Greek Aquarist's Boards - Φόρουμ συζητήσεων γιά το χόμπυ του Ενυδρείου

Greek Aquarist's Boards - Φόρουμ συζητήσεων γιά το χόμπυ του Ενυδρείου (http://www.aquatek.gr/vb/index.php)
-   Πανελλήνιος Σύλλογος Φίλων του Ενυδρείου (http://www.aquatek.gr/vb/forumdisplay.php?f=18)
-   -   Eπισκεψη στα γραφεια του συλλογου (http://www.aquatek.gr/vb/showthread.php?t=44804)

Γιαννης Μ5 24-10-10 15:44

Οχι ρε φιλε,πω τι επαθα....Και εχω ολη μερα σημερα προσπαθω να θυμηθω ποιος μου ειπες οτι εισαι για να ποσταρω(την ωρα που μου το ειπες,ειχα στο νου μου το αυτοκινητο για το παρκιν και δεν το ακουσα καλα).Μετα ντραπηκα να σε ξαναρωτησω γιατι λεω θα με περασει για ηλιθιο.Οχι ρε φιλε δεν μπορω να το χωνεψω,αφου τα εχουμε πει τοσες φορες σε ποστ.Παντως Στελιο πραγματικα χαρηκα πολυ που σε γνωρισα γιατι αν και δεν ηξερα οτι ησουν εσυ,το παιδι αυτο μου αφησε τις καλυτερες εντυπωσεις.Αντε και να ξαναερθεις.Οπως ειδες πεφτει το γελιο.Α και το αλλο Σαββατο δεν εχω γαμο....

exelix 24-10-10 15:53

Μα είμαι φανταστικο παιδί! Όλοι το λένε! :D Κι εγώ χάρηκα που σε γνώρισα από κοντά, όπως και αρκετούς άλλους! Και σίγουρα αν κάποιος έχει την αίσθηση ότι εκεί μαζεύονται κάτι περίεργοι τύποι που θα τον κολλήσουν στη γωνία κάνει λάθος, είναι ωραία φάση γιατί υπάρχει η διάθεση να περάσουν όλοι καλά και να γίνουν παρέα.

Τώρα αν σου πω ότι έχω εγώ το ερχόμενο Σάββατο γάμο και το είχα ξεχάσει τι θα πεις;! Και μάλιστα φίλου στην Πάτρα, οπότε δεν μπορώ ούτε σκαστός να περάσω... Ρε μυαλό που κουβαλάω! :p

Γιαννης Μ5 24-10-10 16:00

[QUOTE=exelix;497805] Και σίγουρα αν κάποιος έχει την αίσθηση ότι εκεί μαζεύονται κάτι περίεργοι τύποι που θα τον κολλήσουν στη γωνία κάνει λάθος, είναι ωραία φάση γιατί υπάρχει η διάθεση να περάσουν όλοι καλά και να γίνουν παρέα.


Ετσι ενιωσα και εγω την πρωτη φορα,τυχαιο;;;Δεν νομιζω.....:):):)

sifnos 24-10-10 16:05

καλή φάση ρε.να σου πω...εμένα με πήρες χαμπάρι?κι εγώ εκη δίπλα καθόμουν χαχαχαχαχα :grin::grin:

platy 24-10-10 16:13

ελα να μαζευομαστε !!! ...το θεμα για τις συναντησεις ειναι πολυσυζητημενο...δυστηχως πολλοι προτιμουν να αραζουν στον καναπε και να ασχολουνται με τον υπολογιστη (μεσω φορουμ κλπ) ..η αισθηση ομως του να βρισκεσαι και να επικοινωνεις-ανταλλασεις γνωσεις με ατομα που ακολουθουν τα ιδια χομπυ με εσενα ειναι ανεκπληρωτη απο μακρια ....εγω εχω να παω καιρο (μετα το καλοκαιρι δεν προλαβα ενω την προηγουμενη χρονια καθε σαββατο ειμουνα εκει :) )...θα τα πουμε το επομενο σαββατο λοιπον ...

Γιαννης Μ5 24-10-10 16:17

Παράθεση:

Αρχική Δημοσίευση από sifnos (Μήνυμα 497807)
καλή φάση ρε.να σου πω...εμένα με πήρες χαμπάρι?κι εγώ εκη δίπλα καθόμουν χαχαχαχαχα :grin::grin:



ΧΑ ΧΑ ΧΑ.Καλα εσενα σε ειδα,τον αλλον που ρωταγα για τα reef ποιος ηταν;;;;;Οεο;;;;:D:D:D:D:DΚαπου ειδα και τον fishme1 κυνηγαγε κατι γεωφαγους μαζι με τον Γιωργο και τον Δημητρη(και ειμαι σιγουρος οτι αι ολοι οι υπολοιποι πηρανε απο μια αποχη για να βοηθησουν).Τωρα τι ωρα τους πιασανε.....:D:D:D

sifnos 24-10-10 16:18

Παράθεση:

Αρχική Δημοσίευση από Γιαννης Μ5 (Μήνυμα 497810)
ΧΑ ΧΑ ΧΑ.Καλα εσενα σε ειδα,τον αλλον που ρωταγα για τα reef ποιος ηταν;;;;;Οεο;;;;:D:D:D:D:DΚαπου ειδα και τον fishme1 κυνηγαγε κατι γεωφαγους :D:D:D

α ο άλλος με τα ρεεφ είναι π@π@ρ@ς μη δίνεις σημασία.

Γιαννης Μ5 24-10-10 16:39

Παράθεση:

Αρχική Δημοσίευση από sifnos (Μήνυμα 497811)
α ο άλλος με τα ρεεφ είναι π@π@ρ@ς μη δίνεις σημασία.


:smt082:smt082:smt082 Γεια σου ρε Βασιλη...:p
-------------------------
Παράθεση:

Αρχική Δημοσίευση από platy (Μήνυμα 497809)
ελα να μαζευομαστε !!! ...το θεμα για τις συναντησεις ειναι πολυσυζητημενο...δυστηχως πολλοι προτιμουν να αραζουν στον καναπε και να ασχολουνται με τον υπολογιστη (μεσω φορουμ κλπ) ..η αισθηση ομως του να βρισκεσαι και να επικοινωνεις-ανταλλασεις γνωσεις με ατομα που ακολουθουν τα ιδια χομπυ με εσενα ειναι ανεκπληρωτη απο μακρια ....εγω εχω να παω καιρο (μετα το καλοκαιρι δεν προλαβα ενω την προηγουμενη χρονια καθε σαββατο ειμουνα εκει :) )...θα τα πουμε το επομενο σαββατο λοιπον ...


Πολυ σωστα τα λες,αν και δεν συγκρινεται ο καναπες με τις συζητησεις και τον χαβαλε που ριχνουμε στα γραφεια.Αλλωστε δεν εχουμε και τα προβληματα των Θεσαλλονικιων(ακριβος καφες,καπνισμα κτλ).Για να σηκωνομαστε λοιπον(θα τραβηξουμε και καμια φωτο να δουνε πως περναμε...)

Πάνος 24-10-10 23:21

ει....ζηλευουμε!!!!

Γιαννης Μ5 25-10-10 08:09

Μια χαρα περνατε και εσεις πανω...;)

Giorgos 25-10-10 22:15

Παράθεση:

Αρχική Δημοσίευση από Γιαννης Μ5 (Μήνυμα 497810)
Καπου ειδα και τον fishme1 κυνηγαγε κατι γεωφαγους μαζι με τον Γιωργο και τον Δημητρη(και ειμαι σιγουρος οτι αι ολοι οι υπολοιποι πηρανε απο μια αποχη για να βοηθησουν).Τωρα τι ωρα τους πιασανε.....:D:D:D

Χμ... τωρα που το λες εσυ δεν εκανες τιποτα! Την επομενη φορα θα μας φτιαξεις καφεδες για να καθομαστε να σε βλεπουμε να κανεις αλλαγη νερου στα ενυδρεια με τα ανταπα και τις μαλαουι... :smt033

sifnos 25-10-10 22:22

Παράθεση:

Αρχική Δημοσίευση από Giorgos (Μήνυμα 498397)
Χμ... τωρα που το λες εσυ δεν εκανες τιποτα! Την επομενη φορα θα μας φτιαξεις καφεδες για να καθομαστε να σε βλεπουμε να κανεις αλλαγη νερου στα ενυδρεια με τα ανταπα και τις μαλαουι... :smt033

έτσι εστί άσε κανένα άλλο γιατί έχω βαρεθεί να σφουγγαρίζω με σένα και τον αννίβα που μπλέξαμε :grin::grin::grin::grin:

Γιαννης Μ5 25-10-10 22:27

Παράθεση:

Αρχική Δημοσίευση από Giorgos (Μήνυμα 498397)
Χμ... τωρα που το λες εσυ δεν εκανες τιποτα! Την επομενη φορα θα μας φτιαξεις καφεδες για να καθομαστε να σε βλεπουμε να κανεις αλλαγη νερου στα ενυδρεια με τα ανταπα και τις μαλαουι... :smt033


Το Σαββατο θα επανορθωσω.Ειχα γαμο στης 8 και εφυγα στης 7.Περιττο να σου πω Γιωργο πως επειδη εγινε και ενα ατυχημα στην Λαμπρακη οταν εφτασα στο σπιτι,εγω εμπαινα να ντυθω και διπλα η νυφη εβγαινε για την εκκλησια(ηταν γαμος του γειτονα).Αντε να ερθουν και αλλοι το Σαββατο....
-------------------------
Παράθεση:

Αρχική Δημοσίευση από sifnos (Μήνυμα 498401)
έτσι εστί άσε κανένα άλλο γιατί έχω βαρεθεί να σφουγγαρίζω με σένα και τον αννίβα που μπλέξαμε :grin::grin::grin::grin:


Βασιλη αν ειναι να σε καβατζωσω,να ριξω και ενα σφουγγαρισμα....:D:D:D

Giorgos 25-10-10 23:38

Δυστυχως ομως μαλλον θα πρεπει να λειψω αυτο το Σαββατο οποτε θα χρειαστω φωτογραφικο υλικο για να πιστεψω..... :cool:

Γιαννης Μ5 30-10-10 11:29

Κανεις για καφε σημερα;;;

sifnos 30-10-10 11:34

Παρόν αλλα για λίγο ... Εχει τσοντα σημερα

Γιαννης Μ5 30-10-10 11:42

9 το βραδυ ειναι η μπαλα μουρλοκομειο....

platy 30-10-10 11:49

παρον εγω !!

sifnos 30-10-10 13:18

Παράθεση:

Αρχική Δημοσίευση από Γιαννης Μ5 (Μήνυμα 500796)
9 το βραδυ ειναι η μπαλα μουρλοκομειο....

7.30 re

Τηλέμαχος 30-10-10 13:22

:smt075ΠΙΠΕΡΙ!!!:smt075














:D

platy 30-10-10 13:29

σιγουρα 7.30??

Γιαννης Μ5 30-10-10 13:37

7.30 ειναι.Δεν βαριεσαι,ας ειναι καλα το ραδιο(αφου δεν εχω πλεον nova).Την ψαχνω μπας και παιζει πουθενα μεσω internet(αν ξερει κανεις ας μας το πει)


Όλες οι ώρες είναι GMT +2. Η ώρα τώρα είναι 05:32.

Forum engine powered by : vBulletin Version 3.8.8
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Copyright 2000-2016 Greek Aquarists Board

Page generated in 0,02444 seconds with 10 queries