Greek Aquarist's Boards - Φόρουμ συζητήσεων γιά το χόμπυ του Ενυδρείου

Greek Aquarist's Boards - Φόρουμ συζητήσεων γιά το χόμπυ του Ενυδρείου (http://www.aquatek.gr/vb/index.php)
-   Πανελλήνιος Σύλλογος Φίλων του Ενυδρείου (http://www.aquatek.gr/vb/forumdisplay.php?f=18)
-   -   Συναντηση Θεσσαλονικεων (http://www.aquatek.gr/vb/showthread.php?t=4928)

mikenuke 25-12-03 23:10

H συναντηση θα γινει την:

Παρασκευη 26/12/2003 και ωρα 19:00 το απογευμα
στην καφετερια Seaworld στην Ανθεων,
βρισκεται πριν τον Αμαζονιο και απεναντι απο το Petsmart και το βενζιναδικο.

Κριμα που δεν θα εισαι Βαγγελη γιατι σκεφτομουνα να λεγαμε τιποτα σχετικα με τον συλλογο.

sv2fpi 26-12-03 13:19

Καταρχην σε ολους ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ και ελπιζω ο καινουργιος χρονος να ανανεωσει με με οτι καλυτερο τα ενυδρεια μας.

Θελω να ερθω στην συναντηση αλλα επειδη ειναι η πρωτη φορα δεν γνωριζω κανεναν και μην γινω ρεζιλι μεσα στο μαγαζι. Πως θα σας αναγνωρισω?

mikenuke 26-12-03 17:17

Θα μπεις μεσα και θα δεις μια παρεα που με μια ματια θα μοιαζει να ειναι αταιριαστη! :lol: :lol: :lol:

Σου στελνω και με πμ το τηλεφωνο μου. Οποιος αλλος θελει ας μου στειλει με πμ το κινητο του και εγω θα ελεγξω πριν φυγω τα μυνηματα μου για να δω το νουμερο του και να του στειλω μυνημα για να ξερει και αυτος το δικο μου νουμερο.

michalis 21-01-04 17:13

Την καλησπέρα μου σε όλους τους θεσσαλονικείς χομπυστες. Αν και καινουργιος (και άπειρος από ενυδρεία), μέχρι στιγμής δεν μπόρεσα να έρθω σε κάποια συνάντηση, να σας γνωρίσω και να πάρω χρήσιμες συμβουλές. Δυστυχώς τα Σαββατοκύριακα δουλεύω πολύ (έχω 3 δουλειές) και είναι δύσκολο να έρθω. Στο επόμενο σας ραντεβού θα προσπαθήσω να είμαι και εγώ.

mikenuke 26-01-04 20:10

Προς ολους τους Θεσσαλονικεις
 
Λοιπον εχει αρχισει να ψηνεται νεα συναντηση, μιας και εκφρασανε την επιθυμια παλαια και νεα μελη.
Λεμε να το κανουμε ή αυριο Τριτη ή μεθαυριο Τεταρτη.

Παρακαλουνται οι ενδιαφερομενοι να δηλωσουνε συμμετοχη γρηγορα! Και να προτεινουνε μερη για τον καφε μας.

lasal 27-01-04 01:11

Γιατί δεν το κάνεις σάββατο όπως συνήθως?
Τότε βολεύει τους περισσότερους.
Ασε που πρέπει να το δούνε και τα μέλη που αργούν να μπούν εδώ
Ασε που υπάρχει και ειδικός λόγος.....
Εχω ενα μικρό surprise για mikenuke kai discusman
Μέρος για συνάντηση θα προτείνω αύριο.

mikenuke 27-01-04 01:40

Γι'αυτο ξεκινησε παλι η συζητηση για να βρουμε την χρυση τομη!

Εχω ομως την εντυπωση οτι ο thediscusman δεν μπορει ΣΚ εκτος αν αυτο ισχυε για το περασμενο ΣΚ.

Εκπληξη?Αν σου πω οτι εχουμε και εμεις για σενα μια 2πλη εκπληξη?!!! Θα τα πουμε στο MSN ομως αυτα.

Για πειτε και οι υπολοιποι ποτε σας βολευει?

salcon 27-01-04 02:13

Κουτσομποληδεεεεεες :D :D :D :D :twisted:

mikenuke 27-01-04 02:23

Παράθεση:

Αρχική Δημοσίευση από salcon
Κουτσομποληδεεεεεες :D :D :D :D :twisted:

Τι θα κανουμε μ'αυτον ρε λασαλ?

Σαλκον δεν αφηνεις τα σχολιακια να μας πεις ποτε βολευεσαι? :lol:
αντι γιατι εσυ μας ξεσηκωσες αυτη τη φορα.

sv2fpi 27-01-04 02:25

Για οποιο σαββατο απογευμα ειμαι μεσα και εχω και εγω κατι που θα χρειαστει σε αρκετους απο εμας.
mikenuke επειδη μπορει να μην μπω καποια στιγμη η να ξεχασω να κοιταξω σε παρακαλω ενημερωσε με μεσω κινητου ξερεις εσυ.

salcon 28-01-04 02:53

Λοιπον για το ερχομενο Σαββατο το απογευμα γυρω στις 6 30-7 00
ελπιζω να βολευει αρκετους.Ελπιζω να γραψουν και αλλα μελη αν μπορεσουν να ερθουν να τους γνωρισουμε.Για να δουμε.

nhreas 28-01-04 04:42

ποτε δεν μπορω σαβατοκυριακο!!κριμα .καμια καθημερινη απογευμα οποτε θελετε!! :cry: :cry:

george 28-01-04 11:29

Δυστηχως το Σ/Κ θα ειμαι στην Αθηνα για δουλειες !
Τα λεμε απο κοντα καποια αλλη φορα.

lasal 28-01-04 14:32

Δηλαδή αν το κάνουμε παρασκευή απόγευμα θα σας βολέψει και τους δύο? nhreas & george.
Αυτήν την φορά το συζητάμε μια βδομάδα πριν για να έχουμε μεγαλύτερη προσέλευση.
Θα βγάλω......απουσιολόγιο. zw

salcon 28-01-04 15:17

Εγω μεσα και για παρασκευη εκτος απροοπτου.
Απο μενα τελος.Αποφασηστε.

mikenuke 28-01-04 16:16

Εστειλα ΠΜ σε ολους εκτος απο 5 τελευταιους γιατι συμπληρωθηκε το οριο μου για σημερα,οποτε μαλλον αυριο θα ολοκληρωθει και αυτη η διαδικασια.

Οσο για το που και ποτε μπορουμε να το συζητησουμε μεχρι και αυριο βραδυ χωρις προβλημα, μιας και μετα θα πρεπει να αποφασισουμε ωστε να μην ειναι τελυταια στιγμη.

sv2fpi 28-01-04 23:03

Ρε παιδια ελεος εγω σχολαω καθε μερα απο την δουλεια στις 5 που να κατεβω στην πολη στις 6.30
Τουλαχιστον λιγο πιο αργα εαν μπορει να γινει η συναντηση θα ηταν καλυτερα.
Ελπιζω να μπορουμε ολοι για λιγο πιο αργα 7.30-8.00 Παρασκευη 30/1/04 ή 7/2/04 .

michalis 29-01-04 06:49

Δυστυχώς και εγώ Παρασκευή δουλεύω από 4 μέχρι 2 (το βράδυ) και Σαββάτο επίσης από το πρωί μέχρι αρκετά αργά :( . Είναι αρκετά δύσκολο να βρούμε μια μέρα/ώρα που να βολεύει όλους. Next time!

thediscusman 29-01-04 11:35

Εγώ είμαι ελεύθερος και Παρασκευή και Σάββατο.
Θα είμαι σίγουρα στη συνάντηση αυτή τη φορά.
Α και η έκπληξη Ισχύει Γιάννη...

nhreas 29-01-04 14:24

μπα δυσκολα ειμαι το τριημερο .μονο καθημερινη.κριμα .τουλαχιστον καποια φορα καντε και μια συναντηση δευτερα ,τεταρτη.

fidel 29-01-04 15:14

Ενημερώθηκα και εγώ για τη συνάντηση. Να ξέρετε ότι θα μπορώ να έρθω ότι ώρα θέλετε και μπορείτε οπότε να με θεωρείται σίγουρο στην παρέα σας. Επιτέλους να γνωρίσω και άλλους ανθρώπους εκτός του γνωστού κιχλιδα που με έμπλεξε.

ΙΧΘΥΣ 29-01-04 17:09

Ευχαριστώ για την πρόσκληση δεν ξέρω αν θα μπορέσω να έρθω πάντως θα προσπαθήσω γιατί θέλω κι εγώ πολλή να σας γνωρίσω

lasal 30-01-04 02:50

Λοιπόν
Η συνάντηση θα γίνει αύριο παρασκευή στην καφετερία Manray δίπλα απο το lido και απέναντι απο την express service στις 7 η ώρα.
Στο πατάρι.
Αν έχει κανείς αντίρηση προλαβαίνουμε να κάνουμε αλλαγή μέχρι αύριο το μεσημέρι.
Αν υπάρχουν λόγοι ανωτέρας βίας πχ.(πεθερά με πλάστη) :wink:
Το πολύ πολύ να γίνει το σάββατο.
ΥΓ.
Η καφετερία βρίσκεται με κατεύθυνση τον παραλιακό δρόμο του ποσειδωνίου.
(Αν έχεται πρόβλημα προσανατολισμού ρωτείστε και κανένα ταξιτζή) zw

michalis 30-01-04 03:34

Στην προηγούμενη καφετέρια πριν το manray, δουλεύω εγώ 7:30 !!! Αν προλάβω, θα έρθω να σας πω έστω ένα γεια.

salcon 30-01-04 12:29

Γιατι να μην ερθουμε εκει?Αν ειναι ανετα :D
Πολυ in σας βλεπω.Νεολαιααααααα.

fidel 30-01-04 14:03

Για να δούμε πως διασκεδάζουν οι νεολαίοι. Μέσα.

sv2fpi 30-01-04 15:45

Εγω ειμαι μεσα αλλα μαλλον λιγο πιο αργα κατα τις 8 περιπου.
Τελικα που ομως manray η διπλα?

Efi 30-01-04 15:49

Καλημερούδια!
 
Παιδιά κι εγώ ενημερώθηκα με PM και ευχαριστώ πολύ που με σκεφτήκατε lasal και salcon! Θα προσπαθήσω να έρθω (εκτός απροόπτου) θα χαρώ να σας γνωρίσω από κοντά! Σήμερα στις 19.00, στο Manray έτσι; http://smilies.sofrayt.com/%5E/_950/curtsey.gif

thediscusman 30-01-04 15:52

Και εγώ θα έρθω σίγουρα.
Τα λέμε :wink:

salcon 30-01-04 16:40

Manray, τελος.


Όλες οι ώρες είναι GMT +2. Η ώρα τώρα είναι 06:12.

Forum engine powered by : vBulletin Version 3.8.8
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Copyright 2000-2016 Greek Aquarists Board

Page generated in 0,02459 seconds with 10 queries