Greek Aquarist's Boards - Φόρουμ συζητήσεων γιά το χόμπυ του Ενυδρείου

Greek Aquarist's Boards - Φόρουμ συζητήσεων γιά το χόμπυ του Ενυδρείου (http://www.aquatek.gr/vb/index.php)
-   Πανελλήνιος Σύλλογος Φίλων του Ενυδρείου (http://www.aquatek.gr/vb/forumdisplay.php?f=18)
-   -   Συναντηση Θεσσαλονικεων (http://www.aquatek.gr/vb/showthread.php?t=4928)

salcon 21-07-03 14:33

19:30 στο desing στην κρηνη.

lasal 21-07-03 14:37

Παράθεση:

Αρχική Δημοσίευση από salcon
19:30 στο desing στην κρηνη.

Design αρετσού καλαμαριάς.
:)

mikenuke 22-07-03 16:02

Αντε ρε παπαρατσι!
Σε βλεπω μεσα και περιμενω να γραψεις τα νεα της συναντησης αλλα τιποτα! πως να μην αυξανει ο αριθμος των ποστ μου μετα! :lol:

Η συναντηση εγινε και ειμασταν οι εξης:

paparatsi
mikenuke
lasal
salcon
halvas69

Τα πραματα εκτυλιχθηκαν χαλλλαρα... με τη συζητηση να μην μονοπωλειται απο ενυδρειακα θεματα μιας και καθε λιγο περνουσαν απο μπροστα μας ενα σωρο ξαναμενα θυληκα ψαρακια με τα μινακια τους, και προτιμουσαμε να χαζεψουμε το ερωτικο παιχνιδι!!!
( Ωχ...εχουμε ξεφυγει!!! )

Ας μας πει και ο Halvas τις εντυπωσεις του απο την παρεα και την Θεσσαλονικη με τα "ωραια" τις :wink:

paparatsi 22-07-03 16:22

Παράθεση:

Τα πραματα εκτυλιχθηκαν χαλλλαρα... με τη συζητηση να μην μονοπωλειται απο ενυδρειακα θεματα μιας και καθε λιγο περνουσαν απο μπροστα μας ενα σωρο ξαναμενα θυληκα ψαρακια με τα μινακια τους, και προτιμουσαμε να χαζεψουμε το ερωτικο παιχνιδι!!!
Μην τα λεμε αυτα γιατι θα τους εχουμε καθε τρεις και λιγο μεσα στα ποδια μας ολους τους νοτιο ελλαδιτες για κοκο
:twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

George-A 22-07-03 22:23

Παράθεση:

Αρχική Δημοσίευση από mikenuke
..... ξαναμενα θυληκα ψαρακια με τα μινακια τους ....

Βρε αθεόφοβε, ξεχνάς ότι κάποιοι είναι παντρεμένοι;
Ξέρεις τι θα γίνει αν αυτά πέσουν σε κάποια μάτια που δεν πρέπει;;;

Που θα πάει .... θα μάθεις!!!

http://burns.thefinaldimension.org/c...m/goldfish.gif

Entreri1221 22-07-03 22:26

Παράθεση:

Αρχική Δημοσίευση από paparatsi
Μην τα λεμε αυτα γιατι θα τους εχουμε καθε τρεις και λιγο μεσα στα ποδια μας ολους τους νοτιο ελλαδιτες για κοκο
:twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

Nαι λες και δεν το
ξεραμε. Εσας περιμεναμε να μας το αποκαλυψετε :lol: :lol: :lol: :lol:

lasal 23-07-03 11:06

Το τερπνόν μετά του οφελίμου.
Οποιος έχει την δυνατότητα ας έρθει θεσσαλονίκη σε κάποια συνάντηση για Ενυδρειακά θέματα και........οτι προκύψει.
Στην επόμενη συνάντηση θα φροντίσω να έχω και κολλύριο μαζί μου για παν..........οφθαλμόλουτρον.

Φίλε paparatsi
Δες το αλλιώς το θέμα, δες το σαν........ κίνητρο.
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Φίλε Halva
Την επόμενη φορά θα καθήσω απο την άλλη πλευρά
Μην στραβολεμιάσουμε κιόλας.
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Φίλε mikenuke
Γιατί έχω την εντύπωση ότι μας τράβηξες φωτογραφία? Ξέρεις εσυ!!
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Φίλε salcon
Νομίζω πως κάποια στιγμή αναφέρθηκες σε κιχλίδες που φορούσανε μίνι.
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Φίλε εαυτέ μου
σε τσάκωσα να βάζεις κολλύριο φθάνοντας σπίτι
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Καινούργιο είδος ψαριου=Μίνι Κιχλίδες θεσσαλονίκης
να κάνω καινούργιο post??????
Φίλε γαύρε μόνον εσυ έλειπες απο την παρέα μας :D

γαυρος 24-07-03 01:16

ελειπα εγω για να δεσει το σιροπι???σοβαρη κουβεντα θα καναμε.. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
αν καταλαβα καλα ηταν ο χαλβας εκει??? :cry: :cry: :cry: :cry:
Γιαννη τον πηρατε ενα βαρελι ουζο?? :wink: :wink: :wink:
Παντως για να ειμαι ειλικρινης επειδη εδω στη λευκαδα περναω χαλια-υποφερω,αλλα ειμαι μαζοχας και μαρεσει,δυσκολα θα αλλαζα ενα μπανακι εδω με το να φαω στη μαπα χαλβα και σαλκον !!
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Πρεπει να ερθουμε με τον προεδρο στα πλαισια της -βιντεοσκοπησης ενυδρειων για τον συλλογα-να δουμε απο κοντα αυτα τα :wink: :wink: :wink: :wink: μινι ψαρια!!!
ατιμουλικα!! :P :P :P :P :P

halvas69 31-07-03 04:26

Άντε τελικά επέστρεψα από την Σϊφνο. (Τέλος οι διακοπές)

Όσον αφορά την Θεσαλλονίκη......ΩΡΑΙΑ πόλη ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΑ !!!

ΥΓ και ο πληθυσμός της ακόμα ΚΑΛΥΤΕΡΟΣ - ΥΠΕΡΟΧΟΣ - ΘΕΣΠΕΣΙΟΣ - ΟΝΕΙΡΙΚΟΣ - ΚΑΜΠΥΛΩΤΟΣ κλπ αξεσουάρ :wink:

(γκε-γκε) ?

paparatsi 13-10-03 14:48

Λοιπον επειδη ειδα οτι καποια απο τα μελη του Board ψηνονται για μια ακομα συναντηση (Μαλλον ζηλεψαν απο την χθεσινη συναντηση της Αθηνας :twisted: ) ας δουμε που και ποτε και αυτη την φορα ελπιζω να μην ημαστε 4-5 αλλα οσοι περισσοτεροι γινεται.

Για το τελος της βδομαδας καλυτερα ωστε να να προλαβουμε να μαζευτουμε.

lasal 13-10-03 15:18

Ξεκινάμε?
Τι λέτε για το σάββατο απόγευμα?
:)

george 13-10-03 15:33

Γιατι να μην οργανωσουμε απο τωρα μια συναντηση οταν θα ανεβει και ο Τολης στην Θεσσαλονικη.
Δεν λεω να μην βρεθουμε και νωριτερα...αλλα αν οργανωσουμε καλα την συναντηση για το τελος του μηνα θα υπαρχει καιρος να ερθουν και αλλα ατομα και οχι μονο 3-4 .

paparatsi 13-10-03 15:37

Ο Τολης θα ειναι εδω κατα πασα πιθανοτητα το Σαββατο 25 του μηνα. Αν θελετε τοτε κανενα προβλημα.
Υπαρχει χρονος για να κανονισουν ολοι μεχρι τοτε.

mikenuke 13-10-03 15:52

Να τος ο papratsi δυναμικα, για την συνατηση!

Χρονος μεχρι τις 25 υπαρχει για να οργανωθουμε αλλα... τοτε ειναι και η 28η και πολλοι θα εχουν να κανονισουνε και να πανε καποια εκδρομη καθοτι πολλοι δημοσιοι υπαλληλοι και φοιτητες θα το κανουνε 4ημερο. αρα θα πρεπει να αρχισουνε απο τωρα οι δηλωσεις και να μας πουνε οσοι μπορουνε, και να δουμε τι απαρτεια θα εχουμε.

Εγω παντως συμφωνω να συνδιαστει η συναντηση με την επισκεψη του Τολη για να τον γνωρισουμε κι ολας.

Αν γινει το σαββατο στις 25 τοτε ισως να βολευει κατι πιο πρωινο πχ στις 12:00 το μεσημερι για καφεδακι ωστε οσοι ειναι να φυγουν καπου να φυγουνε μετα αν τους βολευει.

thediscusman 14-10-03 09:59

Εγώ είμαι μέσα. Πέστε και οι υπόλοιποι πότε μπορείτε. Μπορώ και αυτό το Σαββατοκυριάκο και στις 25 όταν θα έρθει και ο Τόλης. Ευκαιρία να τον γνωρίσουμε και από κοντά.
:lol: :lol: -+9

lasal 14-10-03 12:06

Μέχρι στιγμής οι συναντήσεις μας γινόντουσαν στο πόδι με περιθώριο απο 4 μέρες μέχρι ενα 24ωρο
Εως τις 25 του μηνός πιστεύω θα μαζευτούν κιάλλοι
Είμαστε 7 για την ώρα?
φυσικά μαζί με τον salcon.

george 14-10-03 12:13

Και εγω ειμαι μεσα για τις 25.
Αυτο το Σαββατο δεν μπορω. :cry:

mikenuke 15-10-03 17:44

Εχει παρει κανεις την πρωτοβουλια να στειλει ΠΜ σε οσα μελη δηλωνουν τοπο Θεσσαλονικη για την συναντηση?
Να στειλουμε και σε οσους μενουν στα περιχωρα γιαννιτσα κλπ.

paparatsi 16-10-03 16:40

Εγινε και αυτο.

tasos 22-10-03 23:43

Δώστε ώρα και μέρος το σαββάτο για να ενημερώσω τον red rubin :)

paparatsi 23-10-03 13:12

Υπηρξε ενα κολλημα με το ταξιδι του Τολη στην θεσσαλονικη και τελικα δεν θα καταφερει να ειναι εδω το Σαββατο.

Ελπιζω να θελετε ακομα να συναντηθουμε για καφε και κουβεντα(θα εχει και φυτα)

ΣΑΒΒΑΤΟ 25/10 ΩΡΑ 12:00 ΣΤΟ ΚΑΦΕ ΡΕΜΕΖΖΟ ΣΤΗΝ ΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ , ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΛΕΥΡΑ ΤΗΣ ΘΑΛΑΣΣΑΣ (Απεναντι απο το desing για οσους ειχαν ερθει τις προηγουμενες φορες)

lasal 23-10-03 13:42

Κρίμα να μην είναι κα ο Τόλης στην συνάντηση :?
Του το συγχωρούμε για πρώτη φορά zw :)
Ελπίζω να βρει κάποια στιγμή την ευκαιρία να μας επισκεφτεί και να μην είναι κάτι σοβαρό. :?
Μέσα και γω στην συνάντηση.

mikenuke 24-10-03 17:25

Κριμα για τον Τολη , ωραια για την συναντηση.
Τα λεμε εκει λοιπον.

:lol: 12 το μεσημερι ε?Μην παει κανεις τα μεσανυχτα!!! :lol:

tasos 25-10-03 02:08

Θ.α έρθουν και οι δύο Γιώργηδες :lol:

thediscusman 25-10-03 09:02

Κατά πάσα πιθανότητα θα είμαι και εγώ.Μπορεί να αργήσω λίγο όμως. Τα λέμε

mikenuke 23-12-03 14:57

Λοιπον με οσους μιλησα τηλεφωνικα θελουν να οργανωσουμε μια συναντηση ακομη.
Ειναι λοιπον επιταγη του λαου ενα meeting!

Εχω βρει και την τελεια καφετερια "Seaworld" στην ανθεων εχει κατι ενυδρεια για να νιωθουμε ανετα στο περιβαλλον.

Το θεμα ειναι ποτε...μιας και ειναι Χριστουγεννα.
Εγω προτεινω την Παρασκευη 26/12/03 που ειναι η δευτερη μερα των Χριστουγεννων. Ολοι θα ειναι με αδειες και ελπιζω να εχουμε πληρη απαρτια!

Για να δω συμμετοχες.

lasal 24-12-03 02:50

Σίγουρα οι περισσότεροι θα επικοινωνήσουν μέσου τηλεφώνου.
Αν γίνει απόγευμα είμαι και γω μέσα.
Προσδιόρισε μόνον σε ποιο ύψος είναι το seaworld.

salcon 24-12-03 17:17

Για να μου φυγει η περιεργεια δηλαδη και να δω την δυναμη αυτου του λαου ,οταν λες μιλησες τηλεφωνικα με καποιους ?Ποιοι ειναι αυτοι για να ξερουμε ποιοι θελουν την συναντηση και ποιοι θα ερθουν.Ας το γραψουν.
Ελπιζω να μην μου αναφερεις μονο τους 3 γνωστους.Ναι αυτοι/εμεις βρισκομαστε τηλεφωνικα.

mikenuke 24-12-03 22:14

αμα ρε Γιαννη!ολα θες να τα βγαζεις στη φορα...εχω μιλησει με τον thediscusman και τον Aqua, τηλεφωνικος και μεσω msn με τον lasal. οχι πολλους αλλα σιγουρα δεν ειναι και ενας.Ειπα ετσι για να προκαλεσω εντυπωση και να τσιμπησουν αυτοι που δεν εχουν ερθει ακομη αλλα τσιμπησες εσυ! :lol: :wink:

Την Παρασκευη θα γινει η συναντηση και μαλλον 19:00 η ωρα το κοβω γιατι ζητησανε και αλλοι απογευματακι.

Φυσικα θα ερθεις και εσυ και ο βαγγελης.

Και τωρα θα στειλω ΠΜ σε ολους οσους ειναι Εν Θεσσαλονικη και εκτος στα περιχωρα.

paparatsi 25-12-03 20:54

Λυπαμαι αλλα ο βαγγελης δεν θα μπορεσει να βρεθει στην παρεα σας αν και θα το ηθελε πολυ καθοτι εργαζεται.

Καλα να περασετε παντως.


Όλες οι ώρες είναι GMT +2. Η ώρα τώρα είναι 08:04.

Forum engine powered by : vBulletin Version 3.8.8
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Copyright 2000-2016 Greek Aquarists Board

Page generated in 0,02263 seconds with 10 queries