PDA

Επιστροφή στο Forum : νεο ξεκινημα με γαριδες....


poet
26-07-15, 08:35
καλημερα στην παρεα...απο καιρο τωρα ειχα στο νου να στησω ενα γαριδαδικο...μιας και ειμαι σε αδεια και δεν θα παω καπου για διακοπες σκεφτηκα να το κανω τωρα που εχω χρονο...λοιπον θελω την βοηθεια των πιο παλιων...να σας πω τι ακριβως εχω για να ξεκινησω....
το ενυδρειο ειναι ενα 100αρι το γνωστο του καρφουρ...το οποιο αφου διωξω και τα τελευταια κριμπενσις που εχω θα καθαριστει και εννοειτε απολυμανθει....εχω για βυθο μαυρο ψιλοκοκο χαλικακι...μια ριζα μοπανι..εχω μπουκαλα απο πυροβεστηρα η οποια θελει μια αλλαγη στην κατασκευη της(απ οτι μου ειπαν...) που θα το κανω σε γνωστο καταστημα απο ενα τυπο που ασχολειται και αυτος με ενυδρεια...και ειναι κ εδω στο φορουμ αλλα δεν θυμαμαι το ονομα του....θελω να μου πειτε τι αλλο ακριβως χρειαζομαι λοιπον για το co2...απο την μπουκαλα και μετα...οπως επισης και οτι αλλο εσεις πιστευτε οτι πρεπει να αναφερθει...
υ.γ εννοειται οτι ο υπολοιπος εξοπλισμος υπαρχει ετσι...φιλτρο,θερμαντηρας,ανεμιστηρακια(θεος σπυρος delta:D:D:D:D:smt020:rolleyes:)οπως και το γνωστο κοντρολερακι stc1000

poet
27-07-15, 22:50
Σας ευχαριστω πολυ ολους για της απαντησεις σας....να ειστε καλα...καλο καλοκαιρι σε ολους!!!!!!

sarpijk
27-07-15, 23:53
Ημουν ετοιμος να απαντησω. Η ειρωνια σου δε μου αφηνει περιθωρια για κατι τετοιο. Καλο υπολοιπο αδειας.

poet
29-07-15, 14:27
Ημουν ετοιμος να απαντησω. Η ειρωνια σου δε μου αφηνει περιθωρια για κατι τετοιο. Καλο υπολοιπο αδειας.δεν πειραζει φιλε μου...καλο καλοκαιρι σε ολους!!!!!!