Greek Aquarist's Boards - Φόρουμ συζητήσεων γιά το χόμπυ του Ενυδρείου

Greek Aquarist's Boards - Φόρουμ συζητήσεων γιά το χόμπυ του Ενυδρείου (http://www.aquatek.gr/vb/index.php)
-   Πανελλήνιος Σύλλογος Φίλων του Ενυδρείου (http://www.aquatek.gr/vb/forumdisplay.php?f=18)
-   -   Μηνιαια συναντηση του Νοεμβρη !! (http://www.aquatek.gr/vb/showthread.php?t=9433)

Pritanis 07-11-05 23:41

Που ησουν και σε εψαχνα ;;;;; Εγω απο Θεσσαλονικη κατεβηκα και ολοι με αγκαλιασαν και δεν αισθανθηκα ουτε λεπτο απομονωμενος και γνωρισα τουλαχιστον 15 ατομα και εσυ ρε Γιωργο ειδες πηγαδακια και αισθανθηκες ασχημα;;;; Τουλαχιστον τρια ατομα σε ψαχναμε (George, Netblues, Pritanis) και σε περιμεναμε πως και πως....... Μηπως εσυ απεφυγες να γνωρισεις τα παιδια ;;;;;;

Celda 07-11-05 23:43

Η ηλικία δεν παίζει ρόλο, αλλά η εξυπνάδα...εκεί λιγοι υπερτερούν:smt043

γαυρος 07-11-05 23:46

το μικροι / μεγαλοι ειναι μεταφορικο !! :smt110:smt110

ειναι λαικη ρησση η οποια εχει πιο πολυ βαθος απο οτι δειχνει!!
φυσικα θελει και την απαιτουμενη προσοχη για να γινει αντιληπτή!! ;-);-)

αλλα μην χαλαμε το τοπικ!!

πισω στο μητινκ παλι!!
πως σας φανηκε??

Pritanis 07-11-05 23:52

Φιλε Ahar, ξεχασα να σου πω περαστικα.....ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ;):smt055

netblues 08-11-05 09:14

Καλα, περα απο το γεγονος οτι ο Τολης τουλαχιστον πηγαινε πανω κατω σαν φρουρος στον αγνωστο στρατιωτη, και διαφοροι αλλοι κυκλοφορουσαν.
Και αφου ειχες παρεα, κατσε σε ενα τραπεζι, παραγγειλε καφε και παρακολουθα. Αργα η γρηγορα καποιος θα σε ανακαλυψει...
:smt075

george 08-11-05 09:25

Παράθεση:

Αρχική Δημοσίευση από halvas69
ΥΓ Πρέπει να μεταφερθούν αυτά τα posts περί Αθήνας, χαλάσαμε το Β.Ε.

Βρε ουστ !
Εξω απο εδω !! :D

lasal 08-11-05 10:01

Το μαμήσατε
Νόμιζα πως ήμουν σε λάθος ποστ.
:smt119:smt099
Φυσικά βλέποντας τον Βρούτο μπερδεύτηκα και........ στο άλλο ποστ.
Φτου γμτ γεράματα

mikenuke 08-11-05 10:02

Ενας μοδερατορ να το κανει επειγοντος split και merge εκει που πρεπει.

Pritanis 08-11-05 10:12

Δεν φανταζομαι να ειμαι εγω ο Βρουτος;;;;;;;; Πιο πολυ σε Τζεημς Μποντ φερνω......Πηγα να κατασκοπευσω οχι να προδωσω...........

ahar 08-11-05 10:58

3 Συνημμένο(α)
και για να μην ξεχνίωμαστε!


(εαν προσεξετε στο βαθος "δεξα" ειναι και μια ψυχη στην όποια ο φακος δεν μπορεσε να αντισταθει )


Και φυσικα και επι το έργον η εν λόγω ψυχη....

Καθως και αποδειξη γιατην χρήση 15 κιλων μοσχαρισιας μπριζόλας στα αφρατα μαγουλάκια του!!!!:D:D:D:D

george hmmy 08-11-05 11:15

Αφού θα μεταφερθούν δεν έχουμε πρόβλημα, γράφουμε άφοβα! :D Λοιπόν, πήγα και συστήθηκα, όπως με παρότρυνει και ο φίλος γαύρος, αλλά έπεσα ή σε "λάθος" παρέα ή σε ακατάλληλη στιγμή στην παρέα και για αυτό δεν μου δόθηκε η στοιχειώδης σημασία. Ίσως φταίει και το γεγονός ότι ο φίλος που είχα έρθει είναι άσχετος με το χόμπι μας και με έπεισε πιο εύκολα από όσο έπρεπε να φύγουμε. Αφού στην επόμενη συνάντηση θα είναι ο φανταστικός μου πατέρας δε φοβάμαι τίποτα, θα καθαρίσει για πάρτη μου! Και φίλε πρύτανη δεν αισθάνθηκα άσχημα ούτε απέφυγα κανέναν αλλά καθότι "φατσικά" ξέρω μόνο τον Τόλη (καλά είδα και "ξέρω" και κάτι άλλους αλλά θα έτρωγα μαστίγωμα έτσι και μιλούσα:D :D :D ) τι θα του έλεγα? Γεια σου Τόλη είμαι ο αυτός? Ίσως επειδή ήρθα καθυστερημένα κι οι παρέες είχαν γίνει για αυτό να μην ενσωματώθηκα εύκολα σε κάποια. Next time, νέοι είμαστε! (κάποιοι τουλάχιστον+-6)

Giorgos 08-11-05 12:06

Άλεξ, μήπως η αστάθεια στις φωτογραφίες σου επηρεάστηκε από το τραυματισμένο σου πόδι; :smt081
(που είναι η δραμαμίνες?!?!?!) :smt030

mikenuke 08-11-05 12:08

Aυτο ακριβως, για σας ειμαι ο ταδε.
Εγω ετσι εκανα, στην ΓΣ οταν ειχα παει, και δεν ηξερα κανεναν μα κανεναν!Θελει θρασσος!

Tolis 08-11-05 12:41

Ετσι ετσι κανουν ολοι, γεια σας ειμαι ο ταδε και ειμαι καλα λενε....

ahar 08-11-05 12:46

Παράθεση:

Αρχική Δημοσίευση από Giorgos
Άλεξ, μήπως η αστάθεια στις φωτογραφίες σου επηρεάστηκε από το τραυματισμένο σου πόδι; :smt081
(που είναι η δραμαμίνες?!?!?!) :smt030

Οχι ... η μηχανη έκανε αυτοματα focus στον Γαυρο , και όταν τραβουσα αποκλειστηκα αυτον , ήταν τόση η ακτινοβολος προσωπηκότητα του που πεταγε εκτός φόκους τον φακο


Όλες οι ώρες είναι GMT +2. Η ώρα τώρα είναι 20:01.

Forum engine powered by : vBulletin Version 3.8.8
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Copyright 2000-2016 Greek Aquarists Board

Page generated in 0,01603 seconds with 10 queries