να κατσει η γυναικα το μωρο και εγω να ερχομαι και απο εκει) και μου λεει δεν υπαρχει πουθενα.
οκ μπορω να σεβαστω τους καπνιστες να εχουν τον χωρο τους αλλα δεν πρεπει να υπαρχει εστω και ενας χωρος για τους αλλους??? εκει μεσα ηταν τεκες χθες....


αν ειμασταν εξω θα ηταν σουπερ

Γι αυτό θα έρθεις σπίτι μου, γιατί έχουμε χώρο για μη καπνιστές!

Επίσης, μετά απο πολλά παρακάλια, και αφου ΟΛΟΙ απαξιώσατε να έρθετε να κλαδέψετε τα κοκκινάκια μου, τα κλάδεψα στην μέση απο κάτω και ολα τα κάτω μισά πετάχτηκαν και φυτεύτηκαν οι κορυφές.... μισο ενυδρέιο κλαδέμματα κόκκινα πήγαν στην σακούλα,.... Τι να πω, πολύ large είστε ! :D
-------------------------
Χρηστάρα σε περιμένω, ναι??? :D

stavrakisFR 20-12-10 13:12

καλημερα και απο μενα, δυστηχως δεν μπορεσα να κατεβω χθες στην σαλονικα, αλλα θα ερθω σημερα και για καμια βδομαδουλα....
πιστευω να βρεθω και εγω σε καμια μαζωξη....
γιατι βλεπω πολυ χαβαλε και πολλες ανταλαγες....
σε φυτακια.....
μεσα στην βδομαδα θα εχεις καποιος κανα κλαδεματακι και για μενα??
θα βρησκομαι στον λαγκαδα.....

red rubin 20-12-10 14:10

Παράθεση:

Αρχική Δημοσίευση από drbig (Μήνυμα 524689)
Γι αυτό θα έρθεις σπίτι μου, γιατί έχουμε χώρο για μη καπνιστές!

Επίσης, μετά απο πολλά παρακάλια, και αφου ΟΛΟΙ απαξιώσατε να έρθετε να κλαδέψετε τα κοκκινάκια μου, τα κλάδεψα στην μέση απο κάτω και ολα τα κάτω μισά πετάχτηκαν και φυτεύτηκαν οι κορυφές.... μισο ενυδρέιο κλαδέμματα κόκκινα πήγαν στην σακούλα,.... Τι να πω, πολύ large είστε ! :D
-------------------------
Χρηστάρα σε περιμένω, ναι??? :D

Χρησταρα να πας εεεε!!! Μην ξεχασεις.....

drbig 20-12-10 15:09

Παράθεση:

Αρχική Δημοσίευση από red rubin (Μήνυμα 524758)
Χρησταρα να πας εεεε!!! Μην ξεχασεις.....

Γιατί εσύ δεν θα έρθεις? :D Σκουληκοφωλιάαααααα

red rubin 20-12-10 15:32

Παράθεση:

Αρχική Δημοσίευση από drbig (Μήνυμα 524797)
Γιατί εσύ δεν θα έρθεις? :D Σκουληκοφωλιάαααααα

Με καλεσες???:confused::confused::confused::confused: :confused::confused::confused:
Μετα το dvd και το quicko θα περασω!

nikosm1 20-12-10 15:34

Παράθεση:

Αρχική Δημοσίευση από kingrim (Μήνυμα 524688)
ολα καλα παιδια αλλα εγω το βρηκα τραγικο το γεγονος οτι ηρθα με το μωρο και λεω στον σερβιτορο υπαρχει καποιος χωρος για μη καπνιστες (με σκοπο να κατσει η γυναικα το μωρο και εγω να ερχομαι και απο εκει) και μου λεει δεν υπαρχει πουθενα.
οκ μπορω να σεβαστω τους καπνιστες να εχουν τον χωρο τους αλλα δεν πρεπει να υπαρχει εστω και ενας χωρος για τους αλλους??? εκει μεσα ηταν τεκες χθες....


αν ειμασταν εξω θα ηταν σουπερ

Καλό θα ήταν μέσα στον γενικό χαβαλέ να μήν αποκλείουμε συγχομπίστες Και κυρίως το θέμα του καπνίσματος είναι σοβαρό, γιατί δεν είναι όλοι καπνιστές.


Όλες οι ώρες είναι GMT +2. Η ώρα τώρα είναι 03:38.

Forum engine powered by : vBulletin Version 3.8.8
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Copyright 2000-2016 Greek Aquarists Board

Page generated in 0,05129 seconds with 10 queries