PDA

Επιστροφή στο Forum : Συνάντηση Θεσσαλονικέων & Βορειου Ελλαδος Σεπτεμβριου.


mikenuke
28-08-05, 18:47
Μια συναντηση ειναι καιρος να γινει.
Ελπιζω οτι αυτη θα ειναι η τελευταια ατακτη συναντηση, γιατι μετα απο αυτην θα εχουμε τακτικο προγραμμα συναντησεων καθε μηνα, σε συγκεκριμενο μερος.

Για την ωρα ομως δεν εχει αποφασισθει κατι οποτε συνεχιζουμε με τον παλιο καλο τροπο!

Το μεθεπομενο σαββατοκυριακο 10-11/9/05 προτεινω να κανουμε μια συναντηση.
το μερος θα το αποφασισουμε απο κοινου οποτε ριχτε ιδεες και συμμετοχες.

Ολοι ειναι ευπροσδεκτοι, μελη και μη μελη!Μην ντρεπεστε!
Να γνωρισουμε καμια νεα φατσα γιατι βαρεθηκα τις βρωμομουτσουνες των συμμωριτων!

tthellas
29-08-05, 07:30
Αποφασίστε το και θα είμαι 99,99% εκεί... Θα προτιμούσα να είναι Κυριακή η συνάντηση για να επαληθευτεί και το ποσοστό που ανέφερα παραπάνω... :-)

Pritanis
29-08-05, 18:00
Εγω ειμαι μεσα αλλωστε θελω να σε πετυχω απο κοντα Μιχαλακη (εχω κατι να σου δωσω......:smt068:smt066:smt067:smt021. Μπορουμε να παμε στην πλατεια Αριστοτελους να χαρουμε και λιγο το καλοκαιρακι που μενει....

mikenuke
29-08-05, 22:58
ωραια θα ειναι αλλα δεν εχει παρκαρισμα.

ahar
30-08-05, 08:48
μεσα στο διάστημα μεταξυ πεμπτης (1-9) και επομενης τριτης (6-9) θα έρθω για επαγγελματικους λόγους στην όμορφη πόλη σας (η ακριβης ήμερα εξαρτάται απο το ποτε θα μας παραδώσει η UPS ενα rack στην εταιρεια για να το ανεβάσουμε θεσσαλονίκη) και θα είμαι εκει τουλαχιστον για 2 μερες. Τα απογευματα - βραδια μου θα είναι ελευθερα.
Τι θα λέγατε να βρεθούμε ;

mikenuke
30-08-05, 09:21
Οτι θα βρεθουμε,θα βρεθουμε σιγουρα.Τωρα πως, ποτε, και ποιοι...η UPS θα αποφασισει!!!!!!!!!!

mikenuke
01-09-05, 10:55
Μεγαλη συμμετοχη βλεπω και θα πρεπει να ψαξουμε να ενοικιασουμε καμια αιθουσα για την συναντηση.

george
01-09-05, 11:15
Λογω οικογενειακων υποχρεωσεων δεν θα μπορεσω να ερθω :cry:

GIANNITSA
01-09-05, 12:34
καντετο και μεσα.απο τα γιαννιτσα 3 ατομα ειμαστε σιγουρα και αν γηνη λιγο σιζιτηση τοτε θα ειναι πολι παραπανο.
αυτοσ ειναι και ο λογοσ που σκεφτομαι να κανω (ΚΑΝΟΥΜΕ) ενα κλαμπ ενυδρειου......
τελοσ παντων καντετο και θα ειμαι εκει και ασχετα που δουλευο 31 μερεσ ολο νυχτα ,,,,καθε μηνα.... ΧΑΛΑΛΙ

dim
01-09-05, 17:00
Μεγαλη συμμετοχη βλεπω και θα πρεπει να ψαξουμε να ενοικιασουμε καμια αιθουσα για την συναντηση.

μην κοιτάς που δεν απαντάμε. όλοι μέσα είμαστε.! εγώ θα πρότεινα να την κάνουμε αυτό το σαβ/κύριακο να έχουμε και τον Παναγιώτη, γιατί το επόμενο απ ότι μου είπε δεν θα μπορεί, θα φύγει.

ahar
01-09-05, 17:04
Λοιπον το τοπιο ξεκαθάρησε.....
Η Ups θα μας παραδώσει Δευτερα απο 12 και μετα... οποτε Τριτη ανεβαίνω είς την νυμφην του Θερμαϊκου.

thediscusman
02-09-05, 21:24
Θα προσπαθήσω να έρθω και εγώ.
Ελπίζω να είμαι Θεσσαλονίκη για να μπορέσω να έρθω

lasal
04-09-05, 00:22
Εγώ προτείνω το bowling πίσω απο τo village center.
Τουλάχιστον εκεί δεν μαζεύουν τα τραπεζάκια όπως στην αριστοτέλους.
Εχει ΚΑΙ μέρος για παρκάρισμα.
Και απο τον περιφερειακό πηγαίνεις σε χρόνο DT
Σκεφτείτε ώριμα πριν απαντήσετε.
ΥΓ.
Εκτός αν προτιμάτε να χαζεύεται όμορφες κιχλίδες
:smt074

gaia
04-09-05, 09:45
Εγω δυστυχως δεν θα μπορέσω να ερθω στην συνάντηση .
Λοιπον το τοπιο ξεκαθάρησε.....
Η Ups θα μας παραδώσει Δευτερα απο 12 και μετα... οποτε Τριτη ανεβαίνω είς την νυμφην του Θερμαϊκου.
πόσο καίρο θα είσαι εδώ ;

ahar
04-09-05, 13:35
Σιγουρα για μια διανυκτερευση... παιζει για δυο

Μάγδα
05-09-05, 13:26
Θα έρθω κι εγώ παιδιά.

mikenuke
05-09-05, 14:25
Θα έρθω κι εγώ παιδιά.
Bρε βρε, καλως την Μαγδα!Που χαθηκες?αντε μπραβο, αντε να μαζευομαστε!

Artemis
06-09-05, 10:16
Παιδιά κι εγώ θα κάνω τα αδύνατα δυνατά να έρθω,μόνο γράψτε μέρα,ώρα και μέρος!
Artemis

george
06-09-05, 10:38
Παιδιά κι εγώ θα κάνω τα αδύνατα δυνατά να έρθω,μόνο γράψτε μέρα,ώρα και μέρος!
Artemis

:smt041 :smt026

scalare
06-09-05, 14:33
θελω να ερθω και εγω αλλα επιδη δεν ξερω κανενα και τοσα ατομα που θα συμετεχουν πως θα μιλησουμε και σε τι χωρο;...http://www.greekaquarist.com/vb/images/icons/icon9.gif

mikenuke
06-09-05, 14:46
θελω να ερθω και εγω αλλα επειδη δεν ξερω κανενα και τοσα ατομα που θα συμετεχουν πως θα μιλησουμε και σε τι χωρο;...http://www.greekaquarist.com/vb/images/icons/icon9.gif
Αυτο δεν ειναι προβλημα, οτυε το οτι δεν ξερεις κανεναν. ουτε υπαρχει περιπτωση να μην μιλησεις σε κανεναν εκτος αν προκειται για συνεσταλμενο ατομο που γενικα δεν μιλαει!
Θα μας γνωρισεις σιγουρα, εξαλλου ο "βρωμογερος" ο Λασαλ ολο και κατι ενυδρειακο θα κραταει στα χερια.Οπως επεισης ολο και καποιος θα φοραει καμια μπλουζα του συλλογου.
Οσο για το αν μιλησουμε...χμ θα δουμε...!!!!!!!!!

Η συναντηση προτεινω να γινει εκει που υπεδειξε ο αγαπητος μου κατα τ'αλλα τρελογερος Λασαλ στο μποουλινγκ που εχει στο Village center την κυριακη!
Προτεινω ομως 12η πρωινη ωρα, για να πιουμε καφεδακι και ισως να οδηγηθουμε για κανα ουζακι μετεπειτα!!!
Καπου εδω θα δηλωση συμμετοχη και ο Salcon, ο οποιος χρησιμοποιει ενα πιλοτικο προγραμμα τυπου Echelon το οποιο σκαναρει το GAB για τις λεξεις ουζο,Salcon,μπυρα,ποτο,ντιρλα,σταφιδα,σκνιπα, και αλλες παρομοιες!!!!! Χιχιχιχι στην εφερα παλιο-νεο-ξενοιαστε καβαλαρη!!!!!!!

SOCRATIS
06-09-05, 16:39
Θα προσπαθησω να ειμαι και εγω εκει.Ελπιζω να ερθει και κανενας που
ασχολητε οπως και εγω με τα χρυσοψαρα.
Καλη ανταμωση.

basillis
06-09-05, 16:49
Kανονήστε παιδιά μια ώρα ώστε να προλάβουμε και μείς να έρθουμε, μια και έχουμε και 2 ώρες δρόμο...

george
06-09-05, 18:43
Εμενα παντως με βολευει απογευμα.
Ας πουνε και οι υπολοιποι την γνωμη τους πριν αποφασισουμε !

pani
07-09-05, 06:53
Αφιερωμένο προς τα νέα μέλη της παρέας που εδρεύει στη Θεσσαλλονίκη.
Φίλοι μου σας λέω απο πείρα δική μου οτι εκεί θα βρείτε μια ανοιχτή αγκαλιά να σας περιμένει, ενα μεγαλο χαμόγελο, μια απίθανη συντροφιά που σε κλάσματα δευτερολέπτου θα σας κανει να γίνεται ένα μαζί της..., εγώ πραγματικά έτσι ένιωσα όταν βρέθηκα ανάμεσα τους, ξένη μεσα στου ξένους, αλλά εγινα ένα μαζί τους αμέσως σαν να γνωριζόμαστε χρόνια..... η ατμόσφαιρα που δημιουργούν τα παιδιά είναι φανταστική και μοναδική ..... πόσο θάθελα να βρησκόμουνα ξανά εκεί...... μμμμ αλλά ξέρετε φοβήθηκα το αεροπλάνο..... θα μου πάρει λίγο χρόνο για να το ξεπεράσω, όμως όπως υποσχέθηκα, πάλι κάποια μέρα θα βρεθώ κοντά τους και ανάμεσα τους. Λοιπόν χωρίς δεύτερη σκέψη παιδιά της βορείου ελλάδος μαζευτείτε και ζήστε ατέλειωτες και αξέχαστες στιγμες ανάμεσα σε φίλους μοναδικούς.... Εγώ θέλω να πώ ξανά ένα μεγάλο ευχαριστώ στα παιδιά για τη φιλοξενεία τους και την αγάπη τους που μου έδωσαν οταν ήμουν κοντά τους.

Μάγδα
07-09-05, 08:54
Πανίτσα μου κι εγώ τα ίδια νιώθω για όλη την όμορφη παρέα εδώ αλλά και για εσένα.
Προσκαλούμε πάντα όλο τον κόσμο να έρθει σε συναντήσεις μας να γνωριστούμε, να συζητήσουμε, να ανταλλάξουμε μα πάνω απόλα να γίνει μέλος μιας γεμάτης φιλία παρέας.

Εμείς σε ευχαριστούμε που μας έδωσες την ευκαιρία να σε γνωρίσουμε και με μεγάλη χαρά να σε περιμένουμε και πάλι.

Υ.Γ:Για το μέρος της συνάντησης συμφωνώ με τον Lasal γιατί λόγω και της Διεθνούς Εκθεσης Θεσσαλονίκης στο κέντρο θα έχει πολύ κίνηση και θα δυσκολευτούμε με το παρκάρισμα.

lasal
07-09-05, 09:46
Και απο τον περιφερειακό πηγαίνεις σε χρόνο DT
Σκεφτείτε ώριμα πριν απαντήσετε.

Υ.Γ:Για το μέρος της συνάντησης συμφωνώ με τον Lasal γιατί λόγω και της Διεθνούς Εκθεσης Θεσσαλονίκης στο κέντρο θα έχει πολύ κίνηση και θα δυσκολευτούμε με το παρκάρισμα.
Συνάντηση Θεσσαλονικέων & Βορειου Ελλαδος Σεπτεμβριου
Στο bowling πίσω απο τo village center την Κυριακή στις 12 η ώρα
ΥΓ.
Η επιλογή της ώρας έγινε για να διευκολύνει τον κόσμο
που έχει να διανύσει περισσότερο απο δύο ώρες διαδρομή.

george
07-09-05, 11:04
Exω να παω σε βαφτιση +-7 +-14 :smt093

Pritanis
07-09-05, 12:47
Πες τον παππα να βιαστει και ελα μετα ... Εκει θα μαστε οπως συνηθως ως αργα....

george
07-09-05, 12:53
Πες τον παππα να βιαστει και ελα μετα ... Εκει θα μαστε οπως συνηθως ως αργα....

Eιναι εκτος Θεσ/νικης και θα αργησω

χοχλακας φωτης
08-09-05, 15:12
κατα 90% θα ερθω κι εγω!

Pritanis
08-09-05, 18:07
αντε γιατι σε χασαμε..... Τα νεα ειναι ευχαριστα;;;;;

χοχλακας φωτης
09-09-05, 23:27
θα φερω φωτο και οποιος θελει μετα μπορει να περασει απο το σπιτι μου να δει και μονος του,το reefακι μου!!!αν εννοεις για δισκους λογο τρομερων εξοδων για το reef το εχω αφησει για λιγο...αλλα μεχρι τα χριστουγεννα θα δειτε και απο εμενα 600λ βιοτοπο δισκων{αντιγραφη του ενυδρειου του(παναγιωτη)thediscusman}

george
13-09-05, 21:59
Δεν μου λετε ;;

Γιατι δεν συνεχιζετε το ποστ αναφεροντας καποια πραγματα για την συναντηση...ποιοι εισασταν εκει ...τι συζητηθηκε...τι αποφασιστικε...ετσι...για να ενημερωνομαστε και εμεις που δεν ηρθαμε.

Και μαλλον δεν θελω να ακουσω τα κλασσικα...ηπιαμε...φαγαμε...γελασαμε...περασαμε και απο τον Φωτη...και ολα καλα !

Ειχαμε κανει και μια συναντηση πριν το καλοκαιρι....ειπωθηκαν πολλα εκει...αλλα ενημερωση μετα την συναντηση....ΚΑΜΙΑ !

lasal
13-09-05, 22:41
Και μαλλον δεν θελω να ακουσω τα κλασσικα...ηπιαμε...φαγαμε...γελασαμε...περασαμε και απο τον Φωτη...και ολα καλα !
Ακριβώς αυτό έγινε :smt048
Αυτο δεν ηταν επίσημη συνάντηση αλλα ανεπίσημη.
:smt020

george
13-09-05, 22:54
Ακριβώς αυτό έγινε :smt048
Αυτο δεν ηταν επίσημη συνάντηση αλλα ανεπίσημη.
:smt020

:smt013 :smt076