PDA

Επιστροφή στο Forum : προσωπικο ευχαριστηριο στον κ.Γρυλλη.


kgf12345
17-10-16, 17:47
Καταρχην να μην παρεξηγηθω,δεν ανοιγω το θεμα για να κανω διαφημιση.

Το ανοιγω γιατι νιωθω πως του το χρωσταω να το κανω και δημοσια.

Η λιμνη της εκθεσης ηταν κατι που ανελαβα εγω και η αρτεμισια,και φυσικα ειχαμε πολυτιμη βοηθεια απτον τακη που ξοδεψε χρονο και χρημα σε υλικα και δουλεια για να στηθει το φιλτρο της,το γιαννη,τον κωστα,το λαμπρο, και πολλους αλλους που αν προσπαθησω να τους αριθμησω τωρα σιγουρα καποιον θα αδικησω.ζητω συγνωμη απο οποιον δεν εχω αναφερει τωρα.

αυτα ειναι απλα τεσσερα ονοματα που μου ηρθαν στο μυαλο πρωτα.

αλλα πρεπει να πω,πως το αποτελεσμα δεν θα ηταν το ιδιο εντυπωσιακο,αν δεν ειχαμε την υλικη υποστηριξη του κ.Γρυλλη απο εδω http://www.grylliswaterlilies.gr

Οχι μονο μας παραχωρησε τη λιμνη του,τη μετεφερε κιολας απο και προς το χωρο της εκθεσης,μας παραχωρησε και φυτα και ψαρια,και φυσικα το χρονο του,αλλα και τις γνωσεις του για να στηθει σωστα και να εχουμε αυτο το αποτελεσμα.

ηταν μεγαλη επιτυχια η λιμνη και πραγματικα δεν θα ειχαμε τετοιο αποτελεσμα αν δεν ηταν ο Γιαννης να μας βοηθησει.

Επισης να πω,πως οχι μονο μας τα παραχωρησε ολα αυτα για την εκθεση,αλλα μας χαρισε απλοχερα φυτα και ψαρια που μας εφερε στην εκθεση, για να τα παρουμε στο τελος.

πραγματικα δεν εχω λογια να τον ευχαριστησω.
Γιαννη σε ευχαριστω θερμα!!!:smt041

και φυσικα ευχαριστω παρα πολυ και την αρτεμη,γιατι με τις γνωσεις της,εδωσε τη σωστη κατευθυνση απτην αρχη της οργανωσης;)

αν το θεμα παραβαινει τους κανονες του φορουμ και θεωρηθει εμμεση διαφημιση,τοτε δεν εχω αντιρρηση να σβηστει;)
οπως ειπα δεν ειναι αυτη η προθεση μου.

stanisalus18
17-10-16, 18:27
Μπράβο στον κύριο Γιάννη, τον ευχαριστούμε όλοι ;)

Γιώργος Κ
17-10-16, 18:35
Πραγματικα ενα μεγαλο ευχαριστω στον ανθρωπο .... Χωρις αυτον δε θα ηταν τοσο ομορφη η λιμνη μας!!!

Undertaker
17-10-16, 21:16
Η λίμνη ήταν πραγματικά το στολίδι του περιπτέρου, μπράβο σε αυτόν τον άνθρωπο για όσα προσέφερε!

ChocolatePuma
17-10-16, 21:25
Μπράβο του για όλα! Και μπράβο σας για τα υπόλοιπα ;)

Γιαννης Μ5
20-10-16, 07:33
Αυτη η λιμνη του ηταν πανεμορφη!!!!

Artemisia
20-10-16, 09:44
Ευχαριστω και εγω τον Γιάννη Γρύλλη που μας παραχώρησε την λίμνη της έκθεσης την βοήθεια που μας προσέφερε και για τα φυτά !!! :D
Ευχαριστω και τους Τάκη και Γιώργο για την απίστευτη δουλειά και όρεξη που είχαν :D

Maverick
20-10-16, 13:07
Κι εγώ να ευχαριστήσω τον κ. Γρύλλη, η λίμνη έφερε πολύ κόσμο στο περίπτερο και έγινε αφορμή να ενημερωθούν οι επισκέπτες για τη σωστή διαβίωση των χρυσοψαρων μακριά από γυάλες και πλαστικά ενυδρειάκια. Επίσης τον ευχαριστώ για το πλιάτσικο που μου επέτρεψε να κάνω στα φυτά του κατά το ξεστήσιμο της λίμνης :D Ήδη συζητάμε για GABοεκδρομή στο κτήμα του στο Μαραθώνα ;)

GRYLLISWATERLILIES
30-10-16, 23:28
Γειά σας και απο εμένα. Εγινα και εγώ μέλος του GAB!!!
Θα ήθελα και εγώ απο την πλευρά μου να σας ευχαριστήσω για την φιλοξενία και τη βοήθεια για το στησημο της λίμνης. Χαρηκα που σας γνώρησα απο κοντά και ανακάληψα οτι με αρκετούς είχαμε ξαναβρεθεί αλλού και άλλωτε!!!
Δεν έχω μεγάλη εμπειρία απο τη λειτουργεία του Forum γιαυτό και άργησα να σας απαντήσω. Ψαχνωντας στα θέματα του βρήκα πολλά ενδιαφέροντα θέματα και είδα το πάθος σας για το χόμπυ, κάτι που διαπίστωσα με μεγάλη χαρά και κατά τη διάρκεια της έκθεσης.
Σε οτι μπορώ να σας βοηθήσω είμαι στη διαθεσή σας και οποτε θέλετε μπορείτε να έρθετε στο κτημα. Καλύτερη περίοδος η άνοιξη!!!

kgf12345
30-10-16, 23:30
καλωσηρθες!!!:smt041

Τάκης
30-10-16, 23:33
Καλώς ήρθες :)

Artemisia
30-10-16, 23:50
Καλώς μας ήρθες Γιάννη :)

tsoui
31-10-16, 00:16
Καλως ηρθες!

Lth1
31-10-16, 02:02
Καλως ηρθες :-)

Στάλθηκε από το ALE-L21 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Κλεόβουλος
31-10-16, 08:30
Καλωσόρισες κ.Γιάννη!

Tanganyiκας
31-10-16, 08:40
Καλώς μας ήρθες!

giorgostriv
31-10-16, 08:40
καλωσ ηρθεσ φιλε γιαννη,ειμαι ο γιωργοσ με τι λιμνεσ στην ερετρια που ειχεσ περασει και ηπιαμε καφεδακι,αναμενω μια καλη μερα να σου κανω επισκεψη στο κτημα,πολλα :smt041για οτι εχεισ φτιαξει.

Πάνος
01-11-16, 20:07
Καλως ηρθες Γιαννη!!! :p
Ευχαριστούμε για τη βοηθεια σου!!

Dimis
01-11-16, 21:43
Καλως όρισες Γιαννη.

Την ανοιξη θα κανουμε εκδρομη σαν φορουμ στο κτημα σου οπως ειπαμε.
Εσυ βαζεις το κτημα και τα καρβουνα,εμεις τις μπριζολες και τις μπυρες! :D