Greek Aquarist's Boards - Φόρουμ συζητήσεων γιά το χόμπυ του Ενυδρείου

Greek Aquarist's Boards - Φόρουμ συζητήσεων γιά το χόμπυ του Ενυδρείου (http://www.aquatek.gr/vb/index.php)
-   Πανελλήνιος Σύλλογος Φίλων του Ενυδρείου (http://www.aquatek.gr/vb/forumdisplay.php?f=18)
-   -   Μηνιαίες Συναντήσεις ΠΣΦΕ-Βόρειος Ελλάδα 2010 (http://www.aquatek.gr/vb/showthread.php?t=35917)

Prokroustis 30-10-10 21:07

Δυστυχώς δε θα μπορέσω αύριο να ρθω τελικά..

olga 30-10-10 21:11

Μαλλον ουτε και γω...:(

akiriazides 30-10-10 21:53

καλα μολις ειπα να ερθω να δωσω κανα φυτο στα παιδια(ποσα παιδια ειπες οτι εισαι κωστα???) δεν θα ερθετε????????

καλα κωστα ελα απο το μαγαζι να παρεις τα φυτα!!!

rookie 31-10-10 00:51

επιτελους θα μπορεσω να ερθω και εγω αυριο δλδ σημερα στην συναντηση και θα χαρω να σας γνωρισο απο κοντα....στο les amis sta carfour δεν θα γινει?

po-pay 31-10-10 00:56

ναι φιλε μου εκει γινεται.

bokostas 31-10-10 07:04

Σήμερα στις 12:00 (με την καινούρια ώρα) συνάντηση στο les amis στα carrefour.

christsos
bokostas
Aλεξης6
drbig
6981giwrgos
dimis george
zipo
aquaman
giannisaek
nikosm1
mikeepidio
jiraiya
lion
Alex_Salonica
posidwnas
po-pay
kingrim -πιθανότητες 10% (παίζεται με συντελεστή 10)
ipertatos
fofaki
panos1972 (παίζεται με συντελεστή 5.000 λόγω παντόφλας):grin:
georgis4
Χ.Α.Ρ.Η.Σ
giannisqq
akiriazides
rookie

Τώρα είναι 11:30, και όχι 12:30, αλλάξτε τα ρολόγια ρεεεε.

Παράθεση:

Αρχική Δημοσίευση από olga (Μήνυμα 501141)
Μαλλον ουτε και γω...:(

Ωραία, για να μπορέσουμε να μιλήσουμε ελεύθερα για τις γυναίκες οδηγούς.:grin:

rookie 31-10-10 19:33

καλησπερα σας σημερα περασα πολυ ωραια και χαρικα που σας γνωρισα και απο κοντα και θα τα ξανα πουμε παλι στην επομενη συναντηση που θα γινει...
:):):):):):):smt041:smt041:smt041:smt041:smt041
ΓΙΑΝΝΗΣ..

Χαραμάδας 31-10-10 19:56

Aλλη μία κεφάτη,επιτυχημένη και πλήρως αποδοτική συνάντηση έγινε σήμερα στο καφέ ''les amis'',από τους φίλους Β.Ελλάδος(φώτο ο mr Χάρης-κατα κόσμο ''drbig''-....όταν θυμηθεί).
Το γέλιο άφθονο,οι απόψεις πολλές και τα συμπεράσματα ακόμη περισσότερα.Κουβέντα για τις Ελληνίδες οδηγούς δεν έγινε γιατί ''αποχώρησε'' νωρίς η εκπρόσωπος τους (βλέπε Όλγα),έγινε όμως (για πολλοστή φορά)κουβέντα για το άν ταιριάζουν οι δίσκοι με τα endlers...:D:D:D...(κάποιοι δεν λένε να το εμπαιδώσουν ;))
Σήμερα πιάσαμε όλη την πλευρά της καφετέριας αφού είχαμε πολλή μεγάλη προσέλευση και απεδείχθη για άλλη μια φορά ότι η ''ψαροκουβέντα'' έχει πολλές συμπάθειες,όσο συχνά κι αν γίνεται:p.
Θα ήθελα προσωπικά να ευχαριστήσω όλους όσους έφεραν φυτά-σαλιγγάρια-ψαράκια και υλικά, τα οποία μοιράστηκαν και βόλεψαν φίλους που τα είχαν ανάγκη.
Να είμαστε καλά μέχρι την επόμενη συνάντηση που λόγο εκλογών μπορεί να αργήσει να γίνει....εκτός κι άν υπάρξει (...λέω τώρα εγώ...) κάποια ''εμβόλιμη'',πρίν ή ανάμεσα στις δύο Κυριακές των εκλογών...:D:D:D... ίδωμεν.

Prokroustis 31-10-10 20:03

Μία το Σάββατο 6 να μη γίνει...; :)

drbig 31-10-10 20:29

Παράθεση:

Αρχική Δημοσίευση από christsos (Μήνυμα 501519)
Aλλη μία κεφάτη,επιτυχημένη και πλήρως αποδοτική συνάντηση έγινε σήμερα στο καφέ ''les amis'',από τους φίλους Β.Ελλάδος(φώτο ο mr Χάρης-κατα κόσμο ''drbig''-....όταν θυμηθεί).
Το γέλιο άφθονο,οι απόψεις πολλές και τα συμπεράσματα ακόμη περισσότερα.Κουβέντα για τις Ελληνίδες οδηγούς δεν έγινε γιατί ''αποχώρησε'' νωρίς η εκπρόσωπος τους (βλέπε Όλγα),έγινε όμως (για πολλοστή φορά)κουβέντα για το άν ταιριάζουν οι δίσκοι με τα endlers...:D:D:D...(κάποιοι δεν λένε να το εμπαιδώσουν ;))
Σήμερα πιάσαμε όλη την πλευρά της καφετέριας αφού είχαμε πολλή μεγάλη προσέλευση και απεδείχθη για άλλη μια φορά ότι η ''ψαροκουβέντα'' έχει πολλές συμπάθειες,όσο συχνά κι αν γίνεται:p.
Θα ήθελα προσωπικά να ευχαριστήσω όλους όσους έφεραν φυτά-σαλιγγάρια-ψαράκια και υλικά, τα οποία μοιράστηκαν και βόλεψαν φίλους που τα είχαν ανάγκη.
Να είμαστε καλά μέχρι την επόμενη συνάντηση που λόγο εκλογών μπορεί να αργήσει να γίνει....εκτός κι άν υπάρξει (...λέω τώρα εγώ...) κάποια ''εμβόλιμη'',πρίν ή ανάμεσα στις δύο Κυριακές των εκλογών...:D:D:D... ίδωμεν.

Φωτογραφίες μάλλον αυριο!!! Χρήστο ηταν πολύ ομορφα όντως... μας έλλειψαν ο paco και ο Κλεοβουλος αλλα και όσους δεν θυμάμαι..., χαρήκαμε που είδαμε τα καινούργια μας μέλη εγγεγραμμένα στο φορουμ αλλά και όχι! :D

red rubin 31-10-10 20:35

Παράθεση:

Αρχική Δημοσίευση από drbig (Μήνυμα 501536)
Φωτογραφίες μάλλον αυριο!!! Χρήστο ηταν πολύ ομορφα όντως... μας έλλειψαν ο paco και ο Κλεοβουλος αλλα και όσους δεν θυμάμαι..., χαρήκαμε που είδαμε τα καινούργια μας μέλη εγγεγραμμένα στο φορουμ αλλά και όχι! :D

Αφου δεν θυμασαι γι` αυτο καποιοι δεν ερχονται.....φιλαρακι του ''χαραμαδα''.zw

drbig 31-10-10 20:37

Παράθεση:

Αρχική Δημοσίευση από red rubin (Μήνυμα 501543)
Αφου δεν θυμασαι γι` αυτο καποιοι δεν ερχονται.....φιλαρακι του ''χαραμαδα''.zw

Κάποιους δεν θυμάμαι και κάποιους δεν αναφέρω για να δω αν παρακολουθούν το θέμα :D.. Ποιος είναι ο χαραμάδας???:confused::confused::confused:

red rubin 31-10-10 21:28

Παράθεση:

Αρχική Δημοσίευση από drbig (Μήνυμα 501546)
Κάποιους δεν θυμάμαι και κάποιους δεν αναφέρω για να δω αν παρακολουθούν το θέμα :D.. Ποιος είναι ο χαραμάδας???:confused::confused::confused:

Αυτος που οταν παει να περασει παιρνει μαζι του καφεδες και κουλουρακια!!
Νομιζει οτι ειναι γκαπυ και χωραει παντου. Εχει ενα φιλο που αντι για γαλα στον καφε βαζει easy-carbo!!! :D:D:D:D:D:D
Παει καπου το μυαλο σου???

fofaki 31-10-10 21:34

χαρηκα και εγω που σας γνωρισα παιδια!!!θελω να ευχαριστησω τον drbig για τα φυτα και τον 6981giwrgo για τα applesnails!!!και φυσικα ολους τους υπολοιπους για την ομορφη παρεα!!!!!

Χαραμάδας 31-10-10 22:42

Παράθεση:

Αρχική Δημοσίευση από drbig (Μήνυμα 501546)
Ποιος είναι ο χαραμάδας???

Για μένα λέει το ''κόκκινο διαμάντι'':smt036.
Εεεεε.....να τις προάλλες που πίναμε καφέ,''πιάστηκα'' στο σκαμπό και είπα να πάω απέναντι στον καναπέ.Ο χώρος στενός αλλά εγώ βρήκα μια ''χαραμάδα'' δίπλα στον Γιωργάκη και πέρασα...:D:D:D...ατυχώς όμως ''πήρα μαζί μου'' τον καφέ και τα κουλουράκια του.:smt013:smt013:smt013 ...... και γυρνάω και του λέω....:smt045:smt045:smt045...''βρίσκω κάτι χαραμάδες και περνάω''...και του 'μεινε.
Με κοροϊδεύει γιατί είμαι κοκαλιάρης και χωράω παντού...:smt110:smt110:smt110...ενώ ''ζηλεύει'' και το φυσικό κορμί μου...:D:D:D.

olga 31-10-10 23:37

Θα ηθελα να πω και γω κατι με τη σειρα μου...ΒΡΕ ΠΑΛΙΟΓΚΑΝΤΕΜΗΔΕΣ......μπορει να μην προλαβε να γινει η κουβεντα για τις ελληνιδες οδηγους,φτανουν ομως τα οσα ειπατε την ωρα που εφευγα...500 μετρα δεν προλαβα να κανω,βγαινει καποιος απλας απο ενα στοπ.Καλα που τα φρενα και ΑΒS που δουλεψαν ρολο'ι'(ευτυχως που δεν ημουν με το δικο μου παλαιολιθικο αμαξι),αλλα το μπαμ σαν να το ακουω ακομαzwzwzwzw
Ευτυχως μια γρατζουνιτσα στον προφυλακτηρα του μονο και με συνοπτικες διαδικασιες μπηκαμε ξανα στα αμαξια και φυγαμε.
Σας ευχομαι ενα υπεροχο ξεκαρδιστικο βραδακι...:smt019:smt019

kingrim 31-10-10 23:39

σας φαγανε τα γουρουνια λολλλλλλλλλλλλλλλλλλλλλλλλ :ρ

giannisaek 31-10-10 23:49

Παράθεση:

Αρχική Δημοσίευση από christsos (Μήνυμα 501519)
έγινε όμως (για πολλοστή φορά)κουβέντα για το άν ταιριάζουν οι δίσκοι με τα endlers...:D:D:D...(κάποιοι δεν λένε να το εμπαιδώσουν ;))

Όντως απ' ότι κατάλαβα από την συζήτηση ταιριάζουν. :smt045:smt045:smt045:smt045

Παράθεση:

Αρχική Δημοσίευση από christsos (Μήνυμα 501609)
Με κοροϊδεύει γιατί είμαι κοκαλιάρης και χωράω παντού...:smt110:smt110:smt110.

Παράθεση:

Αρχική Δημοσίευση από olga (Μήνυμα 501620)
Σας ευχομαι ενα υπεροχο ξεκαρδιστικο βραδακι...:smt019:smt019

Πολύ γλώσσα πέφτει ρε παιδιά….:smt120 Τι γίνεται; :grin:

6981giwrgos 01-11-10 00:43

και εγω περασα παρα πολυ ωραια και χαρικα που σας γνωρισα και απο κοντα..:):):)
θελω να ευχαριστησω τον bockosta για τα κλαδεματα που μου εδωσε τον Αλεξη για τον sp3 και ολους τους υπολιπους για την ωραια παρεα τους...:smt020:smt020:smt020
τα λεμε στην επομενη συνατηση..:grin::grin::grin::smt052:smt052

bokostas 01-11-10 04:07

Εμείς σε ευχαριστούμε Γιώργο που ξεσηκώθηκες και ήρθες από Καβάλα και μάλιστα φορτωμένος με κλαδέματα και μηλοσαλίγκαρα, που εκτιμήσαμε δεόντως όπως είδες.

Όλγα είμαι σίγουρος ότι έφταιγε ο άλλος και όχι εσύ, παρόλο που ήσουν αφηρημένη γιατί σκεφτόσουν αν πρέπει να δώσεις τα φουρκάτα στον Πάνο,
ο οποίος μας έλεγε ότι για 6η συνεχόμενη φορά σύνδεσε ανάποδα την εισαγωγή και την εξαγωγή στο φίλτρο του και αναρωτιόταν γιατί δεν δουλεύει.:D

kingrim 01-11-10 07:23

Παράθεση:

Αρχική Δημοσίευση από bokostas (Μήνυμα 501706)
ο οποίος μας έλεγε ότι για 6η συνεχόμενη φορά σύνδεσε ανάποδα την εισαγωγή και την εξαγωγή στο φίλτρο του και αναρωτιόταν γιατί δεν δουλεύει.:D


:smt120:smt120:smt120 πες μου οτι κανεις πλακα....:D

panos1972 01-11-10 09:48

Παράθεση:

Αρχική Δημοσίευση από olga (Μήνυμα 501620)
βγαινει καποιος απλας απο ενα στοπ.Καλα που τα φρενα και ΑΒS που δουλεψαν ρολο'ι'(ευτυχως που δεν ημουν με το δικο μου παλαιολιθικο αμαξι),αλλα το μπαμ σαν να το ακουω ακομα
Ευτυχως μια γρατζουνιτσα στον προφυλακτηρα του μονο και με συνοπτικες διαδικασιες μπηκαμε ξανα στα αμαξια και φυγαμε.
Σας ευχομαι ενα υπεροχο ξεκαρδιστικο βραδακι...:smt019:smt019

Άκουσες ΜΠΑΜ; Παίζει να έσπασαν οι βάσεις (και τα κουμπώματα) από τον προφυλακτήρα ή τουλάχιστον να στράβωσε η τραβέρσα....

Οι κλασικές κρυφές ζημιές....
-------------------------
Παράθεση:

Αρχική Δημοσίευση από kingrim (Μήνυμα 501719)
:smt120:smt120:smt120 πες μου οτι κανεις πλακα....:D

Όποιος νύχτα περπατεί....
Ξεκίνησα να στήνω αφου κοιμήθηκαν όλοι (23:30) και τελείωσα (σχεδόν) στις 3:30. Ε! όλο και κανένα λαθάκι γίνεται καμιά φορά! :D

Τελικά στις συγκεντρώσεις γινόμαστε όλο και πιο πολλοί... και παντός ώρας, συχνότητας και καιρού!!!

mikeepidio 01-11-10 11:52

Περάσαμε σούπερ!!!
Ευχαριστώ πολύ για τα σαλιγκάρια παιδιά!!!

georgis4 01-11-10 12:01

Σαλιγκαροπαζαρο κανονικο,μεχρι και ο σερβιτορος *φορτωθηκε* μερικα....:D
Καλα ηταν τελειος καιρος και πολυ γελιο :)

dimis_george 02-11-10 00:25

κ γω παιδια περασα παρα πολυ ωραια!!!ολα τα παιδια πολυ καλα,φιλικα κ ευγενεστατα!!πααααρα πολυ ωραια παρεα ειμασταν..πραγματικα χαρηκα παρα πολυ που σας γνωρισα κ απο κοντα!!να ευχαριστησω κ γω με την σειρα μου τον bokosta για τα κλαδεματα που μου χαρισε,τον 6981giwrgos που ηρθε απο την Καβαλα με ενα σωρο μηλοσαλιγκαρα,τον Κωστη απο το azores που εκανε τον κοπο να μου φερει καποια πραγματακια απο το μαγαζι,τον poseidwna για τις γαριδουλες αλλα κ για τις συμβουλες του περι εξυπνων αγορων,ξερει αυτος,τις οποιες κ θα ακολουθησω,κ ολα τα παιδια της παρεας...κ εννοειτε πως θα τα ξαναπουμε απο κοντα συντομα!αντε περιμενουμε κ φωτο..

υ.γ να πω πως παρακαλουσα τον christsos να παμε να κερασω στην ταβερνα,μιας κ νεος στις συναντησεις,κ αυτος δεν ηθελε!!βρε τι τον τραβουσα,τι τον εσπρωχνα(να τον σηκωσω δεν μπορουσα:D)για να παμε κ αυτος συνεχεια οχι κ οχι!!!τι να πω?μια φορα γινονται αυτα...:smt020:smt020:smt020

bokostas 02-11-10 02:06

Παράθεση:

Αρχική Δημοσίευση από dimis_george (Μήνυμα 502234)
υ.γ να πω πως παρακαλουσα τον christsos να παμε να κερασω στην ταβερνα,μιας κ νεος στις συναντησεις,κ αυτος δεν ηθελε!!βρε τι τον τραβουσα,τι τον εσπρωχνα(να τον σηκωσω δεν μπορουσα:D)για να παμε κ αυτος συνεχεια οχι κ οχι!!!τι να πω?μια φορα γινονται αυτα...:smt020:smt020:smt020

:smt044:smt044 Ε όχι και να μη σηκώνεται ο ...χαραμάδας, υπερβάλλεις.:D

Τις φωτό τις περιμένουμε από χθες κύριε Χάρη, είχες πει για σήμερα, αλλά...:smt069

Κι εμείς χαρήκαμε που σε γνωρίσαμε Γιώργο κι εσένα και τα άλλα παιδιά, ελπίζω να μας ξανάρθετε.

drbig 02-11-10 11:29

Φωτορεπορταζ απο τον έγκριτο φωτορεπόρτερ beaukosta
 
6 Συνημμένο(α)
Φωτορεπορταζ απο τον έγκριτο φωτορεπόρτερ beaukosta, δια κάμερας δρα.μεγάλου. :D

drbig 02-11-10 11:30

6 Συνημμένο(α)
Και συνεχίζομεν ακάθεκτοι...

tsoum 02-11-10 14:01

Βρείτε τον λέοντα με την περήφανη χαίτη!

bokostas 02-11-10 14:22

Παράθεση:

Αρχική Δημοσίευση από tsoum (Μήνυμα 502406)
Βρείτε τον λέοντα με την περήφανη χαίτη!

http://www.aquatek.gr/vb/picture.php...pictureid=3005

Κερδίζω τίποτε???:)

Άθλιες οι φωτό Χάρη, πέτα την τη μηχανή.:D


Όλες οι ώρες είναι GMT +2. Η ώρα τώρα είναι 03:29.

Forum engine powered by : vBulletin Version 3.8.8
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Copyright 2000-2016 Greek Aquarists Board

Page generated in 0,11307 seconds with 10 queries