Greek Aquarist's Boards - Φόρουμ συζητήσεων γιά το χόμπυ του Ενυδρείου

Greek Aquarist's Boards - Φόρουμ συζητήσεων γιά το χόμπυ του Ενυδρείου (http://www.aquatek.gr/vb/index.php)
-   Πανελλήνιος Σύλλογος Φίλων του Ενυδρείου (http://www.aquatek.gr/vb/forumdisplay.php?f=18)
-   -   Μηνιαίες Συναντήσεις ΠΣΦΕ-Βόρειος Ελλάδα 2010 (http://www.aquatek.gr/vb/showthread.php?t=35917)

olga 09-06-10 12:51

Lucy μην δινεις σημασια,στην τελικη αν εισαι απεριποιητη και χυμα σου την λενε,αν ασχολεισαι πολυ με την εμφανηση παλι τα ιδια..Αν εχεις βεβαια παιδια την εκατσες,γιατι δεν νομιζω να υπαρχουν πολλοι αντρες που θα κατσουν να ασχοληθουν εκεινοι με τα παιδια και να απολαυσεις εσυ τα δικα σου χομπυ (και μην πει κανεις οτι δεν ειναι ετσι,θα του δαγκωσω την μυτη).Γενικα οτι και να κανεις,ολο και καποια μουρμουρα θα ακουσεις..προσωπικα μπορει να μην ακουω τιποτα για shopping therapy,νυχια,μαλλια κτλ,αλλα για το ενυδρειο...ουκ ολιγες φορες ειχαμε μουρμουρα.Το αποκορυφωμα ηταν η μπουκαλα διοξειδιου..του πεταχτηκαν τα ματια εξω του αγαπημενου :smt119 μετα απλα μου ζητησε να του υποσχεθω οτι δεν θα κοτσαρω καμια μπουκαλα νιτρο και κυνηγαμε το ενυδρειο στο σπιτι..:rolleyes:

lucy 09-06-10 13:51

Γειά στο στόμα σου!!!

Βέβαια όταν κουβαλάνε αυτοί, (π.χ. καλλιέργεια σκουληκιών γκρίνταλ στο ντουλάπι της κουζίνας) αν γκρινιάσουμε εμείς ... μην πω!!!

Αλλά τι να κάνετε! Οι άντρες είναι απαραίτητοι στη ζωή σας! Χαρά σε μένα που κατάφερα ν' "αποτοξινωθώ" :smt044:smt044:smt044

nikosm1 09-06-10 13:58

Παράθεση:

Αρχική Δημοσίευση από lucy (Μήνυμα 454808)
Χαρά σε μένα που κατάφερα ν' "αποτοξινωθώ" :smt044:smt044:smt044

Άν δεν κάνω λάθος δύο μεγαλώνεις!
Ομολογουμένως περάσαμε πολύ ωραία στην συνάντηση!

bokostas 09-06-10 14:16

Kαι σας το έλεγα να απαγορεύσουμε την είσοδο γυναικών στο φόρουμ :D κοιτάξτε τώρα πώς εξελίχθηκε η συζήτηση, ξαφνικά εμφανίζονται
αυτές σαν ηρωίδες της επιβίωσης, που σηκώνουν όλα τα βάρη του κόσμου κι εμείς σαν αναίσθητα, σωβινιστικά γουρούνια που τις καταπιέζουμε.
Προβλέπω στην επόμενη συνάντηση να αρχίσουν την ...καφεδο-μουρμούρα και την γκρίνια και να το διαλύσουμε σε 10-15 λεπτά.:)

giannisaek 09-06-10 14:55

Εγώ τις γυναίκες θα συνεχίσω να τις αγαπώ γιατί δίνουν μια γλυκιά νότα στην ζωή μας.:smt041
Όλοι οι άντρες είμαστε κακάσχημοι, αν δεν υπήρχαν οι γυναίκες δεν θα θέλαμε να βγούμε από το σπίτι μας.
Τι να βγω να δω, αντρικές καράφλες; :D

kingrim 09-06-10 15:14

Παράθεση:

Αρχική Δημοσίευση από giannisaek (Μήνυμα 454816)
Εγώ τις γυναίκες θα συνεχίσω να τις αγαπώ γιατί δίνουν μια γλυκιά νότα στην ζωή μας.:smt041
Όλοι οι άντρες είμαστε κακάσχημοι, αν δεν υπήρχαν οι γυναίκες δεν θα θέλαμε να βγούμε από το σπίτι μας.
Τι να βγω να δω, αντρικές καράφλες; :D



Κοβω το κεφαλι μου οτι η γυναικα σου / κοπελια σου ηταν διπλα σου οταν εγραφες το ποστ
Μετά της είπες ότι είναι η ποιο όμορφη από ολες και μετα ……

giannisaek 09-06-10 16:44

Παράθεση:

Αρχική Δημοσίευση από kingrim (Μήνυμα 454817)
Κοβω το κεφαλι μου οτι η γυναικα σου / κοπελια σου ηταν διπλα σου οταν εγραφες το ποστ
Μετά της είπες ότι είναι η ποιο όμορφη από ολες και μετα ……

:smt023

paraskevi_gr 09-06-10 17:08

Δυστυχως η σελίδα είναι πολυ μικρή για να φιλοξενήσει τις αφοπλιστικες απαντήσεις μου. :grin::smt044

Τα λεμε στην επομενη συναντηση :smt077

kalaxan 09-06-10 17:15

Παράθεση:

Αρχική Δημοσίευση από giannisaek (Μήνυμα 454816)
Εγώ τις γυναίκες θα συνεχίσω να τις αγαπώ γιατί δίνουν μια γλυκιά νότα στην ζωή μας.:smt041
Όλοι οι άντρες είμαστε κακάσχημοι, αν δεν υπήρχαν οι γυναίκες δεν θα θέλαμε να βγούμε από το σπίτι μας.
Τι να βγω να δω, αντρικές καράφλες; :D


Οσο νοημα δινουν οι γυναικες στη ζωή μας τοσο νοημα δινουμε και μεις στη ζωή τους.
Προφανώς θεωρείς τους άντρες άσχημους επειδή είσαι ετεροφυλόφιλος..
Αντίστοιχα και μια ετεροφυλόφιλη γυναίκα θεωρεί τους άντρες όμορφους επειδή είναι ετεροφυλόφιλη.

Δεν υπάρχει ''άσχημο'' φύλο (σε εμφάνιση).
Υπάρχουν άσχημοι άνθρωποι (σε εμφάνιση).

Αυτά τα off topic απο μένα.:grin:

olga 09-06-10 17:17

Παράθεση:

Αρχική Δημοσίευση από bokostas (Μήνυμα 454813)
Kαι σας το έλεγα να απαγορεύσουμε την είσοδο γυναικών στο φόρουμ :D κοιτάξτε τώρα πώς εξελίχθηκε η συζήτηση, ξαφνικά εμφανίζονται
αυτές σαν ηρωίδες της επιβίωσης, που σηκώνουν όλα τα βάρη του κόσμου κι εμείς σαν αναίσθητα, σωβινιστικά γουρούνια που τις καταπιέζουμε.
Προβλέπω στην επόμενη συνάντηση να αρχίσουν την ...καφεδο-μουρμούρα και την γκρίνια και να το διαλύσουμε σε 10-15 λεπτά.:)

Ουτε για αστειο..Μιλωντας τουλαχιστον για τον εαυτο μου,δεν εχω φεμινιστικες ανυσηχιες τυπου νιωθω καταπιεσμενη,οι αντρες ειναι γουρουνια κτλ,αν πιστευα κατι τετοιο θα ημουν μονη (η με γυναικα!).Ασε που μεχρι τοτε βλεπω ακομα να περιμενω την μπουκαλιτσα μου,οποτε προβλεπεται να μιλαω για αλγες......zw
Απλα ρε παιδια,καποια πραγματα,οπως και να τα κανεις...ειναι γεγονος !:smt020

paraskevi_gr 09-06-10 17:21

Συμφωνω με την προλαλήσασα :rolleyes:

lion 09-06-10 17:24

Γι'αυτό σε τιμωρεί ο Θεός και έχεις άλγες....

kalaxan 09-06-10 17:26

Παράθεση:

Αρχική Δημοσίευση από paraskevi_gr (Μήνυμα 454869)
Συμφωνω με την προλαλήσασα :rolleyes:


Διαφωνώ.
Τα πάντα είναι σχετικά. Καθώς στις νέες ηλικίες-οικογένειες τα πράγματα φαίνεται να αλλάζουν και βοηθάει και ο άντρας ουκ ολίγες φορές στις δουλειές του σπιτιού.

Επίσης τις περισσότερες φορές-σε σχέση με τη γυναίκα ο άντρας κάνει πιο δύκολη δουλειά, είναι δηλαδή έξω περισσότερες ώρες ή κάνει και δεύτερη δουλειά και εκεί πατσίζουνε...


Απλά η γυναίκα έχει μάθει να παραπονιέται περισσότερο όταν απειλείται η καλοπέραση της ενώ ο άντρας βάζει το κεφάλι κάτω.:p

lion 09-06-10 17:34

Παράθεση:

Αρχική Δημοσίευση από kalaxan (Μήνυμα 454872)
Απλά η γυναίκα έχει μάθει να παραπονιέται περισσότερο όταν απειλείται η καλοπέραση της ενώ ο άντρας βάζει το κεφάλι κάτω.:p


Παραπονιέται η γυναίκα ..... τσ..τσ..τσ... μη το λες ......

olga 09-06-10 17:37

Λεωνιδα κρυψου....σε 20 λεπτα ειμαι εκει...:smt068

lucy 10-06-10 11:57

Παράθεση:

Αρχική Δημοσίευση από bokostas (Μήνυμα 454813)
Kαι σας το έλεγα να απαγορεύσουμε την είσοδο γυναικών στο φόρουμ :D κοιτάξτε τώρα πώς εξελίχθηκε η συζήτηση, ξαφνικά εμφανίζονται
αυτές σαν ηρωίδες της επιβίωσης, που σηκώνουν όλα τα βάρη του κόσμου κι εμείς σαν αναίσθητα, σωβινιστικά γουρούνια που τις καταπιέζουμε.
Προβλέπω στην επόμενη συνάντηση να αρχίσουν την ...καφεδο-μουρμούρα και την γκρίνια και να το διαλύσουμε σε 10-15 λεπτά.:)

Ε, τώρα κατάφερες να με πείσεις να έρθω! Ραντεβού στην άλλη συνάντηση και μην τολμίσεις να φύγεις! Θα σε δέσω στην καρέκλα! :D
... και ναι είμαι ηρωίδα γιατί μεγαλώνω δυο μαντράχαλους!!! :D:D:D

Παράθεση:

Αρχική Δημοσίευση από olga (Μήνυμα 454867)
Ουτε για αστειο..Μιλωντας τουλαχιστον για τον εαυτο μου,δεν εχω φεμινιστικες ανυσηχιες τυπου νιωθω καταπιεσμενη,οι αντρες ειναι γουρουνια κτλ,αν πιστευα κατι τετοιο θα ημουν μονη (η με γυναικα!).Ασε που μεχρι τοτε βλεπω ακομα να περιμενω την μπουκαλιτσα μου,οποτε προβλεπεται να μιλαω για αλγες......zw
Απλα ρε παιδια,καποια πραγματα,οπως και να τα κανεις...ειναι γεγονος !:smt020

Κι εγώ που είμαι μόνη πιστεύω τα ίδια! Οι άντρες γουρούνια; καμιά σχέση!!! το γουρούνι ή ψημένο ή βρασμένο άντε και ωμό τρώγεται ... οι άντρες δεν τρώγονται με τίποτα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :smt082:smt082:smt082

Αγόρια τ' ομολογώ!!!!!!!!!!! πεθαίνω να σας βρίζω νυχθημερόν!!!!!!!!!! :smt082:smt082:smt082

drbig 10-06-10 12:00

Θα το γυρίσουμε τώρα στο "αγόρια ιππότες, κορίτσια μαύρες κότες" ??? :grin::grin::grin: :smt082:smt082:smt082:smt082:smt082:smt082

Να 'στε καλά με κάνετε και ευθυμώ τέτοιες ανιαρές ημέρες!!!!

Πάνος 10-06-10 12:16

Παράθεση:

Αρχική Δημοσίευση από drbig (Μήνυμα 455076)
"αγόρια ιππότες, κορίτσια μαύρες κότες" ??? :grin::grin::grin: :smt082:smt082:smt082:smt082:smt082:smt082

πω πω!!!!!!!!! που το θυμηθηκες αυτο??? θεσσαλονικη-εβρο τα ιδια συνθηματα χρησιμοποιουσαμε??? :D με γυρισες πολλλλυυυυυυ πισω...:rolleyes:

drbig 10-06-10 12:17

Έτσι δείχνουμε την ηλικία μας... :D:D:D Οσο για το σύνθημα, είχα την εντύπωση οτι ήταν πανελλαδικό!!!

bokostas 10-06-10 12:42

Παράθεση:

Αρχική Δημοσίευση από lucy (Μήνυμα 455074)
Ε, τώρα κατάφερες να με πείσεις να έρθω! Ραντεβού στην άλλη συνάντηση και μην τολμίσεις να φύγεις! Θα σε δέσω στην καρέκλα! :D

Επρεπε να αλλάξω τακτική, αφού μήνες σε παρακαλάω να έρθεις και τίποτε.:)
Αν είναι να ακούω τη γκρίνια σας, μάλλον θα προτιμήσω μπανάκι στη Χαλκιδική.:D

Παράθεση:

Αρχική Δημοσίευση από drbig (Μήνυμα 455076)
Θα το γυρίσουμε τώρα στο "αγόρια ιππότες, κορίτσια μαύρες κότες" ??? :grin::grin::grin: :smt082:smt082:smt082:smt082:smt082:smt082

Τι σύνθημα είναι αυτό? Δεν το πρόλαβα, θα πρέπει να είναι πολύυυυ παλιόοοοο.:D

drbig 10-06-10 12:49

Παράθεση:

Αρχική Δημοσίευση από bokostas (Μήνυμα 455094)
Τι σύνθημα είναι αυτό? Δεν το πρόλαβα, θα πρέπει να είναι πολύυυυ παλιόοοοο.:D

AXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXA:smt082:smt082:smt082:smt082
ΕΛΕΟΣ!!!!:grin::grin::grin:

Πάνος 10-06-10 12:53

Παράθεση:

Αρχική Δημοσίευση από bokostas (Μήνυμα 455094)
Τι σύνθημα είναι αυτό? Δεν το πρόλαβα, θα πρέπει να είναι πολύυυυ παλιόοοοο.:D

οχι κωστα..δε το προλαβες γιατι ησουν ενηλικος ηδη οταν εμεις το φωναζαμε στις αλανες...και τοτε στην κατοχη δε ξερατε και τι ειναι οι κοτες...
αλλα και να το προλαβαινες..μαλλον δε θα το γνωριζες μιας και ησουν στο αντιθετο στρατοπεδο...με τις "μαυρες κοτες". :grin::grin:

panos1972 10-06-10 13:13

Παράθεση:

Αρχική Δημοσίευση από bokostas (Μήνυμα 455094)
Τι σύνθημα είναι αυτό? Δεν το πρόλαβα, θα πρέπει να είναι πολύυυυ παλιόοοοο.:D


Τί λες βρε αρχαιολογία;;;

"Άρρενες άριστοι, κορασίδες μελανόχρωμες όρνιθες!"

Ελπίζω να το κατάλαβες τώρα γιατί το πληκτρολόγιό μου δεν υποστηρίζει γραμμική!

drbig 10-06-10 13:15

Παράθεση:

Αρχική Δημοσίευση από panos1972 (Μήνυμα 455112)
Τί λες βρε αρχαιολογία;;;

"Άρρενες άριστοι, κορασίδες μελανόχρωμες όρνιθες!"

Ελπίζω να το κατάλαβες τώρα γιατί το πληκτρολόγιό μου δεν υποστηρίζει γραμμική!

MUAAHAHAHAHAHAHAHA

Πάνο μου θύμισες την Κατακουζίνα!

panos1972 10-06-10 13:23

Παράθεση:

Αρχική Δημοσίευση από drbig (Μήνυμα 455115)
MUAAHAHAHAHAHAHAHA

Πάνο μου θύμισες την Κατακουζίνα!

Πως αλλιώς θα καταλάβει περί τίνος λέμε το bokostαπολίθωμα;

exelix 10-06-10 13:29

Συνεχίστε έτσι παιδιά! Που θα πάει, μία δύο θα σας κλείσει τα σπίτια! Δεν απαντάει γιατί ετοιμάζει αγωγές!

Και ναι, πανελλαδικό ήταν το σύνθημα!

bokostas 10-06-10 13:31

Ξεσπαθώσατε όλα τα "πιτσιρίκια", Λούσυ φέρε και τα παιδιά σου στη συνάντηση να παίξουν με τους 2 Παναγιωτάκηδες και τον Χαρούλη.:)
Εμείς τραγουδούσαμε: ...κι ο κλήρος πέφτει στα κορίτσια..:D

Αρχαία δεν κάναμε κύριε Πάνο, μπορείτε να μου πείτε την μετάφραση?

Γι' αυτήν την Κατακουζίνα μου έχει μιλήσει η μαμά μου κύριε Χάρη, το έβλεπε το σήριαλ, στα νιάτα της.

Στέλιο δεν απαντούσα, γιατί όσο τα "μικρά" σαχλαμάριζαν, εγώ έψαχνα τις αγγελίες μήπως χαρίζεται τίποτε.:D

kingrim 10-06-10 16:31

χαχαχαχαχαχα καλα ρε κωστα 25 ετων δεν εισαι και 21 η Ελενα ή κανω λαθος?????


(για τα κλαδεματα/ψαρια/τροφες/ξυλα θα περασω το βραδυ :) )

bokostas 10-06-10 16:37

Παράθεση:

Αρχική Δημοσίευση από kingrim (Μήνυμα 455195)
χαχαχαχαχαχα καλα ρε κωστα 25 ετων δεν εισαι και 21 η Ελενα ή κανω λαθος?????
(για τα κλαδεματα/ψαρια/τροφες/ξυλα θα περασω το βραδυ :) )

Σωστά τα λες Γιάννη, ας όψεται ο Αλεξανδρουπολίτης μοντερατόρας που μου άλλαξε το προφίλ για να δείχνω μεγαλύτερος από αυτόν.

(τα κλαδεματα/ψαρια/τροφες/ξυλα σε περιμένουν.:) )

lucy 11-06-10 14:05

Παράθεση:

Αρχική Δημοσίευση από bokostas (Μήνυμα 455094)
Επρεπε να αλλάξω τακτική, αφού μήνες σε παρακαλάω να έρθεις και τίποτε.:)
Αν είναι να ακούω τη γκρίνια σας, μάλλον θα προτιμήσω μπανάκι στη Χαλκιδική.:D.....

Μωρέ τι μας λες !!! :D Θα έρθει το βουνό στο Μωάμεθ και αυτός θα λείπει; Αλλά δεν με πειράζει όπου και νά σαι θάρθω να σε βρω! Θα κάνουμε συνάντηση στην αμμουδιά :D:D:D


Όλες οι ώρες είναι GMT +2. Η ώρα τώρα είναι 17:09.

Forum engine powered by : vBulletin Version 3.8.8
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Copyright 2000-2016 Greek Aquarists Board

Page generated in 0,04262 seconds with 10 queries