PDA

Επιστροφή στο Forum : Υπενθύμιση


george hmmy
15-08-05, 19:26
Υπενθύμιση σε όλους τους φίλους και φίλες για σβήσιμο προσωπικών μηνυμάτων από το λογαριασμό τους! Δε μπορεί να γίνει αποστολή καθώς έχουν υπερβεί το όριο! -+13

george hmmy
17-08-05, 16:51
Ευχαριστώ για τη σημασία που δώσατε όλοι, :D, αλλά κανείς δεν έσβησε τα μηνύματά του? Αλέξανδρε (ahar) κάνε μια παλικαριά εσύ, θέλω να σου στείλω ένα πμ.

Υγ:προσωπικό κάλεσμα στον καθένα από δω και στο εξής! :D

ahar
17-08-05, 20:08
Η παλικαρια έγινε αλλα για να στείλεις και να λάβεις πουμου πρεπει να έχεις ΕΣΥ λιγοτερα μυνηματα κατω απο το όριο.... μηπως νομιζες ότι τα έχεις σβήσει και έβλεπες των τελευταιων ημερων μονο (ολοι εκει την πατανε..)?

Τεσπα...
Ολα τα μελη έχουν περιθώριο 200 μυνηματων.
και αυτό είναι σίγορα πολυ περισσότερο απο τον πιο "βρωμιάρη" (Σε μουα!!! :twisted:) με 161 μυνηματα και τον επομενο (το τρομερο υβριδιο σκουμπριού-γάυρου) με 158

mikenuke
17-08-05, 21:33
Τεσπα...
Ολα τα μελη έχουν περιθώριο 200 μυνηματων.
και αυτό είναι σίγορα πολυ περισσότερο απο τον πιο "βρωμιάρη" (Σε μουα!!! :twisted:) με 161 μυνηματα και τον επομενο (το τρομερο υβριδιο σκουμπριού-γάυρου) με 158

υπαρχουν και πιο βρωμιαρηδες, εγω ειχα 207!!!!!!!!!!

koulio
17-08-05, 22:12
καταλαβα τι θαψιμο εχει πεσει....................

τςτςτςτςτςτςτςτςττςτςτςτςτς

lasal
17-08-05, 23:49
και αυτό είναι σίγορα πολυ περισσότερο απο τον πιο "βρωμιάρη" (Σε μουα!!! :twisted:) με 161 μυνηματα και τον επομενο (το τρομερο υβριδιο σκουμπριού-γάυρου) με 158
υπαρχουν και πιο βρωμιαρηδες, εγω ειχα 207!!!!!!!!!!
Ε τότε μάλλον δεν πρόσεξατε αυτό
Βλέπε ημερομηνία :smt065
http://www.greekaquarist.com/vb/showthread.php?t=8580
Σύνολο μηνημάτων 370 και χρειάστηκε να σβύσω τα περισσότερα
Ευτυχώς δεν βάλαμε στοιχήματα αλλιώς τωρα θα είχα κεράσματα

mikenuke
18-08-05, 00:04
Επρεπε να το φανταστω οτι ο "βρωμογερος" θα με κερδιζε!
χαχαχα