PDA

Επιστροφή στο Forum : Aman!


AFRIKANOFILOS
02-10-05, 00:48
Ρε παιδια τωρα θα μιλησω σαν μελος του Π.Σ.Φ.Ε. και τιποτα αλλο.Ποτε πια θα βρουμε εναν δικο μας τοπο να συναντιομαστε(στεγη) νομιζω οτι το λεμε παρα πολυ καιρο και αλλο τοσο καιρο μας το επιτρεπουν τα οικονομικα μας...Αν βρισκαμε χωρο ολα θα γηνοντουσαν πολυ καλητερα για το συλλογο που αγαπω οσο κανεις αλλος αλλα δεν βλεπω καμια βελτιοση...ρε παιδια μας ληπει οργανοση κατι πρεπει να γηνει...

ΦΗΛΙΚΑ ΓΙΑΝΝΗΣ

ahar
02-10-05, 00:57
O συλλογος έχει δικο του forum και αυτ οτο θεμα έχει συζητηθει εκτενως εκει! πηγαινε και λιγο στο aquarist.gr δεν χανεις τιποτα!

AFRIKANOFILOS
02-10-05, 01:06
Υπαρχει ενα προβλημα με τον κωδικο μου.Αμεσος!Εδω δεν μπορει να συζητιθει διλαδη?

ahar
02-10-05, 17:11
λοιπον.. για αλλη μια φορα...
Για να κανει καποιος Login στο forum του συλλογου πρεπει ΠΡΩΤΑ!!! να κανει login στο portal του συλλογου μια και απο έκει γινεται η διαχείρηση χρηστων .. διαφορετικα δεν αναγνωρίζει τον χρήστη!
Μετα απλα πατάει το συνδεσμο "Forums" και μπηκε!

koulio
02-10-05, 22:28
Υπαρχει ενα προβλημα με τον κωδικο μου.Αμεσος!Εδω δεν μπορει να συζητιθει διλαδη?

ρε γιαννη ωρες ωρες λες και εισαι 5 μερες εδω μεσα....

μερικες-πολλες ψυχες μας εχουν φαει το συκωτι οχι ο συλλογος με το gab μαζι κτλ κτλ κτλ και εσυ θελεις να ποσταρεις εδω .....

παμε διπλα - φτιαξε κωδικους, πληρωσε συνδρομη κτλ κτλ

και ποσταρησε διπλα

αντε γιαννακη μου

AFRIKANOFILOS
02-10-05, 22:45
Καλα.Τη συνδρομη την εχω πληρωσει απο την συνελευση.οκ οκ.

Tolis
05-10-05, 20:54
Γιαννη ενταξει με τον κωδικο σου? Μπηκες?

AFRIKANOFILOS
08-10-05, 11:47
Ναι τωρα ειναι μια χαρα οκ.

Νίκος
18-10-05, 13:51
Λέτε να φταίει ο Κορυδαλλός που δεν μας "κόβει"? εγώ έχω πληρώσει την συνδρομή μου? δεν θυμάμε.