PDA

Επιστροφή στο Forum : Μηνιαια συναντηση του Νοεμβρη !!


γαυρος
05-11-05, 23:05
:smt030Σπασαμε ολα τα ρεκορ συνδρομοι.
Πανω απο 70 παρουσιες παρακαλω!!
και μην ξεχασω να αναφερθω στην παρουσια του Πρυτανη !!
Εκ Θεσσαλονικης, βεβαιως - βεβαιως !!

φωτογραφιες εντος ολιγου :smt109:smt031:smt024

Tolis
05-11-05, 23:26
Επειδη παθαινω και κατι διαλειψεις και χρειαζομαι το ονoμα για τα credits....... ποιος μου εφερε ενα cd με φωτος απο ottos, ramirezi, bitaeniata και sterbae?

Manogr
06-11-05, 00:23
Μιλάμε για λαο... ποσους να πρωτογνωρισω για πρωτη φορα!!

Ωραια ηταν...αντε και στην επομενη :D

mikenuke
06-11-05, 00:43
Tι λε ρε παιδι μου, μου το ειπε ο Πρυτανης στο τηλεφωνο και δεν τον πιστεψα!

Ε λοιπον αμα αυριο η Θεσσαλονικη δεν εχει 30 ατομα,δεν θα το αντεξω!

lasal
06-11-05, 02:29
Ε λοιπον αμα αυριο η Θεσσαλονικη δεν εχει 30 ατομα,δεν θα το αντεξω! Και γω θα φέρω την φωτογραφική για να σε αποθανατήσω
:D:D:D:D:D

Mariel
06-11-05, 17:31
οντως η χτεσινη συναντηση δεν ειχε προηγουμενο:smt081 :smt081


Υ.Γ. αλλη φορα θα προσεξω να μην κατσω πισω απο τον γαυρο:smt067 :smt021 :smt072 :smt066 :smt074 :smt068 :smt062 :smt075 :smt070 :smt013 :smt071 zw :smt014

andreasp
06-11-05, 18:50
Απο τότε που μπήκα εδω, είχα στο μιαλό μου το πρώτο Σαββατο του Νοεμβρη να ερθω στην συνάντηση σας.
2-3 φιλοι μου γελουσαν που βρηκα καινουργια ενασχοληση, και καινούργια meeting, μετα το ClubFocus.
Ηρθε το πρωτο Σαββατο ... και το ξεχασα εντελως! :(
Και ειναι ακόμα πιο σπάσιμο γιατί ειδικά αυτο το Σαββατο δεν έκανα απολύτος τιποτα! Ξυνομουν ολημερης...! :(

γαυρος
06-11-05, 21:08
Υ.Γ. αλλη φορα θα προσεξω να μην κατσω πισω απο τον γαυρο:smt067 :smt021 :smt072 :smt066 :smt074 :smt068 :smt062 :smt075 :smt070 :smt013 :smt071 zw :smt014
καλε γιατι βαρας τον φωτογραφο?:eek:
μια χαρα φωτο σας αναρτησαμε!!! :roll:
προς τι το σφυροκοπημα ???:smt022

Celda
06-11-05, 21:37
Συμφωνώ με την Μάριελ...
Τόσα χρόνια σπουδών για στραβή γωνία λήψης :D :D :D
Είσαι ο Νταλί της φωτογραφίας (μόνο που θα αναγνωριστείς μετα τον θάνατό σου:smt081 )

Μην ξεχάσω στην επόμενη συνάντηση να κάτσω στην αλλη γωνία απο τον γαύρο...:smt079

Mariel
06-11-05, 21:48
καλε γιατι βαρας τον φωτογραφο?:eek:
μια χαρα φωτο σας αναρτησαμε!!! :roll:
προς τι το σφυροκοπημα ???:smt022

μια χαρα φωτο???απο μυωπια πως παμε??κι ειναι και στραβη οπως λεει η κωνσταντινα....αλλη φορα θα ερχομαι incognito.......+-3

γαυρος
06-11-05, 23:32
μια χαρα φωτο???απο μυωπια πως παμε??κι ειναι και στραβη οπως λεει η κωνσταντινα....αλλη φορα θα ερχομαι incognito.......+-3
επειδη με πληγωσες καταφορα, εβαλα αλλη:smt014.:smt024
αν δε σαρεσει ουτε αυτη παραιτουμαι απο φωτογραφος!! :smt030:smt030:smt030:smt030:smt030:smt030:smt030

mikenuke
06-11-05, 23:41
κατι μου λεει οτι θα παραιτηθεις, εχεις ταλεντο στις περιεργες οπτικες γωνιες.με το καταλληλο θεμα γινεται κατι ... αλλα οι γυναικες θελουν γκροπλαν, οτυε ξερω πως τα λεν, Σαλκον θα μας πει.

Blanch
06-11-05, 23:53
Κούκλα η mariel! :rolleyes:

koulio
07-11-05, 00:26
Επειδη παθαινω και κατι διαλειψεις και χρειαζομαι το ονoμα για τα credits....... ποιος μου εφερε ενα cd με φωτος απο ottos, ramirezi, bitaeniata και sterbae?

τωρα να κανω κανα σχολιο περι ηλικιας ή να το περασω ετσι ........................

οι φωτο ειναι μια χαρα
η μαριελ ειναι μια χαρα και ο γαυρουλης το ιδιο

μονο που σε λιγο δεν θα χωραμε στο συγκεκριμενο μερος...........................πρεπει να βρεθει χωρος στεγασης του συλλογου .................

Mariel
07-11-05, 04:36
επειδη με πληγωσες καταφορα, εβαλα αλλη:smt014.:smt024
αν δε σαρεσει ουτε αυτη παραιτουμαι απο φωτογραφος!! :smt030:smt030:smt030:smt030:smt030:smt030:smt030


μια φωτογραφια τραβηγμενη απο μπροστα που να δειχνει τους ανθρωπους φυσιολογικους και οχι -+10 δεν εχεις βγαλει???γιατι ολες ειναι γωνιακες???zw φαντασου,εφτασα σε σημειο να προτιμω την προηγουμενη....:smt102


ειλικρινα,δε θελω να σε πληγωσω,αλλα νομιζω οτι πρεπει να προχωρησουμε στην ευρεση νεου φωτογραφου....:smt064

ahar
07-11-05, 10:33
μια φωτογραφια τραβηγμενη απο μπροστα που να δειχνει τους ανθρωπους φυσιολογικους και οχι -+10 δεν εχεις βγαλει???γιατι ολες ειναι γωνιακες???zw φαντασου,εφτασα σε σημειο να προτιμω την προηγουμενη....:smt102


ειλικρινα,δε θελω να σε πληγωσω,αλλα νομιζω οτι πρεπει να προχωρησουμε στην ευρεση νεου φωτογραφου....:smt064
Μην αγωνεσαι κουκλα μου :smt061 και στην δικια μου φώτο έχετε βγεί όλες σας μια χαρούλα... θα την ανεβάσω το απογευμα...

Και έχω και μιαααα του γαυρου !!!! επι το έργον και με φράπα μουρη ετσι για να έχουμε να τον απειλουμε όταν μας έρχεται με την γενειάδα του Αγιου Ουνουυφριού.
Ρε συ γερο ;; Αρχισες τα μποτοξ ή είχες βαλει ισαμε 15 κιλα μπριζόλες στα μαγουλα πριν έρθεις;;;;;;;:smt043:smt043:D:D:D:D:D:D:D:D

Pritanis
07-11-05, 12:26
Ευχαριστω τον φιλο Γαυρο για την ιδιαιτερη μνεια στην παρουσια μου.... Φαινεται οτι αν και γαυρος του κοβει λιγο και καταλαβαινει οτι ο αποκλειστικος λογος επιτυχιας της συναντησης ημουν ΕΓΩ....:):):) Και μαλιστα ολοι ελεγαν οτι τοσα κοριτσια πρωτη φορα εβλεπαν σε συναντηση..... ΔΕΝ ΗΤΑΝ ΤΥΧΑΙΟ.... Ματαια ο φρεσκοξυρισμενος και παρφουμαρισμενος γαυρος κορδωνοταν αριστερα και δεξια μπας και τον προσεξει καμια..... Ως τελευταια λυση και μαλλον πιο αποδοτικη κατεληξε να κατσει στο τραπεζι μου για ολο το απογευμα... ΣΟυ λεει ολο και κανενα ξωφαλτσο βλεμμα θα παρω και εγω.....


Περα απο τα παραπανω σοβαρα, ευχαριστω ολους για τη φιλοξενια και την ευχαριστη κουβεντουλα , η συναντηση αυτη μου δινει δυναμη και γινατι να προσπαθησω περισσοτερο ωστε και μεις εδω στη Σαλλλονικη να φτασουμε σε τετοια σημεια οργανωσης και συσπειρωσης.....

Theokyr
07-11-05, 13:11
Κρίμα που κάνετε τις συναντήσεις Σάββατο πρωϊ αφού το αφιερώνω στην μεγάλη μου αγάπη... την θάλασσα. :-|

70 άτομα, μπράβο κόσμος :p

Θεόφιλος

ΥΓ. Θέλω ένα φωτογράφο για τα ψάρια μου :D

rita
07-11-05, 15:32
περιμενω μια καλυτερη φωτο...αυτη ειναι σκοτεινη κ δεν αφηνει να φανει η λαμψη μου!!!:cool:
για να δουμε πως θα ειναι κ ο γαβρουκος στην επομενη..την οποια παρεπιπτοντως την τραβηξες κ υπουλα!!!!!!:smt043

halvas69
07-11-05, 16:05
Κρίμα που κάνετε τις συναντήσεις Σάββατο πρωϊ αφού το αφιερώνω στην μεγάλη μου αγάπη... την θάλασσα. :-|

70 άτομα, μπράβο κόσμος :p

Θεόφιλος

ΥΓ. Θέλω ένα φωτογράφο για τα ψάρια μου :D
Έλα Θεόφιλε, απογευματάκι γίνονται οι συναντήσεις και όχι πρωί μετά τις 5:30 με 6:00 αν θυμάμαι καλά και τραβάνε μέχρι τις 9 συνήθως.
Οπότε θα ξεκλέψεις λίγο χρόνο

γαυρος
07-11-05, 21:04
ρε δε με παρατατε?? :smt030
σαν τις παλιογριες κανετε, ο ενας ετσι ο αλλος κοκκορετσι:smt093.
ας καθοσαστε να σας βγαζω να μην σας κυνηγαω απο πισω αλλη φορα.

μαριελ σε πληροφορω οτι στην φωτο που βλεπεις, σε φωναξα οτι στη βγαζω και οπως βλεπεις εσυ γυρισες, οχι εγω!
αποδειξη οτι κοιτας μεσα στο φακο!
αρα ειναι τραβηγμενη εν γνωση σου.:rolleyes:
αχαρ καννιβαλε, ποιος ειναι ο γερος δε μας ειπες? εσυ σερνοσουνα οχι εγω!! :smt030, εκτος και ησουνα ντεφι απο τσι τσικουδιες παλιοσκυλο!! :smt030

:smt068ριτα εισαι σιγουρη οτι εγω σε εβγαλα? :smt081
βλεπετε φλας και κανετε λες και χαλασε ο κοσμος!!

αγαπητε πρυτανη (του ταβλιού:smt081), την επομενη φορα που θα βρεθουμε, ναχεις και ενα ταβλακι μαζι, να δω ποσο πρυτανης εισαι!! :smt062

Juan
07-11-05, 21:25
....
αγαπητε πρυτανη (του ταβλιού:smt081), την επομενη φορα που θα βρεθουμε, ναχεις και ενα ταβλακι μαζι, να δω ποσο πρυτανης εισαι!! :smt062
Ωππ !
Βλέπω να ξεκινάει πρωτάθλημα.
Αν είναι έτσι να μας το πείτε.
Νομίζω είναι ευκαιρία να συνδιάσουμε ένα σπορ μαζί με το χόμπι.

ahar
07-11-05, 22:01
αχαρ καννιβαλε, ποιος ειναι ο γερος δε μας ειπες? εσυ σερνοσουνα οχι εγω!! :smt030, εκτος και ησουνα ντεφι απο τσι τσικουδιες παλιοσκυλο!! :smt030


Ο καννίβαλος ήταν με αγριο διαστρεμμα στο ποδι και αντι να παει στο ΚΑΤ για ακτινες κατεβηκε στον σύλλογο εάν αυτο σου λεει τιποτα....

Σημερα το ποδι μου ειναι σε ενα προς το μελιτζανι χρωμα και αγγαρεψα μια ψυχη να με παει στην δουλεια όπου το ποιο επιπονο καθηκον μου ηταν το ζυγησμα της αναγκης να σηκωθω για κατουρημα με το ποσοστο πόνου που αναλογουσε σε μια τέτοια ενέργεια...

Αυτος είναι αλλωστε και ο λογος που δεν βρεθηκαμε να παμε στο μαγαζι που λέγαμε...

Αλλα η μουρη φραπα!!! Ξουρισμενο μου εσυ!!!

george hmmy
07-11-05, 23:13
Εγώ ήρθα με ένα φίλο μαζί κατά τις 7, είδα το κλίμα (πηγαδάκια μεταξύ γνωστών), προσπάθησα κάπως να "χωθώ" σε καμιά παρέα -στάθηκε αδύνατο- οπότε σηκώθηκα κι έφυγα.

Tolis
07-11-05, 23:16
Που εδω στην Αθηνα?

Celda
07-11-05, 23:25
Αχαρ
Εκείνη η φωτογραφιούλα που μας τάξατε; :rolleyes: :D ;)
Να συγκρινουμε και να ψηφίσουμε!

Αν κανονίσουμε και τάβλι, θέλω και εγω!

george hmmy
07-11-05, 23:29
Ναι, αθήνα-city.

γαυρος
07-11-05, 23:29
νά τα μαααας !!! :smt043

μικροι μεγαλοι στα καφενεια?? :smt075

γαυρος
07-11-05, 23:35
καλα και δε μιλησες σε κανενα??? :eek:

μεσα σε 70 ατομα δεν βρηκες ουτε εναν να συστηθεις και να μπορεσεις να κατσεις?? :smt017

halvas69
07-11-05, 23:38
Μην απογοητεύεσαι γιόκα μου.
Θα σε περιμένω εγώ στην επόμενη συνάντηση στις 3/12/2005 χε,χε.

ΥΓ Πρέπει να μεταφερθούν αυτά τα posts περί Αθήνας, χαλάσαμε το Β.Ε.

Pritanis
07-11-05, 23:41
Που ησουν και σε εψαχνα ;;;;; Εγω απο Θεσσαλονικη κατεβηκα και ολοι με αγκαλιασαν και δεν αισθανθηκα ουτε λεπτο απομονωμενος και γνωρισα τουλαχιστον 15 ατομα και εσυ ρε Γιωργο ειδες πηγαδακια και αισθανθηκες ασχημα;;;; Τουλαχιστον τρια ατομα σε ψαχναμε (George, Netblues, Pritanis) και σε περιμεναμε πως και πως....... Μηπως εσυ απεφυγες να γνωρισεις τα παιδια ;;;;;;

Celda
07-11-05, 23:43
Η ηλικία δεν παίζει ρόλο, αλλά η εξυπνάδα...εκεί λιγοι υπερτερούν:smt043

γαυρος
07-11-05, 23:46
το μικροι / μεγαλοι ειναι μεταφορικο !! :smt110:smt110

ειναι λαικη ρησση η οποια εχει πιο πολυ βαθος απο οτι δειχνει!!
φυσικα θελει και την απαιτουμενη προσοχη για να γινει αντιληπτή!! ;-);-)

αλλα μην χαλαμε το τοπικ!!

πισω στο μητινκ παλι!!
πως σας φανηκε??

Pritanis
07-11-05, 23:52
Φιλε Ahar, ξεχασα να σου πω περαστικα.....ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ;):smt055

netblues
08-11-05, 09:14
Καλα, περα απο το γεγονος οτι ο Τολης τουλαχιστον πηγαινε πανω κατω σαν φρουρος στον αγνωστο στρατιωτη, και διαφοροι αλλοι κυκλοφορουσαν.
Και αφου ειχες παρεα, κατσε σε ενα τραπεζι, παραγγειλε καφε και παρακολουθα. Αργα η γρηγορα καποιος θα σε ανακαλυψει...
:smt075

george
08-11-05, 09:25
ΥΓ Πρέπει να μεταφερθούν αυτά τα posts περί Αθήνας, χαλάσαμε το Β.Ε.

Βρε ουστ !
Εξω απο εδω !! :D

lasal
08-11-05, 10:01
Το μαμήσατε
Νόμιζα πως ήμουν σε λάθος ποστ.
:smt119:smt099
Φυσικά βλέποντας τον Βρούτο μπερδεύτηκα και........ στο άλλο ποστ.
Φτου γμτ γεράματα

mikenuke
08-11-05, 10:02
Ενας μοδερατορ να το κανει επειγοντος split και merge εκει που πρεπει.

Pritanis
08-11-05, 10:12
Δεν φανταζομαι να ειμαι εγω ο Βρουτος;;;;;;;; Πιο πολυ σε Τζεημς Μποντ φερνω......Πηγα να κατασκοπευσω οχι να προδωσω...........

ahar
08-11-05, 10:58
και για να μην ξεχνίωμαστε!


(εαν προσεξετε στο βαθος "δεξα" ειναι και μια ψυχη στην όποια ο φακος δεν μπορεσε να αντισταθει )


Και φυσικα και επι το έργον η εν λόγω ψυχη....

Καθως και αποδειξη γιατην χρήση 15 κιλων μοσχαρισιας μπριζόλας στα αφρατα μαγουλάκια του!!!!:D:D:D:D

george hmmy
08-11-05, 11:15
Αφού θα μεταφερθούν δεν έχουμε πρόβλημα, γράφουμε άφοβα! :D Λοιπόν, πήγα και συστήθηκα, όπως με παρότρυνει και ο φίλος γαύρος, αλλά έπεσα ή σε "λάθος" παρέα ή σε ακατάλληλη στιγμή στην παρέα και για αυτό δεν μου δόθηκε η στοιχειώδης σημασία. Ίσως φταίει και το γεγονός ότι ο φίλος που είχα έρθει είναι άσχετος με το χόμπι μας και με έπεισε πιο εύκολα από όσο έπρεπε να φύγουμε. Αφού στην επόμενη συνάντηση θα είναι ο φανταστικός μου πατέρας δε φοβάμαι τίποτα, θα καθαρίσει για πάρτη μου! Και φίλε πρύτανη δεν αισθάνθηκα άσχημα ούτε απέφυγα κανέναν αλλά καθότι "φατσικά" ξέρω μόνο τον Τόλη (καλά είδα και "ξέρω" και κάτι άλλους αλλά θα έτρωγα μαστίγωμα έτσι και μιλούσα:D :D :D ) τι θα του έλεγα? Γεια σου Τόλη είμαι ο αυτός? Ίσως επειδή ήρθα καθυστερημένα κι οι παρέες είχαν γίνει για αυτό να μην ενσωματώθηκα εύκολα σε κάποια. Next time, νέοι είμαστε! (κάποιοι τουλάχιστον+-6)

Giorgos
08-11-05, 12:06
Άλεξ, μήπως η αστάθεια στις φωτογραφίες σου επηρεάστηκε από το τραυματισμένο σου πόδι; :smt081
(που είναι η δραμαμίνες?!?!?!) :smt030

mikenuke
08-11-05, 12:08
Aυτο ακριβως, για σας ειμαι ο ταδε.
Εγω ετσι εκανα, στην ΓΣ οταν ειχα παει, και δεν ηξερα κανεναν μα κανεναν!Θελει θρασσος!

Tolis
08-11-05, 12:41
Ετσι ετσι κανουν ολοι, γεια σας ειμαι ο ταδε και ειμαι καλα λενε....

ahar
08-11-05, 12:46
Άλεξ, μήπως η αστάθεια στις φωτογραφίες σου επηρεάστηκε από το τραυματισμένο σου πόδι; :smt081
(που είναι η δραμαμίνες?!?!?!) :smt030

Οχι ... η μηχανη έκανε αυτοματα focus στον Γαυρο , και όταν τραβουσα αποκλειστηκα αυτον , ήταν τόση η ακτινοβολος προσωπηκότητα του που πεταγε εκτός φόκους τον φακο