Greek Aquarist's Boards - Φόρουμ συζητήσεων γιά το χόμπυ του Ενυδρείου

Greek Aquarist's Boards - Φόρουμ συζητήσεων γιά το χόμπυ του Ενυδρείου (http://www.aquatek.gr/vb/index.php)
-   Αναγνωρίσεις ειδών (http://www.aquatek.gr/vb/forumdisplay.php?f=113)
-   -   Ψαρι χανουμισα.... (http://www.aquatek.gr/vb/showthread.php?t=41259)

Dimis 15-06-10 14:38

Bασιλη προς Θεου δεν γελασε καποιος με το παιδι.
Γελασαμε και αστειευτηκαμε με τα παραπανω ποστ που ψαχναμε αναμεσα σε γκαπυ,μονομαχους και παραδεισια...Και μας προεκυψε ΚΟΙ το οποιο οπως ενημερωσε και ο μαγαζατορας ζει σε μεγαλα "σχετικα" ενυδρεια!
Σιγουρα ομως δεν γελασαμε και δεν χλευασαμε τον Ραφαηλ!

ραφαηλ10 15-06-10 14:41

Αυτο ηταν το ψαρι βασιλη που εβαλες ...Σορι που σας απασχολησα με την βλακεια μου:smt073....Την αλλη φορα θα σκεφτομαι και θα ψαχνω πιο πολυ προτου να ανοιξω ενα θεμα...Σας ευχαριστω πολυ παντως για τις πληροφοριες....

Giorgos 15-06-10 14:43

Παράθεση:

Αρχική Δημοσίευση από ραφαηλ10 (Μήνυμα 456617)
Την αλλη φορα θα σκεφτομαι και θα ψαχνω πιο πολυ προτου να ανοιξω ενα θεμα...

Αλλη φορα θα πρεπει, προτου αγορασεις καποιο ψαρι, να φροντισεις να μαθεις πληροφοριες για αυτο και τι αναγκες εχει...

exelix 15-06-10 14:44

Παράθεση:

Αρχική Δημοσίευση από ραφαηλ10 (Μήνυμα 456617)
Αυτο ηταν το ψαρι βασιλη που εβαλες ...Σορι που σας απασχολησα με την βλακεια μου:smt073....Την αλλη φορα θα σκεφτομαι και θα ψαχνω πιο πολυ προτου να ανοιξω ενα θεμα...Σας ευχαριστω πολυ παντως για τις πληροφοριες....


Τι λες ρε μεγάλε; Άραξε! Κανείς δε σε "μάλωσε"! Το τι έχει ρωτήσει εδώ μέσα ο καθένας μας δεν το ξέρεις! Άμα κάποιος δεν αντέχει τις ερωτήσεις σου ας μην απαντάει! Δε θα νιώσεις και άσχημα... είπαμε! Στο κάτω κάτω δε ρώτησες και τίποτα κακό!

ραφαηλ10 15-06-10 14:48

Παράθεση:

Αρχική Δημοσίευση από Giorgos (Μήνυμα 456620)
Αλλη φορα θα πρεπει, προτου αγορασεις καποιο ψαρι, να φροντισεις να μαθεις πληροφοριες για αυτο και τι αναγκες εχει...

Δεν το αγορασα το ψαρι για αυτο πηγα και ρωτησα τον μαγαζατορα και εσας...

Giorgos 15-06-10 14:50

Λαθος καταλαβα. Ε τοτε πολυ σωστα επραξες! ;)

ραφαηλ10 15-06-10 14:52

Αμα το αγοραζα κιολας τοτε θα ηταν το αποκορυφομα !!!!Ευχαριστω παιδια σε ολους...για τις πληροφοριες...:grin:Δικαιο εχεις exelix!!!

in the pond 15-06-10 14:57

Παράθεση:

Αρχική Δημοσίευση από ραφαηλ10 (Μήνυμα 456628)
Αμα το αγοραζα κιολας τοτε θα ηταν το αποκορυφομα !!!!Ευχαριστω παιδια σε ολους...για τις πληροφοριες...:grin:Δικαιο εχεις exelix!!!

Αν το αγόραζες, υπήρχε και ο Yiannis59 με τη λίμνη που κατασκευάζει... που με την ευκαιρία του εύχομαι καλή επιτυχία!;)

Φίλε Ραφαήλ, πρέπει να συνηθίσεις τα "πειράγματα" είναι μέρος της ρουτίνας μας εδώ μέσα, ώστε να γίνονται οι συζητήσεις λίγάκι ανάλαφρες και όχι βαρετές... Δεν είπα ότι σε χλεύασαν τα παιδιά, έτσι?

ραφαηλ10 15-06-10 14:58

Οκ βασιλη μια χαρα ειμαι...

thanasisg 15-06-10 15:25

Παράθεση:

Αρχική Δημοσίευση από ραφαηλ10 (Μήνυμα 456617)
Αυτο ηταν το ψαρι βασιλη που εβαλες ...Σορι που σας απασχολησα με την βλακεια μου:smt073....Την αλλη φορα θα σκεφτομαι και θα ψαχνω πιο πολυ προτου να ανοιξω ενα θεμα...Σας ευχαριστω πολυ παντως για τις πληροφοριες....

Μην ανησυχείς, από ότι προκύπτει από την συμμετοχή στο ποστ σου, μάλλον θέλαμε και εμεις κάτι να ασχοληθούμε, το μεγάλο κακό είναι ότι όλοι μας πήγαμε "κουβά" :grin::grin:

panos1972 15-06-10 16:05

Παράθεση:

Αρχική Δημοσίευση από ραφαηλ10 (Μήνυμα 456617)
Αυτο ηταν το ψαρι βασιλη που εβαλες ...Σορι που σας απασχολησα με την βλακεια μου:smt073....Την αλλη φορα θα σκεφτομαι και θα ψαχνω πιο πολυ προτου να ανοιξω ενα θεμα...Σας ευχαριστω πολυ παντως για τις πληροφοριες....


Σου ζητώ συγνώμη εάν λανθασμένα προκάλεσα τον προβληματισμό σου!
Πραγματικά δεν είχα τέτοιο σκοπό!
Αλήθεια γέλασα με τη σπαζοκεφαλιά! Ελεκτρικ μπλου (που παρέπεμπε αλλού! ;) ), χανούμισες, φόρεμα.... ψάρια, λίμνες, νεραίδες:D

Είχε πλάκα το όλο θέμα!
Δεν ήταν βλακεία!

(Κάνε μια αναδρομή στις δικές μου βλακείες που κατα καιρούς δημοσίευσα και εκεί να δεις @@ριές! :D:D:D)

bokostas 15-06-10 16:16

Παράθεση:

Αρχική Δημοσίευση από panos1972 (Μήνυμα 456656)
(Κάνε μια αναδρομή στις δικές μου βλακείες που κατα καιρούς δημοσίευσα και εκεί να δεις @@ριές! :D:D:D)

+1 Μπράβο Πάνο που το παραδέχεσαι.:D:smt044

panos1972 15-06-10 16:32

Παράθεση:

Αρχική Δημοσίευση από bokostas (Μήνυμα 456659)
+1 Μπράβο Πάνο που το παραδέχεσαι.:D:smt044

Μην ακούσεις για.... αμελέτητα! Πρώτος θα τρέξεις!!!


Όλες οι ώρες είναι GMT +2. Η ώρα τώρα είναι 23:59.

Forum engine powered by : vBulletin Version 3.8.8
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Copyright 2000-2016 Greek Aquarists Board

Page generated in 0,01694 seconds with 10 queries