PDA

Επιστροφή στο Forum : Ατυπη Συνάντηση Θεσσαλονικέων & Λοιπών Νομών


lasal
20-06-05, 23:41
Με χαρά ανακοινώνουμε οτι
Σε λίγες μέρες θα είναι κοντά μας η Πάνι απο τη όμορφη κύπρο μας.
Είναι μια ευκαιρία για όλους να την γνωρίσουμε απο κοντά.
Κατόπιν συννενοήσεως με την Πάνι κανονίσαμε να γίνει προγραμματισμένη συνάντηση το ερχόμενο Σάββατο.

Ημέρα συνάντησης θα είναι το Σάββατο 25 Ιουνιου στις 6.30-7 η ώρα το απόγευμα.
Στην καφετερια Tiera, παραλία αρετσούς δίπλα απο το goody's.
Οσοι θέλετε να γνωρίσετε απο κοντά την Πάνι δηλώστε συμμετοχή μέσα στην εβδομάδα.

Και αν υπαρχουν και τίποτε κλαδέματα........ακόμα καλύτερα. ;)

Μάγδα
20-06-05, 23:53
Φυσικά θα έρθω :)

lasal
20-06-05, 23:56
Δεεεεεν πρόκυτε να μου βάλεται απουσία
Θα είμαι και γω στην συνάντηση βεβαίως βεβαίως ;)

tthellas
21-06-05, 13:26
Παρών... 99% θα είμαι και εγω μαζί σας.

Ιορδάνης
21-06-05, 21:09
Του Θεμιστοκλέους βεβαίως βεβαίως, λέγω.Είμαστε μέσα με τα χίλια.Δεν υπάρχει περίπτωση Pani θα βαρεθεις να χαιρετάς πρόσωπα.
Φιλικά Ιορδάνης.

mikenuke
22-06-05, 09:48
Εγω θα απουσιαζω,δυστυχως.
Θα κατεβω αθηνα για το διημερο!

x-nos
22-06-05, 20:37
Τελικά και εγώ μέσααααα!!!!

thediscusman
24-06-05, 16:24
Θα είμαι και εγώ παρών στη συνάντηση :P

dim
24-06-05, 18:20
θα είμαι και εγώ εκτός απροοπτου.

gaia
24-06-05, 19:04
Ελπίζω

pani
28-06-05, 06:46
Καλημέρα φίλοι μου αγαπημένοι,
και φυσικά έγινε η άτυπη συνάντηση, ήτανε κάτι φανταστικό.. η ζεστή υποδοχή που δέχθηκα από όλους σαν να με ήξεραν απο χρόνια με σκλάβωσε.. δεν χόρταινα να τους βλέπω και να τους ακούω να μιλάνε για τα ψαράκια τα ενυδρεία και τα φυτά .... Η φιλική ατμόσφαιρα τα χαμόγελα ήτανε κάτι που δύσκολα μπορεί κάποιος να το περιγράψει αν δεν το ζήσει....δεν ένιωσα ξένη αλλά ενα κομμάτι απο τη ζεστή παρέα τους και τους ευχαριστώ πολύ μα πάρα πολύ για αυτό.... Φυσικά μερικά παιδιά δεν κατόρθωσαν να έρθουν δεν έχει σημασία ξέρω ότι θα τοθελαν πολύ και να μη στεναχωρηθούν καθόλου θα υπάρξει και άλλη άτυπη συνάντηση κάποια αλλη μέρα κάποτε..
Ενα μεγάλο ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ σε όλα τα παιδιά ... η γνωριμία μας απο κοντά θα δώσει κάποια άλλη διάσταση στη σχέση μας΄.... τώρα θα μιλάμε αλλά θα γνωριζόμαστε και διαφορετικά και αυτό έχει μεγάλη σημασία στις ανθρώπινες σχέσεις....
ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ πολύ για όλα
και εύχομαι να συνεχίσετε έτσι όπως σας είδα και σας χάρηκα .....

tthellas
28-06-05, 09:38
Να' σαι καλά Πανίτσα για τα καλά σου λόγια... ελπιζουμε να σε ξαναδούμε σύντομα... :)

x-nos
29-06-05, 19:29
Ναι Πανιτσα να σε ξαναδουμε συντομα αλλα τωρα μας κακόμαθες με τα γλυκα και τα αλλα... :wink: Ηταν οντως πολυ ωραια η συναντιση μας και χερομαι που αρεσε και σε σενα! ΕΜΕΙΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΟΥΜΕ