Greek Aquarist's Boards - Φόρουμ συζητήσεων γιά το χόμπυ του Ενυδρείου

Greek Aquarist's Boards - Φόρουμ συζητήσεων γιά το χόμπυ του Ενυδρείου (http://www.aquatek.gr/vb/index.php)
-   Greek Aquarist's Boards (http://www.aquatek.gr/vb/forumdisplay.php?f=23)
-   -   Σωστη πωληση? (http://www.aquatek.gr/vb/showthread.php?t=84362)

stanisalus18 16-01-15 11:18

Παράθεση:

Αρχική Δημοσίευση από bouboulas (Μήνυμα 870912)
Κάτι άλλο που με τρελαίνει ρε παιδιά, είναι το θράσος μερικών όταν χαρίζω κάτι ή όταν εξυπηρετήσω κάπου αλλού. Πρόσφατα μου ήρθε ένα πμ από ένα παλικάρι που ούτε τον ξέρω ούτε με ξέρει και ζούσε στην άλλη άκρη της χώρας. Ο τύπος με ρωτούσε με ένα ύφος για την κατασκευή μιας πλάτης και νόμιζε μάλλον πως είμαι καμιά εταιρία και είμαι υποχρεωμένος να απαντώ σε κάθε ερώτηση. Όταν τον ρώτησα ποιος του είπε να ρωτήσει εμένα, μου απάντησε << άστα αυτά και πες μου τι να κάνω>> Άλλη περίπτωση με σαλιγκάρια που ζητούσε κάποιος να του χαρίσουν, είχε την απαίτηση να του τα πάω και στο σπίτι του.

τραγικοί :(

Τάκης 16-01-15 14:37

Παράθεση:

Αρχική Δημοσίευση από bouboulas (Μήνυμα 870912)
Κάτι άλλο που με τρελαίνει ρε παιδιά, είναι το θράσος μερικών όταν χαρίζω κάτι ή όταν εξυπηρετήσω κάπου αλλού. Πρόσφατα μου ήρθε ένα πμ από ένα παλικάρι που ούτε τον ξέρω ούτε με ξέρει και ζούσε στην άλλη άκρη της χώρας. Ο τύπος με ρωτούσε με ένα ύφος για την κατασκευή μιας πλάτης και νόμιζε μάλλον πως είμαι καμιά εταιρία και είμαι υποχρεωμένος να απαντώ σε κάθε ερώτηση. Όταν τον ρώτησα ποιος του είπε να ρωτήσει εμένα, μου απάντησε << άστα αυτά και πες μου τι να κάνω>>

Αστα αυτά και έλα να μου φτιάξεις μια πλάτη,
όχι να μου πεις πως φτιάχνεται,
θα μου την φτιάξεις εσύ και με τα υλικά δικα σου ε,
αντε μπράβο.
Και θα μου την φέρεις και σπίτι και θα την βάλεις εσυ στο ενυδρείο
zwzw
Σταμάτη σου κάνανε τέτοιο χουνέρι βρε ;

Michali[s] 16-01-15 15:05

Παράθεση:

Αρχική Δημοσίευση από bouboulas (Μήνυμα 870912)
Άλλη περίπτωση με σαλιγκάρια που ζητούσε κάποιος να του χαρίσουν, είχε την απαίτηση να του τα πάω και στο σπίτι του.

Ειδικα αυτο - εκτος απο τραγικα κακογουστο - ειναι και κατι που τωρα τελευταια συναντατε ΠΟΛΥ συχνα.

Τακη, το γελας, αλλα.. συμβαινουν και αυτα..

bouboulas 16-01-15 15:20

Παράθεση:

Αρχική Δημοσίευση από takis_gt (Μήνυμα 870939)
Αστα αυτά και έλα να μου φτιάξεις μια πλάτη,
όχι να μου πεις πως φτιάχνεται,
θα μου την φτιάξεις εσύ και με τα υλικά δικα σου ε,
αντε μπράβο.
Και θα μου την φέρεις και σπίτι και θα την βάλεις εσυ στο ενυδρείο
zwzw
Σταμάτη σου κάνανε τέτοιο χουνέρι βρε ;


Αν σου πω τι έχω ακούσει και τι μου έχουν ζητήσει, θα φρίξεις…… Από φυτά που δεν τα είχα ποτέ, λες και έχω μαγαζί και κάνω εισαγωγές η φυτώρια για αναπαραγωγή, μέχρι και κατασκευή σιντριβανιού σε ταβέρνα και από τύπο που δεν έχει καμία σχέση με ενυδρεία.
Είναι να σε πιάνουν τα γέλια :grin:

Τάκης 16-01-15 15:24

Παράθεση:

Αρχική Δημοσίευση από Michali[s] (Μήνυμα 870945)

Τακη, το γελας, αλλα.. συμβαινουν και αυτα..

Το ξέρω πως συμβαίνουν αλλά ευτυχώς δεν μου έχει τύχει
Ευτυχώς για τον άλλον ε, όχι για εμένα γιατί :smt075
Δόξα το θεό , όσα παιδιά εχουν επικοινωνήσει μαζί μου για DIY κατασκευές ήταν ευγενικότατα :)


Όλες οι ώρες είναι GMT +2. Η ώρα τώρα είναι 17:18.

Forum engine powered by : vBulletin Version 3.8.8
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Copyright 2000-2016 Greek Aquarists Board

Page generated in 0,01470 seconds with 11 queries