PDA

Επιστροφή στο Forum : Ένας λόγος για να γουστάρω τη Madonna


Κλεόβουλος
08-01-18, 11:44
http://cdn.entertainment-focus.com/wp-content/uploads/2017/05/madonnafeat2017-770x433.jpg
....εγώ έχω έναν και μου αρκεί :) ....αυτόν
http://people.com/music/madonna-building-four-new-schools-raising-malawi-2018/
http://www.raisingmalawi.org/#home

Albatros
21-02-18, 14:56
http://www.athensvoice.gr/viral/showbiz/420624_mantona-o-gios-moy-einai-o-mellontikos-proedros-toy-malaoyi

oreonymos
14-05-18, 21:27
την εχω δει σε γυμνη φωτογραφηση με τριχες στη μασχαλη και το νιμου αληθεια λεω!

delta66
14-05-18, 23:33
την εχω δει σε γυμνη φωτογραφηση με τριχες στη μασχαλη και το νιμου αληθεια λεω!
Ρε φιλος, ελεος. :p

Ανεβαζει ο αλλος ενα θεμα με ρομαντικη/φιλανθρωπικη χροια και του πετας τα ματια εξω.

oreonymos
15-05-18, 14:17
δοξα το θεο ολα δουλευουν ρολοι ! madona και ρομαντισμος οκ οπως το βλεπει κανεις τωρα για το φιλανθρωπικο κοματι των συναυλιων ας ειναι καλα εκιει που ειναι ο μεγας Πανουσης που μας ανοιξε τα ματια.Αν εθιξα κανενα ζητω συγνωμη

ΔημήτρηςΤ
15-05-18, 16:35
δοξα το θεο ολα δουλευουν ρολοι ! madona και ρομαντισμος οκ οπως το βλεπει κανεις τωρα για το φιλανθρωπικο κοματι των συναυλιων ας ειναι καλα εκιει που ειναι ο μεγας Πανουσης που μας ανοιξε τα ματια.Αν εθιξα κανενα ζητω συγνωμη
Κ για το φιλανθρωπικό, ισχυει το όπως το βλέπει κανείς ???λες τα παιδάκια να μην πάνε στο σχολείο επειδή ήταν αξυριστη?

oreonymos
15-05-18, 17:47
πες μου ρε φιλε σε παρακαλω πως μπορουμε να σβησουμε αυτο που εγραψα πριν και ενοχλησα τοσο κοσμο?μραβο στη madona αν στα αληθεια φροντιζει τα παιδια τα φροντιζω και εγω και ας μην εχω τα λεφτα της

ΔημήτρηςΤ
15-05-18, 18:27
πες μου ρε φιλε σε παρακαλω πως μπορουμε να σβησουμε αυτο που εγραψα πριν και ενοχλησα τοσο κοσμο?μραβο στη madona αν στα αληθεια φροντιζει τα παιδια τα φροντιζω και εγω και ας μην εχω τα λεφτα τηςαπάντησε μου εσυ πρώτα μίας κ κάτι σ ρώτησα κ θα απαντήσω κ εγώ ευχαρίστως.

oreonymos
15-05-18, 18:36
οχι τα παιδακια δεν θα εξετασουν αν εχει ξυρισει τις τριχες στη μασχαλη αν ειναι αυτο το ζητουμενο!απλως ειχα δει καποια φωτογραφηση της παλια ειναι και λιγο προκλητικη ειναι ομως αναγνωρισιμη και τωρα εγω απολογουμαι γιατι δεν τη γουσταρω

Κλεόβουλος
15-05-18, 18:44
Δεν υπάρχει λόγος να σβήσουμε τίποτα, ούτε και να παρεξηγηθούμε για την άποψη του καθένα για την Μαντόνα :p
Εγώ έγραψα το θέμα γιατί θεωρώ σημαντικό για έναν πάμφτωχο λαό όπως του Malawi (μια χώρα που αγαπώ γιατί λατρεύω τους υγροβιότοπους της και τα ψάρια τους) κάποιος επώνυμος φραγκάτος να ξοδέψει (για να ξεπλύνει, να γλυτώσει εφορία, για την προβολή του....δεν μ' ενδιαφέρει) χρήμα, για να σώσει και να σπουδάσει έστω και κάποια λίγα απ' αυτά τα παιδάκια.
Ξέρω πως δεν θ' αλλάξει ο κόσμος έτσι
αλλά μακάρι να υπήρχαν κι άλλοι σαν κι αυτήν που ένα μικρό μέρος αυτών που ξοδεύουν (οι περισσότεροι για χλιδή, κόκες, κότερα και άλλα κοκοψίνια)
να τα έδιναν για τέτοιο σκοπό. ;)

ΔημήτρηςΤ
15-05-18, 18:50
οχι τα παιδακια δεν θα εξετασουν αν εχει ξυρισει τις τριχες στη μασχαλη αν ειναι αυτο το ζητουμενο!απλως ειχα δει καποια φωτογραφηση της παλια ειναι και λιγο προκλητικη ειναι ομως αναγνωρισιμη και τωρα εγω απολογουμαι γιατι δεν τη γουσταρωΕυχαριστώ για την Απάντηση,Τώρα αν θες να σβηστούν τα μνμ σου ,ζητάς από έναν mod να το κάνει γιατι νομίζω Εσύ από μονος σου δεν μπορείς.

oreonymos
15-05-18, 18:55
χιλια ευχαριστω με λυτρωσες!φταιω και εγω γιατι εχω παγια θεση για ολο το jet set!για ολα αυτα τα παιδια ευθυνεται ολος ο δυτικος κοσμος απο το μεσαιωνα μεχρι τωρα!δεν δικαιολογειται ομως τετοιο μαινος γιατι ειπα τη γνωμη μου για τη madonna

ΔημήτρηςΤ
15-05-18, 20:24
χιλια ευχαριστω με λυτρωσες!φταιω και εγω γιατι εχω παγια θεση για ολο το jet set!για ολα αυτα τα παιδια ευθυνεται ολος ο δυτικος κοσμος απο το μεσαιωνα μεχρι τωρα!δεν δικαιολογειται ομως τετοιο μαινος γιατι ειπα τη γνωμη μου για τη madonna
Να σαι καλά δεν κανει τίποτα.

oreonymos
15-05-18, 21:22
ειναι το foroum της λογοκρισιας της ειρωνειας αλι και τρισαλι αν ανεβουν τα νιτρικα η αν κανεις ορθογραφικο λαθος!η νομενκλατουρα του υγρου στοιχειου θα κατασπαραξει οσους δεν γουσταρουν τη madonna oσους αλλαζουν νερο αξυριστοι. ΜΕΝΟΣ!

ΔημήτρηςΤ
15-05-18, 21:30
ειναι το foroum της λογοκρισιας της ειρωνειας αλι και τρισαλι αν ανεβουν τα νιτρικα η αν κανεις ορθογραφικο λαθος!η νομενκλατουρα του υγρου στοιχειου θα κατασπαραξει οσους δεν γουσταρουν τη madonna oσους αλλαζουν νερο αξυριστοι. ΜΕΝΟΣ!

Καλό βράδυ.

delta66
15-05-18, 21:32
Δεν εχω κανενα προβλημα με την αποψη κανενος για την μαντονα κλπ.
Απλα μου ηρθε εικονα η αξυρισια και με χαλασε. :p
Επιπλεον δεν εχει καμια σχεση αυτο με το αν ειναι φιλανθρωπος ή οχι.

oreonymos
15-05-18, 21:36
αφου ακους eric clapton δεν μπορει να μη με καταλαβαινεις...

nazgul
15-05-18, 21:40
ειναι το foroum της λογοκρισιας της ειρωνειας αλι και τρισαλι αν ανεβουν τα νιτρικα η αν κανεις ορθογραφικο λαθος!η νομενκλατουρα του υγρου στοιχειου θα κατασπαραξει οσους δεν γουσταρουν τη madonna oσους αλλαζουν νερο αξυριστοι. ΜΕΝΟΣ!

Χαλαρωσε λιγακι...

oreonymos
15-05-18, 21:46
δεν φανταζεσαι τι εχω τραβηξει με τη madonna!με μαστιγωσανε!ξερω ειναι αχαρο που το παρακολουθεις ολο αυτο συγνωμη!

delta66
15-05-18, 21:47
ειναι το foroum της λογοκρισιας της ειρωνειας ..
Οπα ρε φιλε. Γιατι τετοια επιθεση σε ολο το φορουμ?
Ενα παραπονο εκανα εγω μονο, γιατι εκεινη τη στιγμη με χαλασε (αισθητικα) αυτο που εγραψες.Ποιος σε λογοκρινε? Σου εσβησε κανενας το ποστ?
Αν σε πειραξε συτο που εγραψα, θελεις να ζητησουμε απο τη διαχειριση να σβησουν το ποστ μου?

oreonymos
15-05-18, 22:05
μου την πεσανε για τη madonna.απλως καμια φορα και σε αλλα θεματα μπορει καποιος να γινει λιγο υπερβολικος χωρις να το θελει το διαπιστωσα δεν πειραζει!δεν εχει να κανει με εσενα προσωπικα σου λεω την αληθεια!το θεμα ειναι σε καθε περιπτωση πριν επιτεθουμε μιλαω και για αλλα θεματα να εχουμε πληρη εικονα σκοπος ειναι να βοηθαμε ο ενας τον αλλο ημουν υπερβολικος αλλα αντιμετωπιζα και αλλο θεμα αλλωστε εσεις γνωριζεστε μεταξυ σας και καταλαβαινω πως τους καινουριους τους βλεπετε με δυσπιστια

delta66
15-05-18, 22:51
Το θεμα λυνεται αν γραφουμε ολοι σαν να ειναι ο ενας μπροστα στον αλλον και να μιλανε προσωπο με προσωπο.
Και οι καινουριοι να ειναι προθυμοι να ανοιξουν το μυαλο τους και να ακουσουν και για πραγματα που δεν ξερουν. Και δεν ειναι κακο που δεν τα ξερουν ή που τα νομιζαν αλλιως.

oreonymos
15-05-18, 23:05
παντα στη ζωη μου ημουν ισιος !ετσι οπως ταλες ειναι οι νεαροτεροι να το ακουνε η δυναμη τους ειναι μονο το πληκτρολογιο!γενικα μιλαω...τελικα με συγχωρειτε για τη madonna εεε?:smt020